Aldatılma olmuyor mu? İlişkimi bitirmekte haksız mıyım?

Arkadaşlar, 4 senelik bir ilişkim var erkek arkadaşım yurt dışında. fazla görüşemiyoruz. Kendisi bir facebook adresi açmış, ordan bir kızla sevgili olmuş aşkım,canım sen benim herşeyimsin yazıları vardı. sonra telefon numaralarını vermişler, kız: baya bir güldük ha sinirlenmeni yyerim falan yazmış. Yüzyüze GÖRÜŞMEMİŞLER zaten erkek arkadaşım yurtdışında fakat konuşmalar Şubat ayında olmuş ben yeni öğrendim.

erkek arkadaşım kıza şubattan sonra birdaha yazmamış kız köpürmüş attığı mesajlarda neden yazmıyorsun falan diye. en son kız ben nişanlanıyorum haberin olsun yazmış. sonra aradılar mı telefondan görüştüler mi bilemem. Şubat ta konuşmuşlar en son ama o zaman da ben vardım. sevgilisiydim, cinsellik tatmini falan olamaz çünkü cinselliğe ait bir şey yok gayet sevgili muhabbetleri aşkım, canım gibi.

Şimdi çevremdekilere anlatıyorum sanal o birşey olmaz yüz yüze bile görüşmemişler aldatma değil vs. diyorlar böyle ufak şeyden ilişki bitirilmezmiş, onu sevmiyormuşum. aslında çok seviyorum ama bunu hazmedemiyorum. Haksiz miyim ilişkimi bitirmekte?

1|2
171|111

En İyi Kız Görüşü

• Onunla neden böyle bir şey yaptığı hakkında konuşmalısın çünkü uzaktan devam eden ilişkilerde böyle şeyler olabiliyor. Tabi ki doğal değil ancak boşluğu düşmüştür işin açıkçası can sıkıntısından. Senden uzak kaldığında senin ona hissettirdiklerini unutup yapmıştır. Eminim şu an çok pişmandır. Çünkü seni kaybedecek cesareti olsaydı senden ayrılıp da yapabilirdi böyle bir şeyi. Eğer gerçekten pişman olduğuna inanıyorsan affet. Ama şunu da unutma bu daha önce olmadığını ya da bundan sonra olmayacağı anlamına gelmez. Seni gerçekten sevdiğine inanıyorsan devam etmelisin. Hata yapabilir ama bundan ders çıkartmış ve pişman olmuş olmalı. Umarım mutlu olursun canım, sevgilerle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 111

• Yapılan bir aldatmadır sanal ya da fiziksel, sizinle madden ya da manen tatmin olamadığı için yeni arayışlar içerisinde girmiştir. Ama şöyle bir durum var ki yurt dışına çıkıp uzak ilişki yaşayıpta aldatmayacak erkek var mı bilemem bende sevgilimi çok seviyorum fakat uzak ilişti iliğimi kurutuyor cinsel tatmin ve eğlenmek amacıyla bir kız arkadaş edinmekten zarar geleceğini sanmıyorum neticede gönül bağı kurmayacağım yeni kişiyle sadece bir yerlere gidelim efendim çay içelim, sinemaya gidelim e tabi en önemli faktör olan cinsel arzularımızı karşılayayalım ama ben gene sevgilim seveyim çünkü örnek veriyorum 6 aydır yurt dışındayım sevgilimin yüzünü görmemişim etmemişim eğer bu şekilde kendimi motive etmezsem kavgalar artar işin sonu ayrılmaya gider.

Teknik olarak adı aldatmadır evet ama bence ayrılmayın, çünkü uzak ilişki sürdürmek zordur bunu yaşamadan bilemezsiniz diyeceksiniz ki bende yaşıyorum aynısını fakat yabancı ellerde olanda siz memleketinizdesiniz aileniz yanınızda onun değil o yalnız..

