Bir yabancıyla yattım ... arıyor açsam mı teli?

öncelikle alay etmek isteyenler gitsin çünkü ciddi bir konu . birini çok sevdim geçmişte . tam üç sene . üç sene boyunca bekledim . hep oyaladı . geldi seviyormuş gibi yaptı umut verdi geri gitti . ilk erkek arkadaşımdı sonra evlendiğini duydum . artık herşey boş geliyordu depresyona girdim . facebookta bir arkadaşımın arkadaşını ekledim . konuşmaya başladık . bir akşam çıkalım dedi . çıktık geceyi onun evinde geçirdim . bakire olduğumu söylemedim . birlikte olduk . bakire olduğumu anlayınca iş işte geçmişti sarhoştu zaten . sabah kalkıp evime geldim . bir kaç gün oldu sürekli arıyor açmıyorum . mesaj atmış kaç kere merak ediyorum aç diye açmadım . istemiyorum onu birdaha görmek . hayatımı mahvettim biliyorum . 26 yaşındayım .tanımadığım bilmediğim bir ekekle yaşadım ilkimi . .sizce açsam mı teli ?aşık olmaktan ve terk edilmekten korkuyorum .

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• aç arkadasım adam ıyı nıyetlı galıba, baktın kotu nıyetı var verırsın elıne sepetı

0|0
    0|0
    • bırak yaa hiç sanmam . şimdi bana mehamet göstericek güya vicdanı rahatsız olmuştur . kedi yavrusunun başını okşayacak sonra vınn . boşversene .

• ne değer vericem ona ya tanımam etmem . depresyondaydım .yapmak istedim oldu kendiliğinden . fark ettiğinde iş işten geçmişti

• mutluluklar dılerım:)

Erkekler Ne Diyor 14

• açma sakın. hatayı devam ettirme.

0|0
    0|0
  • bence aç derim iyi niyetli birisi olabilir çünkü seni arıyor bakireliğin söz konusu ve senden hoşlanmış olabilir sen kendini kaptırmadan görüşmeye devam et eğer iyi niyetli ve seni gerçekten sevebileceğine inanırsan ilişkiniz belki güzel yerlere gider ve o şerefsizi de unutmuş olursun umarım güzel bir hayatın olur...

0|0
    0|0
  • fark etmez. bekaretini bu kadar basit veren insanın hayatı da basittir. akışına bırak içinden nasıl geliyorsa.

1|1
    1|0
  • çok karmaşık bir durum belki gerçekten meraak ediyor belki tekrar tekrar sizinle aynı şeyleri yaşamak için çabalıyor

0|0
    0|0
  • herşey olmuş zaten aç ve evlen onla

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle . Ama hayatınızı korkularınızın üzerine yaşarsanız hiç tat alamazsınız. Biraz kendinize zaman tanıyın. Bence açın o teli.

0|0
    0|0
    • yok ya uğraşamam onla .merakda ediyorum ne diyecek ama

• Açın bence ne diyeceğini ögrdikten sonra açmazsınız olur biter :)

• aç onunla konus tabiki ama adama kızlıgını verdin diye ustune gidercesine konusma sakin cinsellik dısında konus birlkte birseyler olabilirmisiniz anlamaya calismalisin.

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık ya.

1|0
    1|0
  • O telefonu aç ve olması gereken neyse onu yap ..

1|0
    0|0
  • ilkini yaşamaktan korkmadın ama aşık olmaktan korkuyorsun ilgiiiinnnççç

1|0
    1|0
  • Çocugun cüzdan kayıp olmuş olmasın sen çaldın diye şüpeleniyodur oda :D :D

0|0
    0|0
  • Neden böyle bişey yaptın değdi mi peki üzüldüm ya senin adına

0|0
    0|0
  • aç belkide senin için iyi olacaktır ne biliyorsun

0|0
    0|0
  • çocuğu biraz anlatsana ve ona karşı olan hislerini.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya karışık . iyi biri gibi . hoşlanmıştım ama bilmiyorum şu an

• evt hemde basit bir kadinla

• planın ne peki. bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• evli birinin kaçamağı olmayı kendine yakıştırıyorsan açabilirsin.

0|0
    0|0
    • evli değil ki .

• he ben evlenenin o olduğunu zannettim. o zaman bir ilişki yaşayacaksanız belki konuşabilirsin. ama sadece yatak muhabbeti için kendini kullandırtma.

• e şükür ki anladın . eskisi evlendi dedim . bu yabancı biri . be tanımıyorum arkadaşımın arkadaşı

• evlimi o kişi evli değilse aç istersen zor durumdasın ve boşluktasın ama Allah çok affedici ve merhamet sahibidir unutma

0|0
    0|0
    • ne evlisi ya bu nerden çıktı . eski sevgilim evlendi bua dam bekar

• sanmam ne evliligi .

• ne oldu açtınmı teli

• Aç tabi aramayabilirdi işi bitmiş sonuçta aramayabilirdi aççç

0|0
    0|0
    • bilmiorum yaa ne diyecek . zaten üç gündür açmıyorum arıyor sürekli mesaj atmış bir sürü

• Ben bir şeyi anlamadım onunla birlikte olmaktan korkmuyorsun ama aşık olmaktan ve terk edilmekten korkuyorsun. Gerçekten çok enteresan.

0|0
    0|0
    • evt kalbimin kırılması ndan

• Bence aç ve ne söylemek istiyormuş öğren, sen de ona göre davranırsın.

0|0
    0|0
  • aç telefonu evet.

0|0
    0|0
  • ne kadar güzel bir hikaye tıpkı son okudum roman gbi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...