Ben 19 yaşındayım sevgilimle

beraber olduk ama orgazm olmadım ee şimdi bence ben hala bakire sayılıyorum çünkü vajinal orgazmı tanımıyor hala vücudum mantıken böyle değil mi?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• yok öyle değil. sistem öyle işlemiyor. bakireliğinin toplumdaki tanımı itibariyle kızlık zarı gitmişse olay bitmiş demektir. sen tabi üst seviyelerde bir anlayışla baktığın için ezik toplumun bu yaklasımı seni baglamaz miniğim. ;)

1|0
    0|0
  • Bilimsel olarak da vajinal orgazm diye birşey yok , o da bir şehir efsanesi ...

Bu durumda sen ölene kadar bakire kalacaksın , için rahat olsun :)

0|0
    0|0
    • olur mu ya, tüm kadınlar diyor vajinalla klitoral çok farklı diye?

• Onlar bile öyle sanıyor. Ama vajinada sinir ucu yok herşey klitoris ve üzerindeki ince dokunun çekiştirilmesi miktarı ve kafadaki isteğe bağlı. O teori doğru olsaydı , afrikada ortadoğuda yaygın olan bayan sünneti ( clit ve dudak kesilmesi) ni yaşayan kız ve kadınların cinsel hayatı sıfırlanmış olmazdı. Kadınların farklı dediği , kendiyle olmak ( mast ) ile biriyle olmak ( seks) arasındaki fark .

• ne alaka lan beraber olmuş orgazm olmamış adam içine girip çıkmış yırtmış seni sen hala bekaret diyon yürü git

1|0
    0|0
  • Diren düz mantık !

1|0
    0|0
  • ne içtin güzelim sen? :D

1|0
    0|0
  • mantığını sevdim.

1|0
    0|0
  • çocugunu kucagına alana dek bencede bakıresın:)

0|0
    0|0
  • tatlım bir kere yedin bakire değilsin...

1|0
    0|0
  • zarın yırıtılmasına senın orgazm olmana bakılmaksızın..bilinen bir gerçek var kamışı yediğin an bakireliktenkadınlığa adım atıyosun..

0|0
    0|0
  • Ne bakiresi ya, gitti temizliğin, Allah korkusu yok sende. Senin gibi kızlardan tiksiniyorum

1|1
    0|0
  • o zaman , vücudun orgazmı tanıyana kadar devam ;))

.

Orgazm forewer :))

0|0
    0|0
  • orgazm olmadıysan kesin bakiresin, evlenince kocana orgazm olmadım bakireyim dersin

1|0
    0|0
  • mantıgın bakire vücudun değil.. nası iyimi böle ?

0|0
    0|0
  • Ya bu zamane gençleri hakikate zehir gibi maşallah bak ne güzel buldu bu derdin çözümünüde:))

1|0
    0|0
  • sen 19 yaşında falan değilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...