0|1
    0|0
    • Saçmalık bunu kadın yapsa yüzüne bakmazsın. Onca sene uçkuruna sahip çıkabiliyorsa insan sonradan da çıkar.

• Yalnız şöyle bir durum var onca sene uçkuruna sahip çıkmak için partneriyle beraber olan bir insandan bahsediyorum ben? Siz eğer partnerinizle de bir ilişki yaşamıyorsanız evet dışarıda yaşamanız saçmalık olurdu.

• İkinci olarak kadın ve erkeklerin arzu ve istekleri bir değildir, kadınlar cinsel birleşmeyi arzular fakat erkek tarafında arzulama + mecburiyet söz konusudur. Kadınlar bir ay mezilerini dışarı çıkarmadıkları için gece rüyalanmıyorlar fakat erkeklerin böyle bir lüksü yok sen çıkarmazsan o oradan zorla çıkar o yüzden kadın dışarıdan bir erkekle beraber olursa bunun yeri ayrı erkek biriyle beraber olursa bunun yeri ayıdır, aldatmayı meşrulaştırmıyorum yurt dışında uzak ilşki yaşayan erkeği anlatıy

• Kalbi o.r.pu olanın bedeni abdest tutmaz. Karakterinden ödün vermek istemiyorsan bitir bu ilişkiyi. Aldatmak sanal alemde olmaz da neymiş ? aldatmak gözle de olur, hatta bir düşünceyle bile aldatır insan. Sen eğer aldatılmayı kaldıramıyorsan, ayrıl ondan. Senin kalemin değil o. Tatmin olmaz. Olduramazsın. Tek eşlilik kavramına aykırı onun doğası. Doğasını bozamazsın. Çabalama. Üzülürsün. Ya da kabullen. Eğer kabullenebileceksen.

2|0
    0|0
  • Sevgilin yurt dışındayken bir Türk'le Facebook'tan konuşuyorsa bence seni artık sevmediğindendir. Hadi yabancı bir kız olsa anlaşılır. Tek gecelik vs. Sonuçta erkekler o kadar iradeli değil. Özellikle yabancı kızlar karşısında. Eğer böyle olsaydı affedilebilir bir olay olurdu. Ama bir Türk'le yazıştığına göre senden soğuduğunu ve senden ayrılmak istediğini düşünüyorum.

Ama sen öğrendikten sonra "affet, nolur ayrılmayalım" diyorsa burda da kız elinden kaçtığı için seni cepte tutmaya çalışıyor olabilir. Ya da gerçekten pişman olmuş olabilir. Ya da ayrılırken suçun kendisinde olmasını istemiyordur.

Fakat şunu söyleyebilirim ki sevgilin ilk başta senden soğumuş. Çünkü en çapkın, gözü dışarda erkek bile yurtdışındayken Türkiye'deki birisiyle konuşmaz, ne yapıyorsa yabancı ülkede zaten yapar.

Erkek aklıyla bunları söyleyebilirim.

2|0
    0|0
  • bitirmişsen bitirmişsin daha sorgulama.. Aldatma değil diyemeyiz buna adam uzak yapmış bişeyler affetsende yadırganmazdı affetmemişsin buda yadırganmaz..

0|0
    0|0
  • bir erkeğin cinsellik tatmini olmayacaksa böyle bir olaya kalkışması sadece ego tatmini ve/veya mutsuz bir ilişki olabilir.o sıralar ilişkiniz de sorun var mıydı aranızdaki kopukluk ne safhadaydı vs bilemem ben ama ilişkinizin normal seyrinde gitmediği bu sebeple böyle birşey olduğu açık bence.burada öncelikle "ben nerede hata yaptım?" diye sorgulaman gerekir ki bir daha böyle bir durumla karşılaşma.

aldatma olmuş mudur diye sorarsan bence olmuş.bu olay sırasında ve sonrasında hiçbirşey yokmuş gibi seninle ilişkisine devam etmesi ise apayrı bir olay.bu işin sanalı manalı olmaz, namusu bacak arasında arar çoğu insan ama kafadadır.aldatmak birisiyle yatmadan çok önce o kişi hayal edilmeye başlandığında başlar ve sevgilin bunu yapmış.

