Erkekte bekaret ve bayanda bekaret nerde başlar ya da biter?

erkekte bekaret ve bayanda bekaret nerde baslar ya da biter? bayanda zar gidince mi bekaret gider mesela?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bekaret o kadar önemsiz ki.Nerede başlayıp bittiği de önemsiz benim için.

Hiçbir şeyin göstergesi değil,hiçbir zamanda olmadı.Sadece bir sınır bir geçiş dönemi,basitçe çocuktan çıkıp ergenlikten bir adım sonrasını atman cinselliği keşfetmek veyahut olgunlaşmanın bir basamağı.

1|0
    1|3
    • ilerde eşin seni aldattığında ve sana şöyle dediğinde sakın üzülme...fiziki olarak aldatmış olabilirim ama seni çok seviyorum...eşin de sonuçta olgunluktan sex de nirvanaya çıkıyor...

• Bekaretle aldatmanın ne alakası var.Saçmalamışsın.

Aldatmayı asla kabullenemem ama benden öncesini de sorun etmem.Bakir değil diye önüne gelenle olacak hali yok ya.

• Aldatmak karşındaki kişiye,içinde bulunduğun ilişkiye saygısızlıktır. Bekaretle ilgisi yok,tahammül edilemeyen şey saygısızlık.

Kızlar Ne Diyor 5

• bekaret beyindedir zarda degil gibisinden düşünenler

başına hiç bir olay tecavüz vs gelmemiş bir kızın bedeni bakire değilse beyni nasıl bakire olabilir ?

erkeklerin bakire olmayan kadınları tavlamak için salladigi laflar bunlar:)

benim için erkektede kadindada bekaret malum yerde başlar evlenince biter. ardından sadakat gelir

0|3
    0|1
  • O zarın görevi henüz bebekken ve tuvalet eğitiminden bir haberken bizi mikroplardan korumak. Bekaretle ilgisi alakası yok. Bekaret dediğin şey kafada başlar kafada biter.

4|0
    0|1
  • Bayanda vajina

Erkekte penis.

Bekaret beyinde olamaz.Kaldi ki bu dogal bir sey.

3|2
    1|0
  • Ruhtaki bekaret beyinde , fiziksel bekaret vücuttadır.

0|2
    0|0
  • yetisme tarzi

medya

arkadaslik cevre

...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• beyinde başlar beyinde biter..

0|0
    0|0