Her halimle kabul etmesine rağmen..

Birisi var ailecek tanıdığım görüştüğümüz çocuk benimle sevgili olmak istiyor. Konuştuk bir ara denemek amaçlı ve ben her şeyi başımdan geçenleri anlattım. Bakire olmadığımı söyledim en baştan bilsin istedim. bir sürü düşünmek istedi sonra sorun etmedi olmuş bitmiş her halinle seviyorum seni dedi. Ama ben beni piç gibi ortada bırakan insana saplantılı kaldım. Şimdi tekrar onunla konuşmaya başladık hala istiyor benimle sevgili olmayı.. Ama ben o şerefsizi düşünerek buna ihanet etmek istemiyorum. Ya da ne bilim bazen de beni bu halde bırakana ihanet ediyomuşum gibi hissediyorum çünkü çok sevdim. onun da çok sevdiğine inandım ne olursa olsun o bana geri döner diye düşündüğüm zaman kararsız kalıyorum işte..

Ama bir yandan hayatıma yön vermeliyim birini sevmeliyim çünkü gurursuzluk yapıp onu arayıp mesaj atıyorum ve tersliyor beni.. gururumdan onurumdan oluyorum sırf belki gururundan bana dönemiyodur diye ben adım atıyorum ama olmuyo.. napıcam yardım edin nolur :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ne demişler bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle,sevmediği adamın sadakati arasında değişir..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi kere terk etmiş seni, bir daha etmeyeceği ne malum ? pek sağlam ayakkabıya benzemiyo , bence yeni tanıştığına şans ver, zaten eskisini unutturabiliyosa sorun kalmaz, bir deneyin bence

0|0
    0|0
    • bi süre denedik olmuyo diye bitirdim. şimdi yine aynı şeyi yapmak istemiyorum üzülsün istemiyorum.. bir de kendimi 'o seni terketti hiç sevmedi' olayına inandıramıyorum. Hep gitti ve geri geldi yine gelicek bırakmaz o diyorum .s

• bence biraz da hata senin. neden beraber oldun demicem, sadece neden güvenilmez bir adama güvendin ? ayrıca ilişkinin bir raconu olur, sen emeklemeden uçmaya çalışmışsın, önce bir ilk aşamaları yaşa, en son artık insan sarrafı olursun, doğru kişiyi bulduğuna emin olursun, yaşamak istediğini yaşarsın, o doğru kişi de adam olacak ki seni de bırakmamış olacaktı ve mutlu son. ama sen yanlış ata oynamışsın kusura bakma

• ben onu hayatımdaki tek güvenilir insan olarak gördüm. babamdan çok güvendim ona hayatıma girmiş çıkmış bütün herkesi bir kalemde sildim. bilmiyorum neden bu kadar güvendim ama güvendim işte.. her neyse haklısın. cevabın için sağol.

• ailecek tanıdığın ve seni her halinle kabul eden çocuğu tercih etmelisin. diğeri sıkıntılı, üzer seni.

0|0
    0|0
    • Üzdü de zaten genelde. Benim için hiç bir şey yapmadı hiç bir şeyi göze alamadı verdiği sözleri tutmadı..

Kızlar Ne Diyor 1

• bırak artık o çocuğu kullanıp atmış işte kolay değil unutmak ama böylede hiç unutamazsın en iyisi çıkmaya başla bence zamanla unutursun onu da

1|0
    0|0
Yükleniyor...