Sevgilim benim esyalarimi giyiyor, neden?

basta belirtmek isterim ki sevgilim gay falan degil.

Ama gece yataga yatarken herzaman benim esyalrimi giyip öyle yatiyor.

Mesela sütyen falan takiyor etek giyor.Kurt adam gibi benimde sevgilim geceleri kadin olmak istiyor.Acaba neden?bir bilgisi olan yada ayni seyi yasan varmi?

2|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın giysileri giymekten hoşlanan erkek direkt olarak olmasa da indirekt olarak transeksuellikle bağlantili olabilir.Her crossdresser transseksüel değildir.Jartiyerle kız arkadaşını beceren tipler vardir.Ama bunlara genel anlamda çiftler fantezi derler.

2.Crossdresser'in illa erkek olması şart değildir, kadın crossdresser'larda vardır.Ayrıca her crossdresser'in transeksüellikle ilgilisi olmadığı gibi her crossdresser'da gay veya lezbiyen değildir.

3.Karşı cinsin kıyafetlerine fetiş tadında düşkün olan, çoğunlukla heteroseksüel olan kişilerdir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu tip şeylerden hoşlanıyor olabilir ya da bir fantezi arayışında olabilir sevgilin..

0|0
    0|0
  • Bir çok sonuç çıkabilir buradan. Onu en iyi tanıyan sensin. Belki de senden beklediği şeyler vardır. Şu bir gerçek ki ilişkide genelde ipler erkeğin elinde olur. Belki bundan sıkılmış olabilir ve senin onu yönlendirmeni istiyor ve bunu ilginç bir yolla anlatmak istiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • senin sevgilin devreleri yakmış , sonunu hiç iyi görmüyorum

0|1
    0|0
  • Cd olabilir ; kendini senle kıyaslamak veya kadın olarak kendisini merak etmek ; ama birşey vardır kenedeni bi erkeğe sunamaz full aktiftir.

0|1
    0|0
  • Evet hem aktif hem pasif kişilikli bi partnerin var her telden çalar :D

1|2
    0|0
  • Paniklemem tadını çıkarmaya çalış sevgilin gay değil olmazda sadece cd fantazileri var duygusal yönden teşviğe ihtiyacı olabilir onu kaybetmek istemiyorsan anlayış göster

0|0
    0|0
  • sütyen giyiyo etek giyiyo ve gay değil. allah allah

1|0
    0|1
  • arkadasn bence cd aktıf gay :)

0|1
    0|0
  • vahim bi durum gibi. :) fantazi mi yapmak istiyor ki? belki aktif pasif erkektir.

0|1
    0|0
  • panik yok şanslısın

0|0
    0|0
  • bu ne laaaannnn :D

0|0
    0|0
  • seni aşırı derece de arzuluyor olabilir.aklıma başka birşey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Seninki Rahatsız..

0|0
    0|0
  • sevgilin onları giyip hayal ediyodur kesn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cross dress ya da sadece cross dress e ilgi duyan bir sevgilin var

0|0
    0|0
  • Crossdresser sevgilin. Bırak rahat rahat takılsın hatta makyaj falan yap sen ona. Peruk, kıyafet falan alın.

1|1
    1|1
    • sonra bi de erkek ayarlasın ona. mutlu mutlu yaşarlar.

• Cahil cahil konuşmayın. Her crossdresser homoseksüel demek değildir.

• hem millete soruyor hemde yanıtları begenmiyor madem erkek arkadasına toz konduramıyon ne diosun yazıyorsun ilğinc tip alalala:))))

• ona sordun mu neden diye? ne cevap verdi? ilginçmiş doğrusu.

0|0
    0|0
    • kendisi de bilmiyor ki sordugum zaman ve bosaldiginda da ok sacma diyor

• fetiş olabilir. ama gerçekten ilginçmiş ilk defa duydum. seni rahatsız etmiyorsa bu durum sorun yok.

• bence durum sıkıntılı... cinsel tercihi değişime uğruyor.. yada yenileri ekleniyor..

0|0
    0|0
  • Psikologa götür onu

0|0
    0|0
  • sevgilin crossdresser. tanıdıklarım var böyle. çok acaip gelmiyor bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...