Ben ne yapacağım, bırakayım mı?

onu seviyorum, ama başka erkeklerle olmamızı istiyor. bir erkek sadece. benimle ilişkiye girecek ve boşalacak o bunları yalıyacakmış ve o 2. adamın penisini de onun ağzına verip emdirecekmişim, sonra onuda poposundan yapacakmış. bana diyo ki ben de böyle bi duygu yoktu senle oluştu. 45 yaşında bi adam sonradan gay olur mu? gayde değil çünkü ilişkiye giriyoruz gayet erkek. bu nedir ya?

0|1
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• 45 yasından sonra olusmadı sadece seni kendine baglayıp güvenini kazanana kadar acıga vurmak istemedi...

böyle bir midesizliği ve sapıklıgı kaldıracak kadar genis bir karakterin varsa buyur onla devam et. yoksa durdugun kabahat...

4|1
    0|0
    • daha önce olmuştur acaba?

• sizce bir psikiyatriste gideyimmi.ben çok hassas biriyim.daha önce anoreksia geçirmiş biriyim.bunun sonucu yine kendime zarar vermek olabilirmi?

• nedenleri sonucları bilmeden neler olabilecegini söylemek pek mantıklı olmaz. eklerseniz yardımcı olmaya calısırım.

Erkekler Ne Diyor 29

• Adamın miğdesi yok ki, sende de akıl varsa böyle kişiyle nasıl birliktesin,kim sevgilisini yada partnerini başkasına sunar,bunun adı gavatlıktır,sende aklını başına al derim, hemen uzaklaşmazsan daha farklı şeyler de yaşarsın.bu durum hiç akıl karı değil,böyle fantazisi olan adamın ruhu da farklıdır.

0|0
    0|0
  • Sen yalan söylüyorsun. Vede bayan bile değilsin. Hiçbir insan bunları söyleyip yaşayamaz. bunları yaşayabilecek insan zaten buralardan fikir almaz. Yaşıyor uyguluyordur. Aşmıştır yani birçok şeyi. urda adam akıllı sorular sorup paylaşın lütfen. Toplum olarak herşeyde yaptığımız gibi buranında suyunu çıkartmayın.

0|0
    0|0
    • ben yalan söylemiyorum 1 senelik ilişkimdi ve seviyordum bana söyledikleri bunlardı.yaklaşık 1 hafta oluyor tel açmıyorum onunla bunu tartıştık,sen sapıksın dediğimde birde su üstüne çıkıp beni suçluyor.önceden yokmuş böyle birşey.bende mümkünmü diye,aklım almıyor.bir insanı seviyorsun seni ilgisiyle,şımartarak 1 seneni geçiriyosun sonra bunlarla karşılaşııyosun.bildiğim şeyler olsa burda zaten yazmam

• o zaman sormana bile gerek yok. Derhal gönder gitsin. bu ne hayvan bile yapmaz bunları.

• 1- Adam normal değil.

2- Daha önce de normal değildi. Seni görünce i*ne olmaya karar vermesi gibi bir söylem saçma.

3- Kendini en iyi sen tanırsın sen normal misin? 25 yaşını devirmişsin bu sitedekiler olur öyle şeyler insan 45 den sonra bi hatun gördü mü i*ne olabilir dese inanacak mısın? Tövbe tövbe..

Kendine adam gibi yoldaş seç, seçemiyorsan sitemizin müzmin bekarlarıyla tanış eminin içlerinde bir çok adam gibi adam çıkacaktır.

Selametle,

0|0
    0|0
  • rezillik ve genişlikden ibaret art damarında sorun var bence kadınını bir başkasıyla paylaşmak ? cinayet sebebi kanunda bile yeri var bir adam karısını yatakda bir başkasıyla bastığı anda cinayet işlerse ağır tahrikden fazla ceza almıor avukatıda tuttuğunu koparan cinstense ise 1 -2 yılla bile kurtardığına medyadan şahit olduk

0|0
    0|0
  • wakit kaybetmeden ayrıl biran önce.

0|0
    0|0
  • EWET GARIP BI DURUM BENIM ANLADIĞIM KADARIYLA ESINIZ YAVAS YAVAS ACI ÇEKMEKTEN HAZM ALMAYA BASLAMIS BUNUN ÖNÜNE GECMEZSENIZ BIKAC SENE SONRA BAMBASKA BOYUTLARDA ÖNÜNÜZE ÇIKABILIR FARKLI SEYLERDEN HAZM ALDIRMAYI DAHA FARKLI BIR ILISKI BASLANGICI DENEYIN.