çok seviyor olman bu olayda çektiğin acıyı katlıyor anlıyorum ama ilişkini bitirme sebeplerin arasında aldatılmak varsa ilişkini bitirmelisin.bu bir nevi "casus belli" olmuş.

0|0
    0|0
  • güzelimmm sen sonuna kadar haklısın aranzıda cinsellik olmaması ç ok iyi olmuş yoksa olan sana olurdu... evlilik olack diye kesin bir kaide bir şey yok aslaaaa

al karşına adam gibi konuş gözün üzerinde olsun onun zatn görüşmemişler pişmansa belli eder zaten kendini affet onu bir daha ypmasın

0|0
    0|0
  • Bence haklı olan taraf sensin. Aldatma denilen olay, sadece yatakta gerçekleşmiyor. Gönül denilen şeyin sadece tek bir sahibi olur. Bir insan gönlü birine vadetmişken aynı anda başka birine peşkeş çekebiliyorsa, durum cinsel aldatmadan daha vahim boyutlara ulaşmıştır. Onu terketmekle doğru olanı yapmışsın. Bunu sen yapmasaydın eminim o sana yapardı. Tıpkı diğer kıza yaptığı gibi. Ayrıyetten çevrendekilerin nasıl bir düşünme yapısı olduğunu anlayabilmiş değilim. Onların sevgilileriyle sende sanaldan görüş bakalım hoşlarına gidecekmiymiş ? Lafın kısası bana göre haklısın. Kimseyi takma, kendine mutlu olabileceğin daha sadık bir sevgili bul. Mutlu ol, sev, sevil .. En önemliside gülümsemeyi unutma :)

0|0
    0|0
  • aldatılan aldatır, her daim söylerim, ilişkiler evlenmedikçe bir düzeyi aşmamalıdır. güven tabi önemli cinsellikte ama asla insanların birbirine saygısından daha önemli değil. sonuçları ülkemizde boşanmaların son 2 senede yüzde 80 artış göstermesinden belli oluyor zaten

0|0
    0|0
  • Senin yerine olsam bitirmezdim, onun yerine bunun farkına vardığımı sürekli yüzüne vurur ve sürüm sürüm süründürürdüm. Tam bir aldatma değil, ama kız afilli biri olsaymış, iş aldatmanın taaaaaa dınının dınınnına kadar kolayca gidebilirmiş.

0|0
    0|0
  • al işte al birini vur ötekine.

baştan sona sana hak veriyorum ne o öyle aldatma aldatmadir gözümde sanal olsa bile öyle şey yapması hakkı yok ne sanıyor ki bu kendini?

demekki seni sevmemis eğer sevse aldatmazdı.

zaten millet sanal diye diye yaptıkları günah olmadini saniyor ama yanılıyor lar.

0|0
    0|0
  • Resmen aldatmış kendini avutma, illa cinsel ilişkiye girerken yakalaman gerekmiyor aldatma demek için akıllı olun lan.

0|0
    0|0
  • çevrendiklere sordun mu bu olay sizin başınza gelse siz napardnz diye ? herşy ortada daha neyi konuşyrz..

0|0
    0|0
  • haklısın aldatmak illa fiziksel olacak diye birsey yok dusunceyle de olabilir senden gizli yoklugunu fırsat bilip kirli ilşki yasamıs bence nihayetinde hakettiğin degeri ve saygıyı göstermemiş sana ayrıca belliki bu insan bir arayıs içinde hadi bugün yapmadı diyelim ileride seni terkedip gidebilir ddi guvenini kaybetti sanırım ben de sana benzer bişi yasadım cok uzuluyorum hala ama evlenip aldatılsaydım ikisini de vururdum kaldıramıyorum böyle seyleri

0|0
    0|0
  • sanalda yapan gerçekte de yapar bence. çünkü sanal da olsa, insan yine insan robot değil. söylemiyor yazıyor tek fark bu.

