Kadınların nasıl bir düşünce yapısı var ki, neyin kafasıdır bu?

Evet arkadaşlar nette dolaşırken şöyle bir hikayeye rastladım. Aslında bu soruyu üç gün önce de sormuştum ancak sağolsun pek adaletli(!) yönetimimiz spam gerekçesiyle soruyu sildi. Sorunun bütün içeriği copy-paste olamazmış. Bu yazdığım copy-paste olmasın diye formalite bir açıklama. Sizin bu konu hikaye hakkındaki görüşlerinizi alalım şimdi :))

Osman amcanın hanımı, dayak yiyip memleketteki anasının yanına gitmiş. Cep telefonuyla yaptığı çağırmalarına cevap alamayan Osman amcanın; çamaşır, bulaşık, yemek, temizlik ve çocuklarla uğraşmaktan takadı tükenmiş. Osman amca kadınını telefonla bir daha aramış. Ancak anasının yanından koca evine dönmek istemeyen kadın, telefona cevap bile vermemiş. Bunun üzerine Osman amca mesaj atmaya karar vermiştir. Ve mesajdan bir saat sonra evin kadını kapıda belirmiş.

İşte o mesaj:

Kadınım bu sağa son mesajım. Bebelerinen evde oturup ağlarım. Çamaşır, bulaşık tarih yaptı. Kadınım ben bu işlerden ne ağnarım. bir tokat salladım değmedi bile, La bok mu var babağan evinde. Ula ne bilinmez bir avradmışsın, Bebelerinen beni Mevlam gayırsın. Arkadaşın Hatçe yan yan bakıyo. Üzelme Osman abi deyiveriyo, Bebelerin başını okşayaraktan, Kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo. Bugün geliverdi zabahın köründe, Vallaha, yalnız bir gecelik vardı zillinin üzerinde.

Bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı, La kadınım bak göğnüm çok daraldı. Bebeleri banyoya sokup yıkayıveedi. Osman abi sende gir, keseleyim diyiveedi. Ben de buğün olmaz yarın diyiveedim, La kadınım sağa bir şans daha veedim. Zabaha kadar geliyosan gel eve, Vallahi gelmezsen böyük tehlike. Hatçe bekliyoo elinde kese, Vallah keseynen kalsa keşke..:)))

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ne güldüm ya bu gerçek bir olaymı? :)

0|1
    0|0
  • Burdan sunu cikardimki,bu kadin cocuklarindan daha cok kocasina onem veriomus,oncelikle cocuklarini almadan ana evine gitmis, sonra adam ben elden gidiom deyince kosarak geldi..

0|1
    0|0
  • Eli iste gözü oynasta diye boyle zillilete diyiveriyolağ.

0|1
    0|0
  • Hm..

Tek sorun kadın da mı?

0|1
    0|0
  • burdaki herkes ego tatmin pesinde.yönetimde dahil.balonlari hic saymiyorum.

0|1
    1|0
  • normal bir anne cocuklarini birakip da hic biyere gitmez alir da gider yani sacma bence

0|1
    0|0
    • Yoo sen yanlış biliyorsun :) ben çok gördüm öyle örnek :D

• sasirtici bir cevren var

• Çevremde değil. Genel olarak gördüm. Hemde çok gördüm. Yalnız memleketimde değil. Ben 42 tane il gezdim. Bir çok ili ilçeleriyle birlikte gezdim. Çok gördüm böylesini.

Erkekler Ne Diyor 1

• Geçen cevapladıydık ama.

Bu hatçe de ne rahat durmaz biriymiş. Her gece her gece kese de olmaz ki canım. :D

0|1
    0|0
    • :)) hatcenin bütün derdi kese yapmak kötü niyetli bir kadın değil maksat ev sahipsiz kalmasın ya :D

• Kese bahane ya :)) maksat osman amcanın canı sıkılmasın yazık değil mi adama :))

Yükleniyor...