Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor, fakat ben...

ben istemiyorum... aslında bakire değilim... ama bu, bunu tekrar tekrar yapmam gerektirdiği anlamına gelmiyo.. neden mi çekiniyorum?

daha önce yaşadım 1 kişiyle. birbirimize deli gibi bağlanmamıza sebep oldu, aklıma geldiğinde iptal oluyodum resmen.

sonra o çekti gitti, ben kendimi ona adadığımla, onla bişeyler yaşadığımla kaldım. çok uüzüldüm çok ağladım.

bu benim için özel bişeydi sonuçta, onunla paylaştım ama sonucu hüsran oldu.

şimdi konuştuğum çocukla yaparsam da sonu böyle olabilir. ben kimsenin oynaştığı fingirdestiği kız olmak istemiyorum.

istiyorum ki bunu yaşadığım kişi sonsuza dek yanımda olsun.

bu yüzden beni gerçekten sevdiğine inanmadığım yarınlarımda yanımda göreceğimden emin olamadığım biriyle yaşamak istemiyorum. ben kesinlikle cinselliğe karşı değilim, ama ben kaldıramıyorum, biriyle yaşayınca onu sahipleniyorum ondan vazgeçemiyorum, bağlanıyorum. benim cinsellikten uzak duruşum bu yüzden...

sizce ne yapmalıyım, ne demeliyim ona?

Güncellemeler:
evet bakire olmadıgımı biliyo arkadaslar. ben insanları bakireyim diye kandrıcak yapıda biri degilim. 1 kisiyle yasamıs olsam da bunu yok saymam.

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sen çok duygusal birisin ve kaybetmeyi istemiyorsun ve korkuyorsun bundan dolayıda halen eski arkadaşınıda düşünerek yeni bir birliktelik yaşamaktan kaçıyorsun.Zorla güzellik olmaz,istemediğin bir şeyide başkası mutlu olacak diye de yapma, sende istiyorsan ve seviyorsan gerisi sana kalmış.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ilk aşkın seni umutlandırmış nefsani arzularına bile hükmetmiş.nefslerinizin atağıyla ince zar ortadan kalmış.bu mutlu tabloyu erkek arkadaşın kabusa çevirmiş ve bilinç altında derin bir iz bırakmış.üstüne eklenen ağlamalar yaşadıklarını canlı kılan bir kalkana dönüşmüş.şimdi erkek arkadaşında seni arzuluyor ve muhtemelen şu kıza gol atayım diye planlar yapıyor.seni seven erkek sana evlilik vaad eder cinsellik değil. sana evlili teklif edinceye kadar cinselliğe yanaşma.baktınki evlenmek yerine ayrılık hesabı yapıyor yada sana gol atamadığı için hırçınlaşıyor dövmeye kalkıyor kalbini kırıyor derhal terk et onu.ah ah senin gibi bakire olmayan bir kız bulamadım evlenmeye yanarımda ona yanarım.

1|1
    0|0
  • Sende zevk alıyosun sen kullan at kızım niye kullanılmış ayağına yatıyosun ki anlamıyorum. Sonuçta sanki sadece karşı taraf zevk alıyor, istiyor bu durumu. Hep bir kendini alttan satmalar ağırdan almalar. Geçiniz..

0|1
    1|0
  • o zaman pek bağlanıcağınızı sanmıyorum. en azından ben bağlanmazdım. çünkü bakireliğini ben almadım ki sen benim bundan sonraki hayatım olasın. istedğini kabul edersen bi heycan katarsın başka bişi olmaz. bağlanmassın da sonuçta bakireliğini o almadı.

0|0
    2|0
    • ne kdr mal bi dusunce. senın mantıgına gore bakırelıgımı alanın da bana baglanmıs olması gerekıodu. 2 ay baglandı sozde, sora cekti gitti. azcık genis dusunn arkadaslar. sacma sapan yorumlar yapcagnza hc knusmayn.

• peki seni seviyormu ?