1|0
    0|0
  • ilişkini bitirmekte şöyle haklısın; insan sanal da olsa bu tip şeyler yapabiliyorsa reel de fırsatını bulduğunda neden yapmasın? İlişkide aşktan daha önemli olan şey güvendir. Bu yoksa o ilişki bitmeye mahkumdur.

0|0
    0|0
  • bitirmemelisin erkekler böyle heyecanlar yaşamak isterler arada ama kalplerınde olan kişi ayrı o hep orada kalır bnce ilşkını btme ;)

0|0
    2|1
    • Boş konuşma la senin kız arkadaşın yapsa onadamı heycan diyecen?

• Sevgilin milletin altına yatsa olsun bende s.ktm diye birşey olmaz dersiniz ne geniş adamlarsınız lan azıcık erkek olun erkek adam olun gevşekliğin adını kaçamakmış heyecanmış koymayın.

• Blue birader bunda erkeklik yok karakterde yok * kafalı doktor olmuşta adam olamamamış sıgırcık.Heycan değil götlük bildiğin kaçamak değil şerefsizlik olm bunlar bunları geberticeksin amk.

• Mantıklı düşünen insanları her zaman takdir etmişimdir, en iyisi yapmışsın. Niye göz göre göre kendini üzesin ki.

0|0
    0|0
  • tabiki aldatılma oluyor ne yani aldatmanın aldatma olması için görmek şartmı görmeyince aldatma olmuyormu yani nasıl bir düşünce bu tabiki aldatma oluyor sen haklısın en doğrusunu yaparsın ayrılırsan

0|0
    0|0
  • aldatmak dediğin görüşmek öpüşmek ve sevişmek kadar dar bir kavram değildir

0|0
    0|0
  • bitirme diyenlere cevap veriyorum arkadaş ne geniş mezhep var sizde! Bu cocuk senden bişey gizlemişmi ? gizlemiş . senden başka biriyle böyle samimi olmuşmu ?olmuş . Eğer gururun varsa bitir derim. Bitirme diyenlerinden beyninden ve karakterinden şüphe ederim

0|1
    0|0
  • alakası yok sanalla falan bıldıgın senı aldatmıs yanı bunun baska bı acılaması yok bı ınsan sevıyosa dıger kızlar varlıgını yıtırır gozunde

1|0
    0|0
  • Çevrendeki insanlar bence çok yanlış düşünüyor aldatmak sadece cinsel yolla olmaz başkasıyla yaptığı sevigili muhabbetini seninle yapsaydı. çok büyük saygısızlık, bunu aldatılma olarak görmemekte çok yanlış bence,

1|0
    0|0
  • Belliki erkek arkadaşın senden gayet sıkılmış ki yeni atraksiyonlar arayışına girmiş. ya da salakça bir şekilde kendisini test ediyor, bunca yıl bu kızla birlikteyim acaba çapkınlıgm hala duruyor mu ağzım laf yapıyor mu diye. bence kız buluşmak istememiş, isteseydi kesinlikle bulmuşlardı.

0|0
    0|0
  • Sen haklısın eğer bunu bile bile devam etseydin kendini küçük düşürecektin. Zaten o seni sevse baska kızlarla konusmazdı

0|0
    0|0
  • Bu aldatmanın a'sı bile değil biraz mantıklı davran. Millet kocasını yatakta yakalıyoda hiçbirşey olmamış gibi davranıyoki daha görüşmemişler bile diyosun bu arada erkek adammış ki daha sonra hatasını anlayıp kendisi yazmamaya başlamış. İlşkinizde başarılar...

