Uzun Ama Zaman Ayırırsanız Fikre İhtiyacım Var.......

merhaba ben yetiştirme yurdunda büyüdüm yurttan çıkıncada işe girdim hayatı bilmeden de bir insana güvendim evlilik yaptım ama çok kısa sürdü olmayınca ayrılmak zorunda kaldım üstünden 6 yıl geçti o günden sonra hayatıma kimseyi almadım güvenim yıkılmıştı ilk defa 6 ay önce bir insanla tanışmıştım bana çokmu güven verdi yoksa yalnızlıktan mı sıkılmıştım bilmiyorum ama ona güvendim oda daha önce bir evlilik yapmış beni anlar sandım 6 aydır çok güzel bir birlikteliğimiz olmuştu ben hep onunla mutlu olucamı evlenicemizi hayal ettim oda bana bu yönde umut verdi fakat 3 hafta önce benle beraber olmak istedi tamamen onun olmamı kimseye hesap vermiyeceğimi söledi bende hayır dedim sonuçla bakire olmamam onla beraber olacağım anlamına gelmiyor niyeti ciddiyse evleniriz ne yaşayacaksan ondan sonra yaşarız benim düşüncem böyle fakat bu beni beraber olmayınca terk etti bende niyeti belliymiş diye bidaha arayıp sormadım fakat bir ara sosyal ağına bakmıştım beni suçlayıcı o kadar çok şey yazmış ki şimdi kabahatli benmiyim mutlu olmak için insanların isteklerini mi yapmak gerekiyor ben de tekrar mutlu olmayı haketmeyecek birimiyim şimdi suçum ne...

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• eylemleri ve söylemleriyle kendini belli eden erkektir. halk arasında argo tabirle yavşak yahut piç denilen erkeklerdir bunlar. bir dedikleri bir dediklerini tutmaz, sürekli karı peşindedirler, arkadaşlarını çok rahat bir şekilde satarlar, para için yapmayacakları hainlik yoktur. şekilden şekile bürünebilirler. her türlü pisliği yapabilirler.böyle bir şey olduğu gerçeği kimsenin değiştiremeyeceği gerçekler arasındadır, fakat karaktersiz erkek aynı zamanda potansiyel bir yürüyen karaktersizlik abidesidir, bu tarz erkekler için hayatta hiç bir değer ve yargı söz konusu olmamakla beraber şeref ve haysiyet adına bir şey yoktur.ki buna rastlayan kıza da oldukça yazıktır. kızlardaki biraz meyil alma hissiyatı içinde olmaları gerçeği bu erkeğin o kızı istediği kalıba sokabilecek olduğu gerçeğini ortaya çıkarır.buradan yeni nesil gençliğine ince bir sitem içinde gönderme yapmakta fayda vardır mutlak suretle, sevgilinizi sakının ve koruyun onun küfretmesine izin vermeyin kız asil ve sade olduğu sürece güzeldir.sevgiliniz küfretmesin, bu sizin ne kadar düzgün bir ilişki ve intiba bıraktığınızı gösterir.sevgiliniz sizi temsil eder.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Suçun filan yok. Kendinle gurur duyabilirsin. O sığırın karektersizliği. Zaten baştan beri tek amacı varmış ve 6 Aya'dan fazla da sabredememiş. Olmayacağını anlayınca da başka çiçeğe yönelmiş. Sanal ve sosyal olarak silmen lazım tamamen. O tip insanlar çok kolay çamur atarlar. Hiç muhattap lma ve umrsamamalısın. Sen ona uyup da duruşunu bozmamalısın diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • cıddı dusundugun ve olmasını cok ıstedıgın kısının 6.gununde degıl 6.ayınızda bır beraberlık ıstemesı bence gayet dogal, uzmussun adamı,senı kullanmak ıstese emın ol cok cok daha erken davranırdı

1|0
    0|0
    • bana umut verdi tamam ama evlilikten hiç bahsetmedi benle beraber olup sıkıldıktan sonra gitseydi ben napacaktım kendimi kullanılmış hissedip daha kötü duruma düşecektim onu üzmek değildi niyetim ama olmayınca beni terk ediş biçimi ağırdı bene s. git hayatımdan bidaha beni arama dedi bunu söyleyen bir insana güvenmek ne kadar doğru sence

