Neden böyle oluyor sizce arkadaşlar?

kız arkadaşım bakire olduğu için arada ters ilişkiye de giriyoruz(yanlış anlaşılmasın kız arkadaşım benden daha çok seviyor) fakat her seferinde ilk seferki gibi canının yandığını söylüyor bunu bende fark ediyorum. daralıyor her seferden sonra bu benim anatomimden mi kaynaklı sevgilimkinden mi? bu yüzdende bayağı bi krem vazelin filn kullanıyoruz...sizce neden napmalı

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ayyyy yahu az vıcdanlıysan yapma ben oldum ya bır hafta popumun ustunde oturamadım acımada duygusu yok anlamıyo bakın ben naptım :D:D bırlıkte olcagımız zamanın bır gun oncesı sex shop magazasına gıttım yapay penıs aldım bırlıkte olcagımız zamanda orel yaapmaya basladık bunu yuz ustu yatırdım yataga bıraz orelden sonrada popu tafarını gectım:D:D bu basına gelceklerden habersız olayı yasıyo bırden anı atak yaptım sadece sunu dedıı oyyyyy ... yandımmmm ölüyorummmmmm dedi:D:D:D fasla tetaya ınmıyorum ama dgada tovbe ettıı ters ılişkıye

0|1
    1|1
    • yalancı kandırıkçı seni.

• Senin gibi türkçesi kıt basit sıradan yalancı bir insanın burada ne işi var ? Anlamadım..

• benımmı ?abbas noldu sendemı yedın yok yanı bu karın agrın ney anlamadım ama bısey soylıyım benım turkcem kıt olabılır ama senın gıbı ınsanıyetten gıt bır ınsan deyılım ınsanları kucumseyen basıf goren ınsanların aynı senınde oldugu gıbı kışilık bozuklugu artı kıbırlı ukala bır ınsan oldugun surece hıcbır ortaama ayak baglıymazsın haberın olsun sımdı uzaaaaaaaaaaa asabımı bozma

Kızlar Ne Diyor 4

• normal birşey ama bu acıyı en aza indirecek yöntemler var tabi mesela uzun bir ön sevişme ile vücuttaki tüm kasları ve sinirleri gevşetebilirsin eğer gerekli hijyeni sağladıysanız anal bölgeye oral yapabilirsin sonrasında da parmakların sayesinde kasları genişlettikten sonra birleşme yaşayabilrsin.tabi ki tüm bunlar için sabır gerekiyor

0|0
    0|0
    • inanın bunları her seferınde yapıyoruz zaten bu söylediklerini yapmaktan cok zevk alan bırıyım kısacası bayanıma özen göstermekten ama oluyor yanı...

• bunları sabırla yapıyorsan sonrasında ki acı olması gerektiği kadardır ve o acı acı değil zevk verir

• fazlasıyla yyapıyorum ınan ama acıyormuş normalden fazla daralıyor sankı dıyor...

• Vazelin yerine özel kayganlaştırıcılardan deneyin.

link

Bunlara dikkat edin.

0|0
    0|1
  • Bir sözde "bakire" daha. yorum yapamıycam

2|1
    0|0
  • Biraz idareli kullanıver bir zahmet,demek ki sert davranıyorsun,sorun sende kız da değil,benim de çok yanıyordu,hala uzun bir süre bunu yapmayıp tekrar yapmak istediğimizde sancıdan ölüyorum...ilkinde fazla yüklenme,ağır ağır başını soksan yeter,bu şekilde sabırla ağır ağır canını yakmadan alıştırırsan o da canını yakmayacağından emin olunca,güvenir ve kendini kasmaktan vazgeçer...

0|0
    0|0
    • beyaztebesirin yorumuna cevap yazdım sizin içinde geçerli öyle bencil bir hayvan değilim ama oluyor her seferinde :S

Erkekler Ne Diyor 4

• nereye gidiyor bu gençlik... :@

1|0
    0|0
  • bakire diye ters ilişkiye girmek çok basit bir ilişki türü. ters ilişkiye girmiş olmanız değil ama bunu bakire diye yapmış olmanız çok basit bir hareket.

0|0
    0|0
  • muayene olmadan anatomik cevap veremeyiz ki...

0|0
    0|0
  • nete gir pierre woodman filmlerini izle..ayrıntılı bilgi orada mevcut. kendisi eski öğrencim olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...