0|0
    0|0
  • Sen çıkmışsın kalbinden. Çok saçma bir sebep bu. Ondan uzak durmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Allah muhafaza bugün sana bunu yapan, ilerde neler yapar ?

1|0
    0|0
  • Benim sevdiğim kişi başka biri ile ister sanal istersen reel olsun konuşsun başkasıyla aşkınlar cicimler olsun bitmiştir...Bana göre beni kekliyor demektir...

0|0
    0|0
  • Adam resmen aynı anda 2 kişiyi idare etmiş... nerde o yoğurdun bolluğu ?

Konuştun mu sevgilinle bu konuyu ?

0|0
    0|0
  • Helal olsun çocuğa, ben böyle yapmadım diye terkedildim. En azından yapmış yapacağını. O öyle yapmasa sen terkederdin bir sebep bulup bence.

0|0
    4|1
  • Yaptığı doğru değil ama karar senin. İçine sindirebiliyorsan devam et yok sindiremiyorsan bu yara büyür.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    81

Kızlar Ne Diyor 170

• canim o seni heqiqeten sevirse bu elaqeni kese bilmezsen.. menim de sevgilim var.. bezen oglanlar basqa seyler isteyirler.ama bunu sevdiyi insandan istemirler.. mence ona bezi seylerde icaze vermelisen.mesele bu yasda oglanlarda cinsi elaqe ehtiyaci olur.. bunu da senden istemeyeceyine gore .. yeni ureyin rahat olsun..o seni cox sevir mence.. onla danis.her seyi de.sebebini sorus.. 4 il az bir vaxt deyil..

2|1
    0|0
  • İlla yatakta mı yakalaman lazım aldatıldığına ikna olman için? Bir temiz aldatmış malesef. Böyle i*nelerle muhattab olma. Çevrendeki karaktersizleri de kaile alma derim.

0|1
    0|0
  • vay şeref*siz aldatma heryerde aldatmadır! burda yapan gerçekte de yapabilir , senden başkasına aşkım bitanem herşeyim dicek yok seni yerim falan sende aman bişi olmaz dicen öyle mi?! yok abi yaaa... benimki yapsa ben bile ayrılırım.

1|0
    0|0
  • aldatılmışsın

0|2
    0|1
  • Şu an onun yaptiğini yapiyosn madem çok seviyosn 4 yıldır cikiosunuz senin burda ne işin var erkek arkadasin senin burda olduğunu görse ne der acaba bunuda düşündün mü hiç. Ama ayrılma konusunda sana katılıyorm bir erkek bir kere yaparsa bir daha yapmayacağinin garantisi yok sonuçta erkek milleti güven olmaz bitir bnce haklısın

0|1
    0|0
    • Ama burda listem de tek kişi bile ekli değil. soru sorarım cevap veririm olay bundan ibaret görse birşey diyemez.

• 1. yaptığı hoş değil. neticede amacı eğlenmek bile olsa hele de bunu sen yapsan %100 ayrılırdı.

2. çok seviyorsan ayrılma. sanal bir eğlence için ilişkiyi bitirmekle yazık etme ( ne kadar yazık olur yaşayan bilen 4 yılı deviren sensin) malum ilişkiler kolay kurulmaz ama çabuk yıkılır.

3. gözün üstünde olsun. neticede sanal bir geyik de olsa güvenin zedelendi.

benden sana tavsiye eğer ciddi bir ilişki ise 4 senenin sevginin hatrına bu olayı unut. ama bu güven sorununu ona hissettir. aaa ne güzel unuttu demesin.

0|0
    0|0
  • Adatmış resmen sevmekle sevmemekle alakası yok bunun adam seni aldatmışsa ayrılacaksın kapının önüne koyacaksın tabi.

0|0
    0|0
  • illa bir şeylermi yaşaması gerekiyor ya da yüz yüzemi gelmesi gerekiyor aldatmak için. asla affetme o kaybetmiş.

