Erkeklerin gerçek kimliğini açıklıyorum okuyun ve kendinize bir şeyler çıkarın çok önemli bir konu !

Arkadaşlar özellikle kızlar şunu sakın unutmayın ve çok iyi bilin erkeklerin aklı sadece sekstedir hep kızlara cinsellik gözüyle bakarlar sizi s.kmek için ellerinden geleni yaparlar işte arkadan yapalım nasılsa evleneceğiz filan derlerse ihtiyaçlarım var başkasına giderim derse yol verin sizi sevse başkasını düşünemez bunu bile söyleyemez sizden bir şeyler isterler yapmadığınızda kötü olursunuz yapınca iyi yok öyle yağma eğer yatmazsanız işte beni sevmiyorsun istemiyorsun ben anladım gibi şeyler söylerler ve sizinle yattıktan sonra gözlerinde değeriniz kalmaz size daha çok bağlanacağım derler ama daha çok soğurlar sizi de herkese anlatırlar kızlar sakın sizinle cinsellik isteyen biriyle birlikte olmayın hatta ayrılın çünkü seven kişi daha doğrusu seven erkek her şeyi ilk gecenin hayaline bırakır ki erkek ciddi düşündüğü kıza evlenmeden dokunmaz çünkü heyecanın kalmayacağını bilir o yüzden asla ve asla evlenmeden yaşamayın kendinizi eşinize saklayın kızlar akıllı olun size şu kadarını söylüyorum benim ailem çok zengin ve bulunduğumuz şehirde çok tanınıyoruz ben ve benim gibi bir çok arkadaşımın dediği şu temiz kız olsun kimseyle bir şey yaşamasın allah korkusu olsun sadece tek ve tek benim helalim olsun ömrümü gönlümü canımı varımı yoğumu tüm zenginliğimi ayaklarının altına seriyim diyor bende dahil lütfen biraz akıllı olun temiz kız düzgün namuslu kızın değeri altınla bile ölçülemez bunu yazdığım için erkekler kızacak ama bu böyle ve her zaman doğru sizce haksızmıyım ? Yorumlarınız için teşekkürler hepinizi seviyorum :)

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• söylediklerine bakılırsa sen zamanında çok çapkınlık yapıp bir kıza çarpılmışsın sonrasında da böyle bir itirafta bulunma ihtiyacı hissetmişsin. herkes aynı değildir...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gelişimini tamamlamamış erkekler... siz kendinizi ne zannediyorsunuz.. bilmem kaç cm fazlalığınız mı size bir kadın hakkında karar verme yetkisini veriyor..

temizsen seni alırım.. kirliysen kullanıp giderim.. maddi üstünlük bende.. ben istersem kadınım olma lutfunu sana sunarım.. vs vs..

sözüm bu tarz erkeklere.. allah aşkına siz kimsiniz..

bende çok zenginim.. her şeyim var.. çok cazip bir hayatım var.. hiç bir erkeğin beni yüceltmesine ihtiyacım da yok.. o zaman aynı sizin yaptığınız gibi.. canımın istediğine gel demeliyim.. canımın istediğine git demeliyim... bunun için hayatımı değiştirebilecek bilmem kaç cm nin gücüne ihtiyacım yok..kriterlerime uymuyor musun.. beni mutlu edemiyor musun.. benim sana vereceğim mutluluğa tenezzül etmiyor musun.. beni sadece cinsel obje olarak mı görmeye cürret ediyorsun.. çokta umurumdaydınız.. çokta büyük bir kayıptınız.. benimle yatağa girerse yok beni daha fazla severmiş.. yattıktan sonra yok değerim düşermiş.. benim değerim sizin gibilerin acınası ellerinde değil..

4|1
    0|0
  • cok dgru ben zaten bunun bılıncındeydm hep:)

0|0
    0|1
  • ya kafam karıştı benim :/

0|1
    0|1
    • Neden ?

• Benim yazdıklarım doğru ve artık ciddi bir ilişkim var o yüzden yazmak istedim sen istediğine sorabilirsin bu soruyu

• yani böyle dğil de farklı düşünen erkek yok mu?

