Hastalık mı bekaret mi?

şu an bir sevgilim var...bu kız benle çıkmadan önce polonyada bir dönem okudu geldi. normalde içine kapanık bir kızdı. şu anda da dediğine göre kapandı yane başörtü takıyor ve namazında niyazında hatta benim de namaz kılmamı istiyor sevgiliyiz ama başka şehirde oturuyoruz. polonya ise tamamen uçmuş namus kavramının olmadığı bir yer. normalde içine kapanık olan bu kızın iki tane açık resmi var taytlı mini etekli filan ve bana bir kereliğine mahsus içki içtiğini de söyledi ve bir rahatsızlığı var anlattığına göre evliliğe etki eden birşeymiş. bana bekaretlik değil başka bir konu dedi anlatmadı. bu arada arkadaşları ise çok açık kendisi de namus kavramının polonyada olmadığını söyledi. aklıma takılan soru da şu polonyaya sağlıklı giden bir kızın bu şekilde rahatsızlanması normal mi yoksa o mesele acaba bekaret meselesi mi? kafama çok takılıyor şahsen ona da deli divane aşığım kaybetmek istemiyorum yardım lütfen arkadaşlar

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Orada kimlerle görüştüğü nerelere gittiği konusunda bilgi alman gerek .

Başka ülkenin namus kavramı başka ülkeye göredir . Bize göre kıyasın hiç bir anlamı yok çünki her toplum , kendisini dünyanın ve sosyal kuralların merkezinde olduğunu düşünür ve buna da mantıklı gerekçeler sunar . Biz de kendimize göre dünyanın merkezindeyiz ve mantıklı gerekçelerimiz var ..

Ancak , benzetmek gerekirse , bir manavda elma ile armut gibi , aynı türden değiliz ama aynı sebeple ordayız.

Döndükten sonra kapanması , içe kapanıklıktan mı ya da özgür kararından mı , bunu anlaman gerek. Eğer çok aşıksan zaten ne olursa olsun kafaya takmayacaksındır. İlişkiniz daha bir ciddileştiğinde , engel konuyu sana açacaktır. Şu an başka bir şehirde aday adayısın , o kadar.

1|1
    0|0
    • güzel yorum teşekkürler :)

• Kardeşim, anlattıklarına göre kız güven vermiyor. Ben işkillendim ne yaşadığı ne ettiği hiç önemli değilde bu şekilde bir açılıp bir kapanması hoş değil. Netice olarak tekrar açılabilir belki kara çarşafa bile girebilir demekki bir şeyler tam olarak oturmamış bekaret vs gibi şeylerden ziyade bu kişilik karmaşasını daha çok düşün derim. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...