Evleneceğim kız Türk ise bakire olmalı diyenler

arkadaşlar merak ediyorum evleneceğim kız mutlaka bakire olmalı ama her anlamda bakire anal,oral yapıp bakireyim diye dolaşanlar da bakire değil aslında oyüzden her anlamda dedim. kimler bu düşünce de veya değil?. aşık olursam tüm tabularımı yıkarım diyen ya da ölümüne aşık olsam da sırf bu yüzden sonunu getiremem diyen?

Güncellemeler:
bu soru ben böyle düşünüyorum ya da düşünmüyorum anlamında değil bu arada sadece nabız yoklamasıdir .. bilginize

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük konuşmayım ama bekaret kesinlikle olmalı. Yobaz diyenler falan çıkar. Yobazlık değil kardeşim bu. Kıskanç adamım ben. Benim yiyeceğimi başkası önceden tatmış olmamalı anlatabiliyor muyum? Sizin o beyin bekareti teorinize de sıçayım. Yok öyle bişey. Evet bir zar bekarettir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızın orap yapıp yapmadığını o söylemediği sürece anlayamazsın kızlık zarı olduğu içinde bakireliği bir nevi tescillenmiş oluyor. Şimdi aynı düşüncede ve sadece bu konuda paranoyalı olan bir kız takıntı haline getirmiş biriyse erkekte bu durumu bana kanıtla bunu dese erkekler bunu nasıl kanıtlayacak kanıtı var mı? Yok. Erkekler kendi açısından olaya bakıyor ya da bu durumda güveni ortaya atıyor lakin güvendiği kızın zarı esnek çıkıncada dur esnektir demiyor. Sana güveniyorum diyen erkek bu durumda da hadi oradan diyor. İş paranoya kısmına gelirse kimse evlenecek birini bulamaz.

2|2
    0|1
  • Ben erkek olsam bakire olmayan kızla evlenirdim.En azından ne yaptığı belli :D

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu konuyu söz söylemek çok zor inan...

İnsanın kanında olması lazım dürüstlük insanlık...

Bakire kız istememiz sadece dünyada önceden ve sonrasında bana ait olması mantığıdır.

Fakat dediğin gibi her haltı yemiş ama bakire olmuş neye yarar..

Karmaşık bir çelişki kardeş..Karar vermek se zor..

Ama bakire olmayan kızda çok kişi ile birlikte olmuştur herkez dahil değil...

0|1
    0|0
  • Olumune asik olsamda mantigimi kaybetmem ve istediklerime ters dusen bir noktada birakirim.Gunumuzun bakireligi her anlamda olandir zaten ama buda yetmez ruhuda ahlakli olmali bakire olmali:)

0|0
    0|0
  • bir kızi bakire istiyorsan önce sen bakirmisin elin bir kıza dokundu mu onu düşün önce dürüst olmak önemli.

0|0
    0|0
  • kesinlikle bakire olmalıı

yoksa evlenmemmmm

0|0
    0|0
  • bakire istemen için bakir olman lazım

0|0
    0|0
  • o bakirelik kriteri için anal vajinal ve oral ve göğüs muayenesi şart be kardeş işin zor :))) yok öyle bir bakire inan bana hayal

0|0
    0|0
Yükleniyor...