Kızlık zarı bir erkek için gerçekten çok mu önemli?

erkek arkadaşım çıktığımızın ilk günü bana bu soruyu sordu. kız bulmak artık çok zor sen kızsın dimi güveniyorum sana dedi.

gerçekten bukadarmı öneml? hayır sevmesi onami bağlı bir erkeğin? sonuçta artık kuzlar diktirip çokta iyi kandırabilir. hala onami bağli

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle söyleyeyim

O bakireliğini şunla zevkimi alim şunlada tadayım ay bununda tadına bakayım diyip har vurup harman savurmuşsa elbette ki ben o kişiye bir önyargıyla yaklaşırım... E diğerlerinden ne farkım kaldı? Onlar geçici or... ben kalıcı or... olcam?

Ya da böyle şeyler yaşayıp sonradan pişmanlık duymuşsa(Yani o zamanlar kafam uçuktu ama şimdiki aklım olsa yapmazdım) gibisinden o zaman başkadır tabisi...

Ha bir de bir iki defa anlık olarak yaşamıştır, tamam bunu da anlarım

Saygısı karakteri ile alakalı olarak ve aramızdaki sevgiye aşka bağlı olarak kararlar verilir

bknz: kararlar verilir diyorum, olur da diyemem olamaz da diyemem duruma göre değişir...

Geçmişi silerim ben düşünmemeye çalışırım, önümüze bakmaya çalışırım ama ya o?

cut.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Daha önce ilişkiye girmiş biri benim için çok önemli diyorsa iki yüzlüdür , karşından istediğin namus kavramını neden kendin gerçekleştirmiyorsun ?

Erkek daha önce ilişkiye girmemiş , bakir ise isteyebilir bence hakkıdır ona kalmış.

Şahsen ben eğer aşık olduğu sevdiği biri ile ilişkiye girmiş ise kabul ederim , .çünkü ben de yaptım.

Ama turnike olmuş bir kızı kim ne yapsın ?

2|0
    0|0
  • O biraz zarına bağlı.

İyi kapı alınır bazı zarlarla.

0|0
    2|1
  • Tercih meselesi işte kimisi umursar kimisi umursamaz. Bu kadar dert edilecek bir mesele değil bence o konuya gelene kadar 50 tane mesele var.

0|0
    0|0
  • önemli olan kızlık zarı değil aslında

ben şu zamana kadar kimseyle yatıp kalkmamışım temiz kalmaya özen göstermişim

sevdiğim insandan da aynı ince düşünceyi beklerim

asıl önemli olan bu bence

1|0
    0|0
  • evet tavlada zar bulamazsak onla oynarız oyun için önemli :)

1|1
    0|0
  • baştan sana kuralını koyan genci bir ay sonra tanıyamayacaksın

2|0
    0|0
  • Kızlık zarı değil namus haram haya gibi kavramları bilmesi önemli

0|0
    1|0
  • Ruhu o... olan her türlü belli eder. Diktirmek kafi değildir.

1|0
    0|0
  • Bence evet sevsem bile vazgecerim

0|1
    0|0
  • Evet o zar önemli değil o zarın arkasındaki anlam önemli yani bakir anlamı herkez dokunulmamış ister

0|0
    2|0
  • kim baskasının altına yatmıs onun kulagına ask sozcukleri soylemiş bir kadın ister ki

0|0
    3|0
  • Şahsen benim için pek önemli değil, ben bakir olmayacağıma göre...

0|0
    0|0
  • Evet önemli

vede önmeli olacak

1|3
    2|0
  • Açıkçası önemi var. Erkek kadınını paylaşmışlık hissine dayanamaz ve o düşünce kafasını sürekli eşeler. Söz konusu zar meselesi değil. Zar kafalı da değiliz.

2|2
    1|0
  • benm için önemli neden mi ben bakirsem oda bakire olsun ve sevgim daha da artar bakire ise

2|0
    0|0
    • ama optuyse her halti yediyse zar varsada bakire olmaz

• bebde onu diyorum yani. anlayamaz ki erkek optumu opmedimi

• kızın insafını kalmış birşey bu ve anlaya bilir erkekyin ilki kız daha önce yapmıştır ve erkeye şöyle yap falan der kız belli eder yani

• Önemli türkiyede yaşıyorsan önemli.Başka soru

0|0
    2|0
  • bak sizin tatmin edemem cevabımla

anal, oral vajinal bakire olmadıktan sonra zar da önemsiz ki bir kızla sevgiliysem anlarım davranıs hal hareketlerinden ne kadar belli etmemeye calısılsada vakit geçirdikçe anlarım.

kızlık zarıda önemli diğerleride önemli ruhu bakire olacak yok öyle.

0|0
    2|0
  • az önemli

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bana ilk gün öyle bişi sorsa tokadı basardım..

1|0
    0|0
  • kızlıktan ziyade daha önce karşı cinsle cinsellik yaşamamış olması önemli bana göre

0|1
    0|0
  • heralde çok önemli..önüne gelenle yapanı kimse almaz doğrusu.insan namusu için yaşar ben koruyorum sende koru erkeklerde korusun.

0|1
    0|0
  • seven erkek öyle bisey sormaz ya cok asaglayici bir durum

6|0
    1|0
    • Bence şerefli biri ,

• Normal bir insan olsa sormazdi ben öyle biseyi soran kisilere asla güvenmem mesela

Yükleniyor...