Zaafımı çok iyi kullanıyor

Nişanlım cinsellik işlerine çok meyilli biri ve işe 14 yaşlarında başlamış baya bir tecrübeli . Ben daha önce kimseyle beraber olmadım. Boynumdan zaafım var boynumu öptüğü zaman kendimi kaybediyorum kontrol falan kalmıyor . Nişanlımda hep boynuma çalışıyor beraber olmayı artık ciddi anlamda düşünüyorum . Ailelerimiz birbirini tanıyor ve seneye evlenicez . Sizce olmalımıyım ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• olma olma..imazyı atana kadar süründür yoksa sıkıldım der bahane bulur kalırsın bak yarı yolda..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• olma bence.Düğüne kadar beklesin.Çünkü hayat bu belli olmaz.Yarın evlenecem dersin ama akşamında ayrılabilirsin.Güven tedbire mani değildir.

1|1
    0|0
  • bir film var izlemeni tavsiye ederim.."LelleBelle" izle muhakkak

0|0
    0|1
  • kendini garantiye al bence ben 6 yıl birlikte oldum nişanlandık ayrıldık olmayınca olmuyor kesin gözüyle bakma hiç birşeye

0|1
    0|0
  • evlenmeden birlikte olma

seni terk etmeyeninin garantisini kimse veremez.yada 1 sene içinde ölmeyeceni

sonra bakerete önem veren bir sevgilin olur kara kara düşünürsün

0|1
    0|0
  • Kadinlarin hepsi ayni merak etme boynunu opunce yelke.ler suya iner. Eger iliskinizden eminsen cinselligi doya doya yasayin derim. Evlenince bbuyu bozuluyor

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır sabrettiğini bilmiyorum ama çok beklediysen yavaş yavaş ilerle ama hızlanma;)

1|0
    0|0
  • nişanı atmayacağı ne malum...

0|0
    0|0
  • ii de durduğun kabahat ne bu suç mu ki

1|0
    0|1
  • bence verme verirsen seni bırakabilir bir anlamı kalmaz evliliğin alacağını almış olur

0|0
    0|0
  • evlenmeden birlikte olma . . . kesinlikle olma . . .başka yollarla rahatlayın . . .

0|0
    0|0
  • seneye evlendikten sonra ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evliler bile boşanıyorken bunun garantisini kimse vermez ki. Olmamalısınız. Kocanız değil sonuçta. Üzülürsünüz ve geri dönüşü de olmaz...

0|1
    0|0
  • Ben de diğer cevap veren arkadaşlara katılıyorum. Evlilik öncesi, nişanlın dahi olsa kimseyle birlikte olma. Hamile kalmayacağın ne garanti? Ayrıca, inanan bir kimse isen ileride helalin olacak bir kimse için neden büyük bir günaha giresin ki?

Sen sen ol, onunla yalnız bir ortamda kalma...

0|1
    0|0
  • şey sen fahise misin ? bakireyim diye sallayan

çünkü namuslu bir kız işe 14 unde başlamış bir gidinin yüzüne bile isemez de:/ sen nişanlanmissin

0|0
    0|0
    • Geçmişi beni ilgilendirmez . Sevdiğim güvendiğim biriyle evlenmeyi düşünüyorum bunun için fahişe olmam. Kimsenin beni tanımadığı bir yerdede bakire değilsem bakireyim diye de sallamam .

• 2. seçenek gerizekalısın

14 ünde bu işi yapan biriyle sevip güvenerek evleniyomuş. namusun o kadar değerli demekki

acaba o da senin geçmisini umursamıyor mu ki ? ahah :D

• Bak sevgili salak nişanlım Türkiye de büyümüş biri değil 18 yaşında gelmiş . Müslüman da değil yani bu onun için doğal birşey ve evet fiziksel ihtiyaçlarını tatmin etmek için beraber olduğu kızlar umrumda değil . Geleceği benim çünkü . Onun geçmişte yaptıkları bemim namusumu bağlamaz ki namus kafadadır bacak arasında değil ama senin o küçücük aklın bunu anlamayabilir. Senin gibilere yapılacak tek şey var acımak :P

• evlenmeden once yapma bence

0|1
    0|1
  • madem evleneceksiniz.. ilişkiye girmeden sevişin.. bu nişanlılığınızı daha zevkli hale getirir..ve cinsel ilişki beklentisi içinde olmak, nişanlıyken sahip olmakla olmamak arasında bir yerde olmak heyecanınızı kat kat arttırır.. birlikte olursan evlenmeden karı koca gibi olursunuz ve kaybetme duygusuna yenik düşersin. onu hastalıklı bir şekilde kıskanırsın.. bunaltırsın ve kadınsı değerini ve gücünü kendi kendine aşağıya çekersin... henüz bakiresin ve kadınsı gücünü erkeğin üzerinde kontrol edebilecek yaşta değilsin. bu şuanda senin için dez avantaja dönüşür ve kontrolün tamamen nişanlının eline geçer.. ailenin sana bu konuda onay vereceğini bilsen bile evlenmeden yapma bunu..

0|0
    0|0
  • sakın ! bugün ister yarn sıkılır...bi sorun olur sen alttan alırsn hep o değil..o rahat davranmaya başlayacak...üzülşürsün yapma kesnlkle...

0|0
    0|0
Yükleniyor...