Erkekler Ne Diyor 17

• Adamin kiz baskasina gitmis o da gelmis erkeklerin 8500 yillik sirrini ifsa etmis.. napicaz lan simdi. Vah tuh vah tuh vah vah :D

Olm o kizlari sen ciddi ciddi saf ve kandiriliyorlar falan mi saniyorsun?

Donunda sallayip uyutuyor seni o kizlar :P

Cok onemli acikliyorum demis safim birde yaa :D

2|0
    0|0
  • Yalan söylüyor kızlar, inanmayin.

3|3
    1|1
  • kişi karşısındakini kendisi gibi sanarmış hep ne kadar doğru bir söz :)

3|1
    0|0
    • İnsan kendini nasıl bilirse karşısındakinide aynı b.k sanarmış :) Haklısın kardeş :)

• sen sevişemiyorsun diye milletin ekmeğine de taş koyma 1!1!

3|1
    0|1
  • gerçek sevenleri yok sayamassın

0|0
    0|0
  • genel olarak bir çocğuna katılıyorum fakat bende sevgilimle sevişmekden ilerisine gitmedim çünkü evlenicem kıyamıyorum. sizinle birşeyler yaşamak isteyen erkeklere sakın kendinizi teslim etmeyin !

1|0
    0|0
  • Aa aaa olmadı kı sımdı bak gordunmu ıfsa olduk.

0|0
    0|0
  • sakın unutmayın ve çok iyi bilin erkeklerin aklı sadece sekstedir hep kızlara cinsellik gözüyle bakarlar sizi s.kmek için ellerinden geleni yaparlar buradan sonra gülmekten okuyamadım hahahahahahaahahahahhahahahaha :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • hepsini seviyorsan sıçtık :)

0|0
    0|0
  • herkes kızlar için öyle düşünmez bir çoğu için söylersen katılırım

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil şimdi s**tir git.

2|0
    0|0
  • gizli kardeş herkes senmi ? hiçmi gerçek aşk yok sevgi yok . . .

1|0
    0|0
  • Ne cektin olm sen

0|0
    0|0
  • çok kafa yorma doğa o işi halleder :) en ahlaklı olan bile kendi hırsına yenilir :) senin bakire diye alacağın hatunda analsex le tanışmış olur yor ma kendini çok önemli değil hepimiz kardeşiz :)))bu arada sana tavsiye Kadınlara naylon poşet zihniyetiyle bakma !

2|0
    0|0
  • Kendi adına ve senin gibi olan erkeklerin adına konuşmuşsun herhalde.. Her erkek senin gibi değil. İster inan ister inanma.

1|0
    0|0
    • Ben cinselliği ilişkinin odak noktası olarak görmüyorum. Senin söylediğin sözlerden bu çıkıyor.

• Söylediklerinin tamamı doğru olabilir, ama şu var ki gizlisin ama mavisin erkek profili altında gözüküyorsun ama ya erkek değilsin kızsın, ya efeminesin ya da güzel çirkin hiç bir kadına ulaşamamış zavallı birisin kendince itirafta bulunarak bayanlardan 3-5 kelime duyma çabasındasın senin adına üzüldüm arkadaşım

2|3
    0|1
    • Yattığım kızların sayısını hatırlamıyorum ve artık nişanlıyım kendi yorumunu kendine sakla

• Nişanlın tarif ettiğin niteliktedir arkadaşım rahat ol:)) yorum istemiyorsan neden sordun deseydin beni poh pohlayıp kızlar için ilah yapanlar yorumlasın diye şart koydurtsaydın site yetkililerine söyleyp

• aynen*abazanın teki işte

• ne alakası var sanki herkes seninle aynı kafada buraya kendi düşüncelerini yazıp tüm millete maletmek çok saçma, laflara bak kendi hayatını buraya yazıp millete akıl vermeye çalışıyorsun,acınası birisin ve sapık

1|1
    0|2
Yükleniyor...