Gerçekten gerekli mi?

şimdi cınsellıgı yasadın bıttı hem cınslerım tercıhımı yaptın ve yaoluna devam et nıye bakıre degılım kabuleder mı zıvırtısına gırıyosun secımını yaptın ve kendı hayatına entegre olacak bırını secıceksın nıye aldatmalara kandırmacalara yeltenıyosun ?ha erkekler cok mu masum tabıkı degıl bakır bakıreyle evlenıcek olamyan da aramıcak bakıre kız herkes dengıne yeltenıcek kızlık zarımı dıkımı yok adetlı ılıskıye gırme dusuncesı sımdı de yapay kızlık zarı vallahı acıyorum bayanların dustugu bu duruma ve gercekten bakır erkeklere ...yapay kızlık zarı ney ya herseyın yapay oldugu bu devırde zaten ona gerek mı var?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• insanlar hayatları boyunca hata yapabilirler aslında bu kızlık zarı olayı çok önemli bir mevzu değil dünyada bizim örf adet ve dini inançlarımız bu getiriyor bazı kızlar kendilerini yamalamak için erkeğin önüne atıp kızlıklarını bozduruyorlar bazı erkeklerde uckurlarının zevkine bozuyorlar olabilir her insan hata yapabilir bunu en az zararla kurtarmaya çalışıyor bayan arkadaşlar kızlık zarını diktiriyor veya dediğin gibi adet dönemine denk getiriyorlar aileler böyle bir olayı duyduyu zaman yüzlerine bakabilecekmi sence zaten bir hata yapmış hatayı kendi çözümüyle maziye gömmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • çinliler üretiyor seri üretim 50 krş :D

0|0
    0|1
  • yapay falan değil patlagı dikiyolar tekrar kanasın diye

0|0
    0|0
  • e bu mantıkla gidersen nikah evlilik hava cıva.

oldu bide evlenmeden çocuk sahibi olak

hatta biriyle beraber yaşamak istediğimizde gidek baba ya ben gidiyom diyek

ne yedin sen ne içtin neyin kafası ?

0|0
    0|0
    • sen nedıyon ya ?okduguna emınmısın yazdıklarımı

• cevap kercine yazılmış bir cevap sana değil senin yargıladığın kesime hitaben yazıldı

• link link becerebildiysem ordan gir bak

0|0
    0|0
  • Hayirlisi be gülüm

0|0
    0|0
  • takıp kanamış süsü veriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kız bakireliğe önem vermiyorsa bu kafa yapısında biriyle evlense daha mutlu olur ama ne yazıkki erkeklerin çoğu her haltı yiyip bakire kız arıyor bu durumda napsın kız çevresi o anlayıştaysa mecbur bir yol bulmak zorunda. küçük yerlerde yaşayanlar için özellikle bu büyük bir sorun kızların üstünde çok baskı var

0|0
    0|0
    • baskısını bilmem nesini bilmem.. erkekler her haltı yiyiyor evet bakire de istiyor evet.. onların tercihi.. bu kimseyi enayi yerine koymayı hatttaa ""ticari bir iş olsa buna dolandırıcılık denir..."" kandırmayı haklı çıkarmaz... kızlık zarı diktirip bakirelik taslayanlar yalancı ahlaksız ve "dolandırıcı" dır...

• bende ahlak bekçiliği yapıp her boku yiyenleri savunmuyorum ama demek istediğim bunu yapmak zorunda kalıyorlar kızları anlamak lazım. sizin ilişkiye girip girmediğinizi belirtecek birşey olmadığı için rahatsınız tabi. bu yüzden kızlar öldürülüyor. ilk gece dayak yiyor. toplumun bekarete bakışı böyle tutucu olursa kızlarda mecburen başka yollara başvurur.

Yükleniyor...