0|1
    0|0
  • Haksız mı? ALDATMAK'ı sözlükten açıp baksınlar bakayım illa cinsel mi olmalıymış? Kandırmış bir kere seni! Kaldı ki sevgilisi varken sırf bir kız ona canım aşkım diyor diye 2. sevgiliği yapmaz. İlla onunla teldendir yüzyüzedir bir cinsel tatmin yaşamak istedi ya da yaşadı. Ne fark eder yani bal gibide aldatma bu kandırmak seni potansiyel var sana saygısız! Saygısızlığı ayrılmak için yeterli neden değil mi? Ha diyorsanki gitsin diğer kızlarla konuşsun etsin eğlensin kendini tatmin etsin benim için hiç farketmez o zaman sen bilirsin ama ben böyle bir kız değilim diyorsan koy tekmeyi kimseyede kendinle dalga geçittirme.

0|0
    0|0
  • bulmuşlar senin gibi safı birde fetva mı veriyorlar aldatma sayılmaz diye .

neresinden bakarsan bak bunun adı aldatmadır. aldatmanın türlü türlü çeşidi var. buda sanal aldatma. ne yani sanaldan olunca aldatma olmuyormuymuş...

0|1
    0|0
  • bence haklısın çünkü seni aldatmış hafife alma bunu. eğer bu çocukla bir gelecek düşünüyorsan düşünme aldatmaya meyli var bu çocuğun.seni üzmekten başka bişey yapmaz. 1 kere bunu yapan neden 3-5 kere daha yapmasın ki? güvenin sarsılmadı mı güvenmeyerek nereye kadar gidecek bu ilişki. yapma ayrılmakta çok haklısın ayrıl ve kurtul

0|0
    0|0
  • Aldatma tabikide. Bıraksınlar ya. Onu diyenlerin hepsi midesiz. Bunu nasıl kabullenecekler ki? Bende terkederdim..Benim sevgilim elin kızına aşkım canım diyecek sonrada bende bunu kabullenecem? hahahahaah gülerim anca. Sanal falan anlamam. Fırsatı olsa bal gibi görüşürlerdide, aldatırdıda. Başka kızlara aşkım diyecek adam aldatırda

0|1
    0|0
  • Yahu buna aldatma değil diyen gerizekalı var mı Allah aşkına ..

Adam bildiğin takmış sana boynuzları .. Çok sevsen bile o seni aldatmış başkasına aşkım , bitanem demiş ..Var mı böyle bişi ya .. : / İlişkini bitirmediysen bitir Gizli ..Asla kabul etme bunu ..

0|2
    0|0
  • yatakta mı yakalamak lazım aldatmak demek için ?

1|2
    0|0
  • ne kadar yanlış diyor çevrendekiler. sen bunu yapsan onun çevresi ne derdi sence? hadi onun çevresini geçtim seninkiler bile neler düşünürlerdi. erkek yapınca ufak tefek şey kadın yapınca ahlaksız. seni tanımıyorum o yüzden ayrıl veya ayrılma deme hakkına sahip değilim. ama sevgilinin yaptığı kesinlikle doğru bir şey değil. bugün bunu yapan ileride başka şeyler de yapar. güvenilmez ki. ileride pişman olacağına şimdi bir şeyler yapman gerekiyor. ayrılmasan bile sakın görmezlikten gelme. konuş onunla, ondan sonra karar ver. eğer daha sonrası için yardım istersen mesaj atabilirsin, yardımcı olmaya çalışırım :)

0|0
    0|0
  • gözle bakması beyinde düşünmesi kurması bile aldatma o zaman snnki 100 tane dzsin takılsınlar nedir bu aldatmanın reeli sanalı olmaz affedip affetmek sana kalmışş

0|0
    0|0
  • sana yaptığını yarın onada yapacaktır kesinlikle.ipten saptan dedikleri bu kişler olmalı sanırım.

