Anal seks yaparken kondom kullanır mısınız?

Anal seks yaparken kondom kullanirmisiniz yada kullanmasini istermisiniz?Ben şu an ikilemdeyim o yuzden.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle dinen çok büyük günah. Tamam zina da çok büyük ama diyelim ki bunu eşinle yapmak istedin, lanetleniyorsun o zaman.Ha bir şekilde dini gözardı ettin diyelim. Sağlık açısından özellikle kadın için sakıncalı. Konuda bir tarafın tecrübeli olması gerek. İki taraf da bilgisizse ve analı denemek istiyorsa iyice araştırmalı.Ve geldik sona, tek sefer ilişkiye gireceğin birini bilemezsin hasta mıdır temiz midir o yüzden onlarla kesinlikle kondomlu olsun; tanıdığın güvendiğin biriyse iki taraf da iyice temizlendikten sonra ilişkiye girer ardından ilişki bittiği gibi yine iki taraf da hemen temizlenirse risk düzeyi indirilmiş olur. Tüm bunların yanında boşverin. Fıtrata aykırı bir ilişkidir. Yapmayın etmeyin...

Kızlar Ne Diyor 10

• analdan hıç yapmadım acıtıyor dıye cekıngenlıgım var

• çok hissiz oluyor

• kullandırtmıyorum fakat gerekli hijyeni sağlayamıyorsanız kullanın

• iç mimar

• hayretler içindeyim... bu yaşta bu tecrübe...bilmediğiniz bişi yok..
      pardon.. sizin mesleğiniz ne...?...:)

• Gerekli hijyen nasil saglanacak ki sadece disini gorup temizleyebiliyoruz ici nasil temizleyip kondomsuz yapacagiz yanlis anlamazsan yazarmisin sen deneyimlisin biliyosun.

• denemedim denemeyede cesaretim yok.. sarhoş bir anıma denk gelirse.. belki anal.. kondoım kısmı ise daha sonra ki konu :))

• evet belki daha cesaretli olabiliyoruz.. ben önce anal seksse karar vermem lazım yani yapıp yapmayacağıma. kondom olayı ondan sonra.. hem sen niye bu kadar meraklısın, kendimi duzdurucen birinede kondom taksınmı die soruorsun ?

• Kizlar sarhosken dahami cesaretli oluyo herseye izin veriyor. Analda kondom sart diye herkes soyluyo sen nasil kondom sonraki konu diyebiliyorsun

• Analda kondom şart.

• çok düşünme kullan. yanlış bi sonuç doğurmasın hem kız açısından hem senin açından

• kondomla daha zevkli olur kiremliya bide kondom

• kolunu bo ..k..a sokuyonmuki
      onuda gömüyon sey yoluna
      valah biri yapti ine vurmuslar adama pakteri mikrobu kapmisti

• herzaman ten teması daha iyidir bence

• aynen öyle...

• acıtır bence bayanı yanı

• yanı denemedım ama kondomu normaldede sevmıyorum o yuzden orası daha hassas kı bence ters cok gereksız

• Birkeredemi kotu olur

• blemicem.karsıyım

• Neden zevkli degilmi sence

• anal sekse karisiyim ama eger yapiyorsaniz kondom saglik acisinsa iyi olur:)ama zevk vermez ne vajinal nede anal sekste sonucta bi laylon

• katılmamak elde değil

• Senin tercihin ne rakaus korunmak iyi degil dimi

• ultra inceler var.. gayet zzevk alınıyo :)

Erkekler Ne Diyor 22

• kullanırım

• Anal Seks'de iki şey önemli. Temizlik ve Ten Teması.Eğer sürpriz bir şekilde yapılacaksa anal seks mutlaka prezervatif kullanılması gerekir.Çünkü kadın, anal seksten önce mutlaka tuvalete gitmelidir. Gitmediği taktirde, çoğu zaman penise "mikrop" bulaşması kaçınılmazdır.Eğer bu önlem alınırsa prezervatife gerek kalmaz.Ama sıkıntı bununla da bitmez.Erkeğin sabırlı olması ve eğer anal lişki çok sık aralıklarla yaşanmıyorsa yağlandırıcı ile başlanması iyi olur

• kondomun senin için pek farkı olmaz. içerisi temiz değilse ki olmayabilir adam iğrenebilir. anal sex öncesi mutlaka içerisi yapabildiğin kadar temizle. 1 tuvalet 1 duş iyi gelir.

