Daha önce başkasıyla ilişkiye girdiğnizi, ileride çocuğunuzun bilmesinden utanır mısınız?

Birçok kişi babasının hayatına ilk giren kişinin annesi olmadığını tahmin edebiliyordur ve bu durum toplum yapısının algısından dolayı çok yanlış gibi algılanmıyor. Bayanlar her ne kadar bu konuda eşitlik olduğunu düşünse de genel kanı bu şekilde değil.

Özellikle bakire olmayıp ayrılan ve bir başkasıyla devam eden bayanlar, bundan bir gün utanç duyacağınızı düşündünüz mü ya da herkesin kendi hayatı onunki beni benimki onu ilgilendirmez mi diyorsunuz ? Ya da çocuğununuzu da buna göre eğitip, bilinçli yaşadıktan sonra bir sakınca olmadığını mı anlatmaya çalışırsınız ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• utanılcak şeyler yapmayın o halde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne saçma hayatım boyunca hiç bu soru aklıma gelmedi. İyice abarttınız ya.. Yeter.

0|0
    0|0
    • ben kimseyi kınamıyorum sadece bazı insanlar çoğcuğum olacak yüzüne nasıl bakarım diye düşünüyor.

• Zoruma giden aynı toplumda yaşıyor olmamız .. Derin mevzu.. Ondan dolayı muhatap olmak istemiyorum bari yorum yapma.

• sen burdan bazı insanlara laf soktuğumu düşündün. ama çok önyargılısın istemiyorsan yorum yapmiyim ama sadece ifadelerden dolayı yargılaman saçma geldi sadece. benim de zoruma giden bu.

• Seks yaptığım için utanç duyacaksam eşimin de yüzüne bakmayayım o zaman.

0|1
    0|0
  • çocuğu kandırmıyorum ya senin baban bu diye neden utanç duyayım

0|0
    0|0
  • kimse utanacağı bir şey yapmamalı..bir şeyler yaşamışsa arkasında durmalı...önce allahtan utanın bence..insana fazla değer veriyorsunuz.

0|0
    0|0
  • çocuğun özel hayatı kendine olduğu gibi anne babasının da özel hayatı kendinedir herkes her şeyi bilmek zorunda değil..

0|0
    0|0
  • maziyi karıştırmanın ne manası var geleceğe bakın herkez yapabilir hatalar

0|0
    0|0
    • bak hata demene de kızarlar şimdi :)

• çocuğumla bu derece yüzgöz olmam ama çekindiğimden değil. özel hayatıma duyduğum saygıdan. kimseyi ilgilendirmediği gibi çocuğumu da ilgilendirmez. bu kadar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok artık evleneceğimiz kişileri geçtik anne ve babalarımıza mı geldik .

Yapacak yorum bulamıyorum .

0|0
    0|1
  • "Sıs len sıpa,ne biçim şeyler soruyorsun" der ensesine şaplağı yapıştırırım

Bu cevapta hiçbir küçük çocuk zarar görmemiştir.Bu cevapta geçen olayların tümü kurgudur.Gerçek hayatla olan benzerlikler gösterebilir.

3|1
    0|0
  • 26 yaşında adamım daha hiç aklıma gelmemişti bunu düşünmek.

Üstelik çocuklar anne babaların birbirleri ile bile sevişmediklerini bilirler.

2|0
    0|1
    • yakışmış

=)

• çocuk dediysem çocuk yaşta olması şart değil anne babasına göre çocuktur ya her zaman.

• İnsan utanmamalı yaşanmıs ve bitmiştir illa herkes herşeyi bilmek zorunda değil bilse bile de ilgilenmek zorunda değil cocuk konusuna gelince cocuga bir sey anlatmak zorunda değilsiniz ama en azından belli bir yaşa gelene kadar cocuk diyebilir de annemden baskasıyla oldun hep suclayabilir ama cocuk oldugu ıcın bence ozet olarak belli yasa gelsın oyle anlatılır o zaman sizi yargılarsa belli bir yaşında yargılasın

0|0
    0|0
  • Ben aştım, sen de aş çocuğum derdim..

0|0
    0|0
  • Çocuğumla neden böyle bir diyaloğum olsun ? :D

0|0
    0|0
    • genelde bayanlara yönelik bu soru :) erkekler için bir sıkıntı olmuyor zaten.

• @soran cevaplamadan bu yorumunu gördüğüm iyi oldu

mantığın çok yanlış bana göre

erkekler için de sıkıntı olur, ben babamınkileri bilsem rahatsız olurdum en az annemde rahatsız olacağım gibi

• genel durumdan bahsettim ben aslında sıkıntıyı yaratan ben değilim sadece olanları söylüyorum.

Yükleniyor...