0|0
    0|0
  • kesinlikle haklısın ama şu da var insanlar bazen bir anlık gafletle yanlış şeyler yapabiliyorlar o yüzden senin karar vermen lazım sonuçta 4 yıllık bir ilişkiniz var öyle fevri davranma bence ve beni eklersen bir şey daha söylemek isterim...

0|0
    0|0
  • %100 haklısın. Arkandan bunları yapan insana nasıl güveneceksin? Seni destekliyorum, sakın o çocuğa dönmeyi düşünme! :)

1|0
    0|0
  • basbayagı aldatmıs nasıl aldatma olmuyo? sen yapsan sen şöylesin sen böylesin evlenilcek kız değilsin derler.bas tekmeyi havasını alsın

1|0
    0|0
  • sen bence kendini dinle cevrenkileri dgil sonucta onlar degil sen yaşıyorsun. şayet ben olsaydım yerinde bende hazmedemezdim. sürekli sorun çıkar. bu tarz bir örnegi yaşadım cünkü. sürekli yüzüne vurdum ettim. sonuç 0 benim ki facebooktan günde 7-8 defa 4 senelik eski kız arkadasının profilini aramış biz birliktekenn. ve ben bunu hazmedememiştim. edemiyorumda. ama gidiyor bir şekilde ilişki..

0|0
    0|0
  • birazcık mantıgın varsa bitirirsin.sevgılıyken sanal yolla aldatan,nısanlılık evlılık donemınde senı dostuyla bıle tanıstırır.gorusmelerı gerekmez illa yüzyüze cünkü aklı ruhu senınle degıl baska bırısındeyse o özel sevgı sozcuklerını degersız kılmıs gıdıp baskaarıyla kullanmıssa o kişi artık senın degıldır.

1|0
    0|0
  • 4 sene dile kolay be canım tabikide aldatmış sayılır çünkü bir kere şunu düşün senden başkasına aşkım canım mıç mıç konuşmuş resmen değersiz görmüş o an seni..he diyorsunki tek gecelik olsa bunu yazmazdı ister tek ister uzun sonuç aldatm var..sen sevgilim uzakta diyip onu beklerken o niye aynı hassasiyeti göstermiyor..bırak gitsin aldatan bir daha aldatır

0|0
    0|0
  • bu kadar rahat düşünün insanlar var mı ya...

sanal bile olsa insan sevdiğinden başkasına sevdiğim aşkım diyebilir mi..

ki bu konunun uzamıyacağı ne malummm... zaman ve mekan uygun olsa başka şeylerde yapabilîrdi...

bence bitirmekle çok iyi yapmışşsın hazmedememekte haklısın...

0|0
    0|0
  • Önemli olan niyeti, aldattı aldatmaadı bunun davasınımı yapıyor çevrendekiler ne saçma birşey iila birşey yaşamak mı lazım ? birşey olmasa bile aralarında sonuçta senleyken olmuşmu bu olay tamamdır gerisi tefarruat.

0|0
    0|0
  • Sanaldan yenilen haltlar aldatma olmuyormuş öyle mi? Bir insanın aldatmış olması için illa yüz yüze görüşmesi gerekmiyor insan beyniyle de düşünce olarak da aldatabilir.

0|0
    0|0
  • bak bir adamla görüşüyordum sanaldan.adam evli çıktı bekar biliyordum.Bence sanaldan da olsa aldatmadır bunun adı.peki reelde de aldatmadığını ne biliyorsun.onu yapan bunu da yapar.hele de yurtdışı gibi yerlerde.

0|0
    0|0
  • yuz yuze gelmemıs olması bır sey degıstırmez.

Sonucta aklında senden baskası varsa bıle bu aldatma olur. Ben hazmedemezdım senın gıbı.

0|0
    0|0
  • Başkasına ihtiyaç duyduysa dmeekki ona yetmediğini düşünüyor.Defolsun gitsin madem öyle. Çek restini erkek mi yok

1|0
    0|0
  • Aldatmış iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    140
Yükleniyor...