Anlattigim insan hakkinda dusunduklerinizi alabilir miyim.

Bir teknisyen abimiz var. Evlilikten açıldı ve cevaplama sırası bana geldi. - düşünmüyorum , ama ayrı eve çıkacağım egitimi mi tamamlayip ekonomik özgürlüğümü elime alınca ama evlâtlık edinmeyi istiyorum dedim. Teknisyen ' niye sen lezbiyen misin ?' demez mı. Bu isin kedi ciğere ulasamazsa mundar der kısmı. Ki her evlatlik alan escinsel mi olur? - bende esirgemeye birakilip bir anne tarafindan alindigini dusunsen boyle dusunmezsin dedim, oda bana devlet bakardi gibi bir mantiksiz cevap verdi. Ayrıca kendisi surekli ' sen simdi 2 sene sonra buraya gelip benim ustumde çalışıp bana hava yaparsın' dedi. Buda isin ozguvensiz ve kompleksli insanin bazi seylere kabullenememesi. Boşsoylemlerinin egitim eksikliginden kaynaklandigini da dusunmuyor degilim. Tesekkurler simdiden.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Hemcinslerimin çoğunluğu saçmalamakta usta

2- Onlara göre eğer evlenmez ya da kendi hayatını kendin idame ettrimeye kalkışırsan bunu yine saçmalıklara bağlayacaklardır.

3-Eski Türk filmlerinden bu yana bize aşılanan ama hala bunu algılama yeteneğine sahip olamayan insanlarımız çocuk esirgeme ve yetimhane çocuklarına sokak hayvanlarınden daha bir alt seviyede bakmakta ve onların sorumluluğunun sadece devlette olduğu kanısında ısrar etmekteler. ( Ne yazık ki evinde 10 kediyi besleyen harcamaları ve mal varlığı yeterli olan kişiler yetim bir çocuğunevlat edinilmesi düşüncesi ile karşı karşıya gelmeye bile tenezzül edemiyorlar.)

4-Evet son bölümde kişinin özgüven eksikliği ve kompleksinin yanı sıra cehaleti de söz konusudur... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bırak şimdi bu ayakları. Bal gibi lezsin işte. :P

İnsan kendi çocuk yapacakken niye evlatlık alsın ki?

0|0
    0|0
  • açık sözlü mü desem ne desem bilemedim.

0|0
    0|0
  • sen zaten adamı çok fena hırpalamışsın gayet başarılı buldum :)

0|0
    0|0
  • lafı koymuşsun daha ne istiyorsuın bırak gitsin

0|0
    0|0
  • olmaz bu is

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evlatlık almakla escınsellıgı bagdastırması ıcın ,senın hakkındakı bıseylerden haberıdar olması gerekır ,yoksa dedıgın gıbı her evlatlık alan escınsel mı :S sacmalıgın danıskası , cunku bunun bır cok sebebı olabılır ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...