• Arkadaşlar herkes zevk yönünü tartışıyor ama anal sex'in nekadr günah olduğunu kimse söylemiyor.

• hayır.. temas ve sıcaklık olması lazım. zaten hijyene güvendiğim kişilerle yaparım analı herkesle değil

• mutlaka kullanmalı ama partnerimle anal sex yaparken bazen canım kullanmak istemiyor daha çok hissetmek istiyorum o zaman kullanmıyorum kullanmayınca daha zevkli oluyor.

• hijyen açısından önemli..ben kullanıyordum kız arkadaşımlayken..ama şimdi kız arkadaşım bile yok

• kullanma direk et ete değsin

• kesinlikle katılıyorum.

• Mikroplar ne olacak peki

• Poşet kullanıyorum.

• kullanılmalı

• hayır kullanmam kız arkadasım cok temız.hem kondom la bısey anlamadım.kondomsuz daracık anusune sokmak cok daha guzel...basta bıraz bagırıyor sonra zevkten ınlıyor.hem kondomla oda mutlu olmadı içine ılık ılık boşalmamı istiyor...

• çok şanslısın ayrıca sana da katılıyorum

• Temizligi nasil yapiyorsunuz onemli olan ic kisim nasil gorup temizlediniz
      bende ilik ilik bosalmak istiyorum icine

• bu en ince olanından kullan hem zevk değişmez fazla hem prostattan korunmuş olursun.kız ne kadar temiz olursa olsun milyonlarca bakteri duruyo yanii ..

• Kullanılması şart..

• Arkadaşım öncelikle "yapma bence, anal zararlı" gibi yorumlara kulak asma. Sana kondom kullanman için tek bir neden söyleyeceğim. Temizlenme zahmetinden kurtulmuş oluyorsun. Aksi halde sabunlamak, yıkamak, kurulamak vs gerekiyor ve ortada kadın açısından da temizleyecek kalıntı bırakmamış oluyorsun. Kondom iyidir kullanmaktan kaçınmayın

• Aslinda ince kulan demişler de analda ince kullanirsan yirtilir daha kalin anal seks condomlari var onlardan kullanmak lazim.

• Anal yapma.. Orada koskoca vajina dururken anüsten ne istiyorsunuz ya..?Bu tıpkı burundan girmeye çalışmak gibi birşey? Sonuçta amacı farklı olan organlar bunlar..

• kadın için korkutucu erkek için zevk verici

• Zaten anal sex başlıca sakıncalıdır,hele kondomsuz normal ilişki bile insan saglıgı açısından da sakıncalıdır.Hijyene ne kadar dikkat ediyoruz ki, tek eşlilik yada tek ilişkide insanların farklı tercihleri olabilir dogum kontrolu açısından ama farklı kişilerle ilişki yaşayanlar lütfen bulaşıcı hastalıklara dikkat etmeli,anal sex in kadınlar için ileriki dönemlerde fiziken ve saglık yönünden sakıncası olur tercih edilmemelidir.

• kesin kullan

• oley diyerek,.okey düşünmek tehlikelidir ters olabilir en güzeli düz bitmek .anlarsın

• Anladim arkadas

• ben anladim :)

• kesinlikle kullan çünkü en çok anal sex hastalık kapma konusunda tehlikeli

• dostum kullan sakın kullanmamazlık yapma sağlık açısından... hatta sana anal ilişkiye girmemeni tavsiye ederim..zira yaptığm bi arastırmaya göre erkekte prostata kadındada kaslarda gevşemeye yırtılmaya kanamalara da yol acıoms tek tedavi ameliyat.. ayrıca HIV gibi bi kaç hastalığında anal sex sonucu ortaya cıkabileceğini belirtmeliyim :) ama kondom kesinlkle kullan

• bu konuyu burda konsmak uygun değil ben sana mesajla anlatym istersen? :)

• Zevk veriyormu sence

• yardımcı olabldysem ne mtlu bana :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...