Kapat

Kızlık zarı yerinde fakat daha önce cahillikle anal ilişkiye giren kıza ne gözle bakarsınız?

Arkadaşlar diyelim ki kız çok iyi bi kız fakat daha önce sevdiği çocuğun çok yoğun istek ve tehditleriyle anal ilişkiye giriyo ve aradan yıllar geçiyo.

Bu kıza ne gözle bakarsınız ?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• normal gözle bakarım, yeter ki ortalıkta ben anal takıldım ben anal takıldım diye gezmesin:D

3|0
    0|0
    • normal gözle derken kötü bişey düşünmez misin ? tebrik edicemde.

• hayır neden düşüneyim, yani iki şey var ya bu konularda kapalısındır, ya da değilsindir. Ben bir insanın evlilik dışı da seks yapabilmesine negatif bakmıyorum. Bu durumda sapıkça olmayan her ilişki kişinin özlük hakkı ve tercihidir. Her taraf kendi adına yorum yapabilir,şahsi olmalıdır ama kalkıp bir başkasına saygısızlık edemez.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanlar hata yapar ama hatalarıyla ne yargılanır nede yaşar!...

Bir Katil Bir İnsan Öldürdü Diye Her Zaman Birini Öldürecek Anlamına Gelmez Şartlar Ne Gerektirmişse Odur Bu Arada Anal Sıkıntıdır Sağlık Acısından Haberin Olsun Herşeyin Bi Yaratılış Amacı Var Saygılarr:D

0|0
    0|0
  • Bir tutam Cahillik alınır , saf bir dişi ile , ereksiyon olmuş ergen delikanlı ile 1 saat yogurulur. Kabartma tozu ile 250 derece fırında pişirilir. Sıcak sıcak servis edilir. bir kaç sene sonra yediginizden pişman oldunuz mu diye sorulur, ki bu da senin cevabın olur...

1|0
    0|0
  • eger bu kişi sen oluyorsan şimdiden kusura bakma yazacagım kelimeye senin için demiyorum genel anlamda söylüyorum ama genede özür diliyim bakire kaşar derim

0|0
    0|0
  • beni seviyorsa, ben de onu seviyorsam sorun yok

ama zamanında bir deyyusun zorlaması yüzünden cinsellikten veya anal seksten soğuduysa o zaman o deyyusa çok kızarım

0|0
    0|0
  • Ne bakiresi yaw delik deşik olmuş kısacası

3|0
    1|1
  • benden uzak olsun ne yapıyorsa yapsın

0|0
    0|0
  • şimdi cahillikle bile olmasa kimse kimseye kötü gözle bakma hakkına sahip değil insanlar bu tür şeylerden ötürü yargılanamazlar

0|0
    0|0
  • namus denen şeyi iki damla kana bağlamış zihniyetin yansıması..yani aman ordan kan gelsin de ne yaşamış olursa olsın gibi çarpık akıl almaz bir düşünce..bekaretin insanın kişiliğini koruması demek olduğunu kavrayamamış kişilik..

0|0
    0|0
  • olan olmuştur artık yapacak bişey yok.olanla ölene çare yoktur.unutulması gerekn bir olaydır.ömür boyu onun verdiği sıkıntıyla yaşamak yersiz.unutulmalı.

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsam : geçmişe sünger çekerim...

sanki biz erkekler her haltı yemiyoruz..

1|0
    0|0
  • Kısık gözle bakarım :D

0|0
    0|0
  • Zar kafalı bir bayan derim..

Bir taraflarının yerinde olmasının anlamı da kalmıyor.

0|0
    0|0
  • anal ilişki yapmış gözüyle :)

0|0
    0|0
  • kız sormus bı soru guzelce demedıgınızı bırakmamıssınız helal...

0|0
    0|0
  • Bu sen oluyorsun galiba.

0|0
    0|0
  • yapan kişi için sakıncası yoksa bize (bana) yargılamak düşmez. popo benim popo değil herşeyden önce.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bu soruyu sormak bıle cok sacma

0|0
    0|0
  • helal olsun sevgilisinin her isteğini yerinegetirmiş

0|0
    0|0
  • üzme kendini canım özünde biliyoruz sen çok namuslu bi kızsın da işte çevren kötü senin.ondan oluyo hep bi bakmışın anal ilişkiye girmişin .hiç istemedin aslında.ama olsun benim için farketmez seni her türlü kabul ederim ben. biraz olsun rahatladın mı?

0|0
    0|0
    • sende çok namuslu olduğundan mı bu sitedesin ve cinsel bölüm sorularına bakıyosun?

Madem çok namuslusun orda burda cinsellik soruları yanıtları arama kızım:)

Sonra bana gel namuslu kız tasla olur mu ?

Bu kız da benim evet çok eskiden küçükken sevdiğim çocuğun bi yerde sıkıştırıp tehdit etmesiyle oldu ki zaten bana başka çare bırakılmamıştı şimdi sen rahatla. Evet ben hatamın farkındayım ya sen ? Soruda beni rahatlatın demiyo, ne gözle bakarsınız diyo(; Çevremde gayet iyi sadece gerizekalıydım

• hassas sanırım .bişe demiyorum hassas olabilir gerçekten kötü şeyler yaşamış olabilir ama yaşadığı kötü şeyler onu erkekler dünyasından nefret ettirememiş hala erkeklere yaranmaya çalışıyor.e öyle olunca yaşadıklarını umursamıyorum haliyle sevgili soran sana diyorum.

• bunun erkeklere yaranmakla ne alakası var ? Soru sadece erkeklere mi yazılmış?

erkek dünyasıyla alakasıda yok sadece tekrar aşık olunabiliyomuş anladın mı ?

• herkes istediğini yaşar ama anal yapmışken tutupda bakireyim demek tek kelimeyle saçmalık.. yaptıysan arkasında olacaksın

0|0
    0|0
  • Çılgın bakire seni.

0|0
    0|0
    • Kendimi iğrenç sanıyodum bu iğrenç tepkilerle karşılaşana kadar. Öyle iğrençsinizki ne yaşandığını bilmeden yargı. Bi kadın olarak seninde tepkin buysa ahımı alırsın (; Benim yaşadığım şey sandığın gibi zevkten değil (;

• cahillikle derken? oraya takıldım ben.

0|0
    0|0
  • göt----veren :)))

0|2
    1|0
  • ben derimki,oldu bitti,üzülsende,öfkelensede bunu yaşadın.bak gördün tepkileri,kızlardan bile.bu senin içindeki sırrın kalsın.dürüstlük 5 para etmiyor,bakireymişsin madem hiç ağzını açma.şimdi banada bir sürü tepki gelecek ama arkadaşlar daha ne kaşarne basit demediğini bırakmamışlar,yarın birini sevsen sana böyle bakması çok olası.unut yaşadıklarını.sil kafandan ve sakın karşına sevdiğinde çıkarsa bunu bir daha deneme

0|0
    0|0
  • insan gözüyle bakarım. bana ne yaşadıysa yaşasın. kimsenin yatak hayatıyla ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Cahil ve basit bir kızdır gozumde. sevdıgı cocugun tehdıtlerıne goz yumacak kadar aptal,korkak veyahutta cocuk benı tehtıd ettı dıye bunun altına sıgınan bunu bır bahane yapan bır zavallı...uzgunum..

1|1
    0|0
Yükleniyor...