Zara önem vermeyen cahiller merak etmeyin müslümanlar bir zar meraklıs değil ama

ama bekaret bir semboldur temizliğin iffetin paklığın ahlakın edebin terbiyenin asaletin sembolüdür.cinsellik özel mahremdir her kişye açılmaz sadaktini yitiri .özel görfğün eşine açarsın o kadar ..dimi arakadşlar katılıyormusnz .sadce zar meraklsı olmadığımzı taşıdığı anlam önemli

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Haklisin gardasim. Benim tecrubelerim oldu fazlasiyla ama bakire hicbir kiza dokunmadim dokunmamda istedikleri halde yapmadigim oldu. Cunku sevgiye guvenilerek yola cikilmaz. Sahsen bakire olmayan bir kizla evlenmeyi dusunmem nedenmi? Ben onun her suratina baktigimda aklima gelir cani gonulden esim yoldasim cocuklarimin annesi demem diyemem. Burdan bakire olan kizlarada sesleniyorum anal olsun oral olsun vajinal birlesme olsun 1 saatlik zevk ama lekesi omur boyu. Seviyorum seviyor diye yapmayin inanmayin bize bosalanakadar yalvarir yakaririz sizin gibi kalbimizin sesiyle pek hareket etmeyiz o temiz bedenlerinize dokundurtmayin helalinize acin kendinizi. Simdi bazilari havliyacak sen yapmissin kizda yapicak diye bu mantik cok sacma cunku kadin erkekten daha kutsaldir anadir sevdadir namustur.

3|1
    2|3
    • aynen eline sağlık

• ee o zaman sen niye birlikte oluyon baska kızlarla kusura bakma kardesim ama bakir deiğilsen karsına bakire bir kız bekleme bu dünyada herkes hakettigini bulur hem karnım doysun hem pastam dursun oh yok oyle bir dunya kızlık zarı bebekken mikroplardan korunsun diye yapılmış birşey sizin gibi adamların namusu bacak arasında aramaları için değil yani bak ne güzel konusmusun keske sende biraz namuslu temiz olsaydın :)

• Dedigim gibide oldu erkeklerle kadinlar esit degil. Asirlardir bu boyle ben bakir kalicam diyen erkekte yatmaya kiz bulamadigi icin bunu der emin ol. Git sor mesela baban ilk tecrubesini sencede annenlemi yasamistir soramiyorsan bir dusun. Bu millet boyle kardesim biz avrupali degiliz Turk oglu turkuz ahlaki degerlerimizde degismeyecek.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• seks saflığa zarar veren bişey değildir. temizlik bacak arasında da değildir kaptedir ruhtadır. sadakat ise bakire olmayanlarda olmaz diye birşey yoktur. tek olsun sadece onla olsun mantığı herkese göre değil

1|2
    2|2
    • peki .öyle diyorsan avli adam kadın gitsin hergün biriyle olsun .özelini başkasına da açsın. saçma şeyler yok namus beyindeymiş yok daha neler..git eşini aladt sadakatsizlik yap ya da ilerde eşin olack birini bakirken aldat bu sadakatsizlk değilde nedir

• seks çok doğaldır .ama helal daire denen bir şey var helal daire geniş keyfe kafidir :) e he erkekte fahişe oluyr onu uzak tutmuyorum ..seks bir ihtiyaçtır hemde güçlü bir ihtiyaçtır doyurulmaz doyuma ulaşmaz anca terbiye edilip disiplin altına alınmalıdır yaaa

• Bakire olmayanlar her onune gelene acan diyenleri anlayamiyorum ben de.

0|2
    1|2
  • doğru söylüyorsun . haklısın destekliyorum seni .

2|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Bekaret bir semboldur. Dogru. Az gelismis, kirsal kokenli, cahil ve dini kurallar disinda en ufak bir vicdani sorumluluk tasimiyan, dunyadan bir haber yasayanlarin sembolu :DD

Basin eksiyi simdi :p

1|1
    1|2
  • zar var namus var ,zar gitti namus gıttı degıldır hersey,zıhınlerdekı namussuzluk onemlı olan,sahsen ben kadının o sundan korkmam erkegın o sundan korktugum kadar

1|0
    0|0
  • la bir kaybol

bir kız var eline almış ağzına almış arkadan almış önden sürttürmüş ve zar sağlam diye bakire

bir kızda düşün gençlik de alkol de ne dersen de yapmış bir hata bedeline katlanıyor hangisi daha bakire bekarete önem vermeyen cahil lafınıda ayrıca iade ediyorum...

2|1
    1|2
  • panpa boşa yoruyorsun kendini, bazıları için ihtiyaç ama 3 sene sonra evlilik monotonlasır sonra vermez olurlar kocalarına hani ihtiyaçtı versene o zaman diyesin gelir. kimine göre temizlik bacak arasında değil elbette bacak arasında değil bir piç gelir evlenecez der kandırır kız saftır inanır ona sözüm yok ama önüne gelenle yatıp bakerat bacak arasında değildir diyen kişi ben alkolik değilim ki sadece günde bir 35 lik içiyorum daha fazlasını içtiğimi gördün mü ?diyen insanla aynı kafadadır artık hastalıktır biri alkolik olduğunu nasıl ki inkar eder işte o kişide oruspulugunu içini o sekilde bastırmak ister. he kardeşim he ihtiyaç he kardeşim he saflık temizlik bacak arasında değil tabi tabi deyip geçmek gerekir...işte erkekler aldatır yaa sonra niye aldattı derler karıcım basın ağrıyor ya 3 aydır vermiyorsun tamamen ihtiyaç diyesin gelir... benzin almak gibi bazen opetten bazen shellden.. cem yılmaz ses tonuyla nedense sevişmeden olmuyor valla surdan suraya gidemiyorum zauhahah

1|0
    0|0
  • haklısın kank

0|2
    0|1
  • gerçekleri yazmışsın

anlayan anlar artık

özeller özel günde özel biri ile yaşanmalı

2|0
    0|0
Yükleniyor...