Cinsel isteksizlik var çözümü

arkadaşlar cinsel isteksizlik duyuyorm kafama çok takılıyor ve son ilişkilerimde pek haz alamadım neden acaba çözümü nedir

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Öncelikle üzüldüğün ve kafana taktığın stres yaptığın birşey varsa bunları unut kafana takma. Stres ve üzüntüntü isteksizliğin başıdır. Çünkü stres yaptığında kan beynine hücum eder dolayısıyla penisine ereksiyon için yeteri kadar kan gitmez. Ihlamur, adaçayı ve çeşitli bitkisel ürùnler iktidarsızlığa iyi gelir cinsel performansı arttırır :)

0|1
    0|0
  • zaman zaman oluyor. ruhsal ve psikolojik nedenlerle salgılanan hormonların dengesiyle alakalı sanırım. bence mühim bir şey değildir. geçer bir süre sonra. bende de oluyor ara sıra. hatta gidip hormonlarımı kontrol ettirmişliğim bile oldu benim şahsen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cinsel isteksizlik derken ereksiyon mu olamıyorsun? Belirli bir zaman sonra kesiliyormusun ve bu olumsuzluk nerede başınıza geliyor. (Kız arkadaşınız, eşiniz vs.)

0|0
    0|0
    • ereksiyon olmada sıkıntı yok .. ilişkiden zevk almıyorum bir hissizlik var ve yumuşama ,

• O zaman ilişki ortasında sertleşme sorunu var, peki destek ürünü kullandınmı hiç şuana kadar? Sprey veya ereksiyon sağlayıcı hap gibi.

• hayır destek ürünü kullanmadım .. sertleştikten sonra sıkıntı yok sadece iliskiden haz alamıyorum ordaki sıkıntı o.. sönük haldeyken hissiz ve yumusak sıkıntı bu

• bal,kaymak,pekmez,ceviz,fındık.

0|0
    0|0
  • Hattat'a başvur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...