• seni aldatmayla tehdit edip bak herkes yapıyor zaten bakire değilsin niye diretiyorsun diye zorluyorsa niyeti belli dir terk et gitsin ama sende ona belli süre verme şu kadar ay sonra olur falan diye çünkü gene bekler hevesini alınca terk eder. bu konuda ısrarcı olmamasını söyle

0|0
    0|0
  • Bu düşünceyle yoluna devam et.Bakireliğide asla sorun etme.bekaret ortaçağdan kalmış olgu.Senin hiç ilişki yaşamamış bir kızdan hiç farkın yok hatta yaşamış olduğun deneyimle bakireyim diyenlerden bir adım öndesin

0|1
    0|0
  • bence yapmamalısın çünkü bir daha aynı şeyleri yaşamak sana çok ağır gelebilir

1|0
    0|0
  • cinselliğe karşı olmadığın aşikar baksana şu duruma oğlan da öğrenmiş senin bakire olmadğnı nasılsa başa iş açmaz ...bişey soracam

0|0
    2|0
  • bakire değilsen bir önemi yok zaten herşeyini kaybetmişsin

0|0
    5|0
  • Burada anlattığını biraz daha yumuşatarak ona da anlatmalısın. Nasıl olsa bu kız değil diye düşünüp birşeyler yaşamak istemiyorsa sabırlı olduğunu göstermek zorunda. Hiçbirşeyi zorla yaşamamalısın. Hayat senin hayatın. Cinsellik çiftleri birbirine bağlar. Bu adamdan da ayrılmayacağının garantisi yok daha çok üzülmek istemiyorsan iyi düşün.

0|0
    0|0
  • aynen devam..hiç bozma kendini.gayet güzel politika.

1|0
    0|0
  • ne dersen de isteyecektir, biraz ılgın'san zaten daha önce yaşamışsın fazla ileri gitmemek sebebiyle yaşayabilrisin misal sevişebilirsin sadece

0|0
    1|0
  • Merhaba problemin devam ediyormu

0|0
    0|0
  • Öncelikle tebrik etmek gerek dürütlüğün için. İstemediğin birşey yapmak zorunda değilsin. Erkek arkadaşına bunu anlşat anlamıyorsa zaten sevmiyordur.

0|0
    0|0
  • Sana eski sevgilim kadar bağlanmak istemiyorum de.

1|0
    0|0
  • tamam artık bu son ömrümün sonuna kadar yanımda olacak dediğin insandan başkasıyla deneme bile.

0|0
    0|0
  • bakire olmadığını biliyomu

0|0
    1|0
  • bu gece olmaz

0|0
    1|0
  • kullanılmış ayağına ne yatıyosun yap gitsin bıraksa ne yazar demekki sadece seninle olabilmek için çıkmış bi b*k olmaz o herfiten öyle yaparsa deneye deneye bulucaksın :D

0|0
    0|0
  • Çekingen davranman hususunda sana hak veriyorum.Eğer iki insan aarsında aşk ve sevgi varsa bu sonsuza dek devam etmeli.Sevgilin seni terk etmekle büyük bir yanlış yapmış belliki gerçek bir sevgili değilmiş eğer gerçekten sevseydi çekip gitmezdi.Bence şimdiden sonra daha dikkatli ol.Bekaretide fazla kafana takma.Mesela bende bakir değilim nolcakki...

0|0
    0|0
  • bakireyim de

0|0
    4|0
    • eksileyen arkadaş allah aşkına yorumun neresi kötü

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgi en önemli eşik. ;) bence de doğru düşünüyorsun. sevgine emin olduğun zaman ilişkine cinselliği dahil et. yoksa etme. bence de özel bir an. bunu seni hakedenle yaşa tabi ki. bir kere olması her zmn olması gerektiği anlamına gelmiyor dediğin gibi... duruşunu kesinlikle bozma..

1|0
    0|0
  • çok doğru düşünüyosun seni kesinlikle destekliyorum belki bu konularda sırf cinsel anlamda partner seçenlerde var aramızda herkesin kendi yaşam tarzı fakat ne de olsa bikere oldu diye herkesle olucak bişey değil bence gerçekten ömrünü beraber geçireceğine inandığın kişiyle olsun tekrar olucaksa .. yoksa kendini kötü hissedersin sırf o istiyo diye kendi istemediğin seni kötü hissettircek bişey yapma . biriyle olmuş olabilirsin ama o defter kapanmış sıfırdan başlamışsın bu hayat senin hayatın iyi düşün emin olucağın insanla kendini hazır hissettiğinde olmalı ..

4|0
    0|0
Yükleniyor...