Lezbiyenleri izlemek çok hoşuma gidiyor, garip mi?

lezbiyenleri izlemek çok hoşuma gidiyor kadın erkek p*rnolarını izleyemiyorum garip mi bu lezbiyen değilim halbuki

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• ''Lezbiyenleri izlemek hoşuma gidiyor'' diyorsun,bir de üstüne ''lezbiyen değilim halbuki'' diyorsun.Kafan yerinde değil sanırsam.Hiçbir heteroseksüel bir insan eşcinsel p*rnosunu açıp da keyiften izlemez canım! Bal gibi de lezbiyensin,bunu kabullensen iyi olur. Ben de eşcinselim senin verdiğin bu tepki tipik bir eşcinsel birey tepkisi,ondan söyleyeyim dedim ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Biseksuelsindir belki..

1|0
    0|0
  • p*rno sektörü sana hitap etmiyor olabilir... genelde erkek hisleri üzerine çekildiğinden ön sevişmeden çok meydan muharebesi baskın oluyor... o yüzden lez ilişkilerdeki oynaşmalar hoşuna gidiyordur... ha dersen ki ne yapayım tavsiyem şu olur kaliteli sana hitap eden prodüksiyonlara yönel brazzers yerine babes ya da x-art tavsiye edebilirim...

0|0
    0|0
  • benim de lezlar baya hoşuma gidiyor. estetik sonuçta o tadı diğerlerinden alamıyor olabilirsin benim gibi :) erotik film mi p*rno mu tercihin?

0|0
    0|0
  • bende lezbiyen değilim ama p*rno bu neresin tahrik olacağın hiç belli olmuyor..Sn kendini ordaki kadının yerine koyuyosundur.(orgasm olan)

0|0
    0|0
  • bende aynı zevke sahibim .lezbiyenler hem estetik vende çok zevkli sex yapıyolar .kendilerini cinsel olarah tatmin etmeyi ve zevk almayı bilerek yapıyolar .

0|0
    0|1
  • Eşcinsellerden tiksinirim, öğğğ, izlemek bile istemiyorum, p*rno izledim tabi ama erkek kız olanını elbet.

0|1
    0|1
  • abi hatun lezbiyen izliyor öteki hatunlar da gay lerii şimdi bizim gibilerde mast. hesabı veririz günah derimmm ayıp derim bu kadar adam hatun diye yanarken insaf bayanlar..

0|0
    0|0
  • Biseksüelsindir o zaman ille lezbiyen olman gerekmiyor..

0|1
    0|0
  • Herkesin değerleri farklıdır.

0|0
    0|0
  • Bende lezleri izlerken daha kolay erekte olurum. P*rno bazen abartılı olabiliyor ama lezler sevişirken daha doğal sanki.

0|0
    0|0
  • normal her insanın içinde bir lezbiyen vardır sadece duygular uygulama degıl :)

0|0
    0|0
  • garip değil sadece erkekle ilişkiye girmemişsinde ondan

0|0
    0|0
  • benimde çok hoşuma gidiyor bir saflık varmış gibi geliyor diğerleri yapmacık gibi

0|0
    0|0
  • benimde hoşuma gider hele 2 3 bayanla olmak yaa off

0|0
    0|0
  • al bendende o kadar kesinlikle p*rno izlemem sadece lezcikleri

0|0
    0|1
  • merhaba

sen lezbiyen değilsin rahat ol sana yapılmasını istediğin şeyi görmek sana zevk veriyor

gerçekte çok iyi oral yapmasını bilen sana bir erkek le beraber olsan snlarsın normal olduğunu

haklısın senden sana güzel davranılmasından hoşlanoıyorsun ne güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...