Sizce haksız mıyım?

Yüzyılın sorunu gibi bir mesele bu erkekler önüne gelen her kızla yatın kalksın sonra bakire kız beklesin hem karnım doysun hem pastam dursun yok öylee herkes bu dünyada hakettiğini bulur namus iki bacak arasında değildir kızlık zarı bebekken mikroplardan korunsun diye yaratılmış birsey ama erkeklerin namus olarak gördüğü bişey. He hiçbi kızla yatmazssın bakire kız istersin eyvallah ama her boku yemiş bir erkekte bakire istiyorum demesin yani. Bakire olup oral anal her haltı yemiş bir sürü kız tanıyorum. Birde sevdiği için sadece bir kişiyle yatmış ama hatasını anlayıp pişman olmuş bir sürü kız tanıyorum. Bence evlenirken bakiremisin diye soran erkekler kızları tamamen aşşağılyor bunun başka bir açıklaması olamaz. Haksız mıyım?

Güncellemeler:
BU ARADA BAKİREYİM GENÇLER ÖNYARGIYA GEREK YOK.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu yazdıklarından şunu anlıyorum.sen biriyle yatmışsın.onu çok sevmişsın ve onunla birlikte olmuşsun ayrılmışsın. biriyle tanışmışsın sana bakire olup olmadığını sordu isyan ettin buraya yazdın. (bakire olduğunu söylüyorsun ama yalan) eğer öyle isen bana göre sen evet namussuzsun...ben bayan olsam tabiki erkek arkadaşım olurdu ama asla onun altına (oral anal vs.) yatmazdım.yatsaydım namusumu korumamış olurdum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Namus bacak arasındadır bunu kabul ediceksin ilk önce. sonra gelip yazarsın buraya

1|2
    2|1
    • geri zihniyet

• vampir sendeki kafaya çakayım ben ya. bunu ben yazıyorsam zaten bakir olduğum bellidir. ben bunu diyorsam bir sebebim var ki diyorum. demeye yüzüm var ki. ama soran kişi bakire isen. ve bunu soruyorsan yakında bakireliğin gidecek belli oluyor

• ben sana öylesin ya da değilsin diye bir yorum yapmadım olanı söylüyorum

• ne oldu senınkı senı aldattımı :)

1|0
    0|0
  • ben kimsenin bile elini tutmadım her sevgilimle sevdim diye yatmam mı gerekiyor onlarla ? düzgün bir kızda yok evlenmemiz ne olacak merak ediyorum düzgün bir kız istiyorum ilklerimi onla yaşayım ne güzel işte normal bunu istememiz siz o ön yargıyı atın çoğu erkek tanıyorum bende elini bile tutturmayann...

0|0
    0|0
  • ben bakire eş istemiyorum..

1|0
    0|0
  • dediklerin doğru en çok da şu anal oral sürtünme falan yapıp da bakireyim diyenler kısmı çok doğru. onlar sözde bakire . sadece zar koruyup diğer herşeyi yapan kız ben bakireyim demesin koyver gitsin desin daha doğru olur

0|0
    0|0
  • Sen bakireysen niye gocunuyorsun ilginç :))

1|1
    1|0
  • Kalbi güzel olmadıktan sonra bakire olmasının hiçbir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Seni patlatmişlar anlaşılan

0|1
    0|0
  • helal sana kız!

1|0
    0|1
  • sakin ol ve beni ara

0|1
    0|0
  • bende bakir bir erkeğim ve senin söylediklerini düşündüğümden kimseyle yatmadım düzgün bir sevgilim bile olmadı.

0|1
    1|0
  • Anal ve oral yapan bakiresin anladık

0|2
    0|0
    • Önyargılarınızın içine sıçayım daha öpüşmekten ileri gitmedim.

Kızlar Ne Diyor 3

• pek dertli kizimiz

1|1
    0|1
  • Analdan ilişki yasayıp bakireyim diye gezen bizler ne olacak peki ?

0|2
    0|0
  • namus kocası dışında yatan bir kadında mıdır?

0|1
    0|0
    • Namus yatmasa bile oral anal yapmış bir kadında mıdır?

• onalar da da değildir. Ruhen ve bedenen eşi dışında olmayandadır.

• kesinlikle

Yükleniyor...