Shemale / travesti ile birlikte olmak günah mı?

shemale / travesti ile birlikte olmak günah mı? daha doğrusu sadece zina kadar mı günah yoksa başka bişey mi?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• zina ile livata farklıdır. erkekle yatmak livata kadınla yatmak zinadır. zinanın cezası 100 sopa iken livatanın ki ölümdür. nur suresinde zinanın cezasının 100 sopa olduğu bildirilir. ama livata konusunda ki buna lut kavminin helakına sebep olduğundan "lutilik" de denir bu konuda peygamberimiz "livata yapanı da, yaptıranı da gördüğünüz yerde öldürün" demiş

burada olayın ciddiyeti anlatılıyor ki en büyük günahtır affı yoktur. sebebine gelince.

livata yani erkeğin erkekle ilişkiye girmesinden sonra insanda ruhsal bir değişim bir bozulma oluşuyor. artık bu kişiler tüm insani değerlerini yitiriyor ve bir çok değerler yok oluyor. livatanın ilerisinde tamamen cinsellik çıldırıyor tüm sapıklıklar normal gibi yaygınlaşıyor. livata sonrası gelişimde eşlerini paylaşmalar ve ensest ilişkiler geliyor. kısacası insanlar zıvanadan çıkıyor.

lut kavmi bu hatalarından dolayı helak edilmiştir insanlığın son ulaşacağı ve geri dönüşü olmayan çöküntü halidir. yok edilmesinden başka çözüm yoktur.

3|5
    0|1
    • çok teşekkür ederim. net ve yardımcı bir cevaptı

• comolokko111 geç kaldın işi çözdük

• comolokko111 verdiğim yanıt neden sapıkça olsun. burada allahın bu konudaki kurallarını ve yaptıklarını anlattım .sapıklık neresinde. ben bu bilgileri kendim uydurmuyorum. sen allaha tövbe et çünkü onun sözlerine karşı sapıklıkla suçlama yapıyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• ama okadar talep varkı travestilere bilemessinizz günah falan dinleyen yok

0|2
    0|0
    • inan ki öyle ve sırf benim gibi düşüneneler. erkekğini mutlu etmeyi bilmeyen kadınlar yüzünden çoğu. eğer gelenekçi ve muhafazakar bir ailede büyümesem şimdiye çoktan düşmüştüm o günah çukuruna. bir kadınla güzellikleri yaşamak varken ne işim olur yoksa...

• aklını yitirmiş onlar

• Yok birde sevap olsaydı. İyimisin sen tabikide günah

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• KUR'AN'DA LUT KAVMİ

Lut, kavmine dedi ki: "Alemlerde, sizden önce hiç kimsenin yapmadığı 'fahşayı' (hayasızlığı) mı yapıyorsunuz? Gerçekten siz, kadınları bırakıp, şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz, 'müsrif'(haddi aşan) bir kavimsiniz."

Lut Kavmi'nin cevabı: "Bunları, yurdunuzdan sürüp çıkarın, muhakkak bunlar, çokça temizlenen insanlardır." demekten başkası olmadı.

Bunun üzerine Biz, karısı dışında, (Lut'u) ve ailesini kurtardık; (karısı) ise, helake uğrayanlardan oldu. Ve onların üzerine, bir (azap) sağanağı yağdırdık. Bak! Mücrimlerin(suçluların) akıbeti nasılmış?

[ARAF(7)/80-84

0|1
    0|0
  • Nasıl bir yaratıksın sen ya hangi çağda yaşıyorsun?

Allah aşkına buraya değil dünyayı terk et..

0|1
    0|1
  • Helelin olmayan bir kişiyle ilişkiye girmek ne olursa olsun günahtır.

0|1
    0|0
  • arkana sahip çık günah olmaya zaten günahta zinada günah kadın olmuş travesti olmuş bir farkı yok

0|1
    0|0
    • yok yani bir zina günahı var bir de ebedi cehennemlik olma var...

• ya zaten yapan yaptırır da kendini. öz-saygımı kaybederim evliyim çocuğum var

• sövecem şimdi sana az kaldı ha

Yükleniyor...