Erkekler lezbiyen biriyle sevgili olur mu?

neden hep lezbiyen denilince akila gelen ilk sey cinsel iliski oluyor?ben mesala hep istemisimdir bir kizla sevgili olmak,guzel seyler yasamak,yalnizca cinsel iliski degil yani.peki erkekler lezbiyen biriyle sevgili olur mu?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyenleri hep ilgi cekici bulmusumdur , keske olsa :) ama mantik olarak hos gelsede uygulamada imkansiz :)

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Olur

1|0
    0|1
  • sevgili olmak hissi bir duygudur, lezbiyende olsa ya da kadının karşısındaki eşcinsel de olsa hoşlantı dürtüsü ortaya çıkabilir ama devreye mantık girer, ne kopmak ister nede gerçek bir ilişki kurulabilir... Güzel soru cevabıda gerçekten karmaşık ve zor duyugu fırtınaları..

0|0
    0|0
  • ben de lezbiyenim olabiliriz:D

0|0
    0|0
  • Biseksüelse sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • Bindiği dalı kesmiş ve ağzının ''tadını'' bilmeyen bir kadınla asla sevgili falan olamam..

0|0
    0|0
  • olursa zaten onun lezliği de bitmez mi

0|0
    0|0
  • kendiyle çelişen bir soru

1|0
    0|0
  • "sevgili olur mu" değilde "birlikte olur mu" demek mi istedin aceba

0|0
    0|0
  • ne lezbiyeni lan burası Türkiye...erkek beğenmezse zorla tipsiz biriyle evlendirirler adamı :D

0|0
    0|0
  • Öğğğ tiksinirim ya. Asla öyle biriyle sevgili olmam, aslaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Olur. bal gibi olur. ama sonu yok ilerde bırakırım

0|0
    0|0
  • anasını bile ağlatır da, lezbiyen müsade etmez buna :(((

0|0
    0|0
  • Kendi cinsine ilgi duyan erkek olsun kadın olsun sevgili değil arkadaş bile olmak istemem.
    Olan erkek varsada sevdiğinden olmaz kullanmak için olur.

0|0
    0|0
  • olurum hemde çok isterim var mı

0|0
    0|0
  • lezbiyen bir erkekle olmak istemeyecektir. biz istesek bile ne çare?

0|0
    1|0
    • istermisin istemezmisin?

• isterim tabi ki.. neden olmasın... bir kez üçlü takıldığımız da oldu. tecrübe etmediğim bişey değil. çok keyifli.

• misal oldu diyelim onu kızlardan mı kıskanıcak bu da bir soru ?

0|0
    0|0
    • o zaman kendi soruna da cevap ver

• bi lezbiyenle olmam.bana neden iğrenmişim gibi baksın ki ? genelde böyle değil mi erkekler iğrenç gelir onlara

• lezbiyen biri zaten bir erkekle sevgili oluyorsa bisexueldir:) benim olmustu sevgilim değil cinsel partnerim bisexueldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler olmak ister de kız olmak istemez o yüzden öyle bir ilişki mümkün değildir :) kız da isterse zaten o kız lezbiyen değil biseksüeldir :)

1|0
    0|0
  • Çoğu olur Efenim.

0|0
    0|0
  • Olabiliyor, öyle bir çift tanımıştım, ortak yaşam gibi bir şeydi onlarınki. Başka da var mıdır bilmem ama çok zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...