• denesenız ıyıymışdı,ufak seyler bunlar umarım mutlu olursun bundan sonrasında ama sen gel bı ara adamı:)

• yok artık o dediğini yapacak olsam adamı kaybetme pahasına hayır demezdim

• 1- Onu sadece normal(yani evlenmek için) sevdiğini düşünmüş olabilir

2- İstemediğini düşünmüş olabilir

3- Geçmişte taviz vermiş bana niye taviz vermiyor tribine girmiş olabilir

Ve olaya bakınca yapısı ve düşünceside birliktelik olmazsa olmaza odaklanmış gibi... Suçun yok, o fazla anlayışsız ve kendinden emin değil.

RAbbim yardımcın olsun, umarım herşey daha güzel olur senin için...

cut.

1|0
    0|0
  • Suçun yok ve kendinde arama derim.Seninle beraber olamayınca çamur atmaya çalışmış.Doğru yoldasın bence devam et :)

1|0
    0|0
  • İnsanlara tereddütsüz güvenmek senin suçun , yapma ..

1|0
    0|0
    • evet herkezi masum ve iyi olarak görüyorum ama değiller

• Sakıncası yoksa ilk evliliğinin neden olmadığını sorabilir miyim ?

1|0
    0|0
    • evlenmeden önce farklıydı iyiydi ama evlendikten sonra tamamen değişti farklı karaktere büründü kötü bir insan oldu

• Beni ekler misin

• Bana seni tanıma fırsatı verir misin, lütfen :/

• Doğru olanı yapmışsınız sonuda sizin için hayırlı olmuş niçin üzülüyorsuz ?

1|0
    0|0
    • hayatta ikinci defa yanıldığım ve ona güvendiğim için üzülüyorumm

• Üzülmeyin sizin için daha hayırlı olmuş bazı şeyler yaşanmadan bilinmiyor melesef bunda da bir hayır vardır demek lazım bazen

• haklısınız

• böyle erkeklere gıcık oluyorum , ama umarım gönlüne göre birini bulursun .

1|0
    0|0
  • yoruma bıle açık degıl helal sana dıyebılırm sadece salla gıtsın...

2|0
    0|0
  • bunun öbür tarafıda var .. böle erkeklrin çükünü kesmek lazım..

1|0
    0|0
  • bir erkeğin amacı sadece sex olsa 6 ay beklemez emin ol ;)

1|0
    0|0
  • Erkekleri mutlu etmenin yolu ne istiyorsa onu yapmandır beraber olalım diyorsa olmalısın ve sonuçta bakire de değilmişsin

0|0
    0|0
  • yaşasan mutlu olurdu aslında...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen karakterinden ödün vermeyen Müthiş birisin,tebrik ederim

bazen acı çekmek için suç gerekmez ama üzülmekle de suçlusun hani,değmez ki güzelim

inadına gülümse;)

1|0
    0|0
    • ben kaderime üzülüyorum hiç mi mutlu olmaya hakkım yok hep kötü insanlar mı çıkacak karşıma

• ol o zaman..

üzülme buna,senin tercihin üzülmek

özgür bırak kaslarını,gülümse..

• tamam sağoll

• Senin hiçbir suçun yok istediğini elde edemediği için hırçınlaşmış öyle erkekten hayır gelmez.Eğer seninle ciddi düşünseydi onunla birlikte olmayı reddettiğin için seninle gurur duyardı.ama o tam tersini düşündüğü için bu sebepten dolayı ayrılmış.

1|0
    0|0
  • Hicbir sucun yok, bosver gitsin..

Umarim karsina seni hakeden gercek sevecek biri karsina cikacaktir..

Bence kendinle gurur duymalisinki kanmadin ona..

1|0
    0|0
    • İnşallah teşekkür ederimm

• Kedi uzanamadigi cigere mundar dermis

1|1
    0|0
  • yanlış kişiyi tanıdığını sanmışsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...