0|0
    0|0
  • sen şaka yapıosun bize abartma istersen o nasıl senaryo öyle

aşcı bahcıvanı bahcıvan soförü hayal gücünüz gelişmiş :D

0|0
    0|0
  • İgrençliğin taaa kendisi..

P*rnolarda bile böylesini görmedim.

Bırak kızım bu adamı..

0|0
    0|0
    • bişey soracağım size.beni suçluyor,benden önce yokmuşta,benle olmuş.mümkünmü 45 den sonra böyle değişim ve ben ne yaptımki diyorum.beni kıskanıyomuş bilinçaltı öyle bişey geliştirmiş cevabıda bu.

• off ya off.sürekli ilgi göstermesi,şımartması ile kapıldım ona.bişey değilim ben

• aman be..bırak.baskasımı yok.sende.

• Bırakayımmı diye sorduğuna göre yapıcak gibi bir hava sezdim ben. Bu olanlardan sonra hala bu soruyu sorabiliyorsan sende normal değilsindir.

0|0
    0|0
  • Bu sitenin amacını bozmaya başladınız. Editörlere ricamdır, kaliteyi bozanları istemiyoruz. Bir sürü erotik site var arkadaş,gidin orada anlatın fantazilerinizi.

0|0
    0|0
    • yalan değildi,45 yaşında o sapıksa,ben ne yapayım.sorduk sadece.beni suçluyor,benle olmuş bu.

• Böyle ballandıra ballandıra anlattığına göre senin de hoşuna gitmiş anlaşılan inkar etme ne günlere kaldık be

0|0
    0|0
  • yol ver .o ne len :(

0|0
    0|0
  • eğişik bi fantaziymiş

0|0
    0|0
  • bana özelden mesaj at

0|0
    0|0
  • o adamın fantazi dünyası nede renkliymiş :) vay anasını sen ne düpşünüyorsun ?

0|0
    0|0
    • ben yapmam diyom,ama sana yardım ederim diyom.tamam diyo yanımda ol elimi tut,vs vs ben işin gırgırındayım

• söyleyeceğim bana yine kızacaklar,bana diyoki sana bağlamalı alalım.onu yapacakmışım

• özelden söyle o zaaman kızdırma bak üyeliğin gider toplu şikayet ederler demedi deme :D bağlamalı ne yaa :D

• o laflardan sonra hala bırakmadıysan sendede problem var ,kusura bakma..

0|0
    0|0
  • hhmmmm degişik bir fantazi :)))))

0|0
    0|0
  • ohhaa oha ağır oç

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa ya biseksüeldi hep... yada her zevki tattı yenilik arıyor :)))

0|0
    0|0
  • 45 inden sonra azanı teneşir paklar güzelim çaktırmadan kaç :)

0|0
    0|0
  • oha bu nasıl bi sapıklık nasıl bi iğrençlik

0|0
    0|0
  • adam bisex takılıyo..

0|0
    0|0
  • Oha bu gerçek olamaz ki adam hem gay yuh beya

0|0
    0|0
    • bide beni suçluyo öyle bişey önceden yokmuş benle olmuş.bu mümkünmü?

• Mümkün değil ki. Öncedende vardır o. Bi kızla sevişen biri nasıl onunla seviştikten sonra gay olur ne saçma bi savunma bu.

• işin zor dikkat et de arada kalma...

0|0
    0|0
  • sevgilini yada kocanı derhal bıçakla gitsin ...

0|0
    0|0
  • :)) kızım hemen kaç oradan bednden sana tavsiye hiç durma

0|0
    0|0
  • bildiğin sapıkmış erkek arkadaşın hemen uzaklaşmaya bak yakında kendisiyle birlikte senide pazarlama ihtimali var !

0|0
    0|0
  • sanırım sapıtmış biraz bence sen yeni ilişkiler aramalısın:)

0|0
    0|0
  • Sorunu okurken iğrendim. O ne mide öyle anlamadım..Bide seviyormuşsun...Dünya da sevilecek adam kalmadımı ? Bu pislikle ne işin var ?..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• demekki biiseksüelmiş yani başka açıklaması olamaz miden alacaksa yap yoksa arkana bakmadan kaç derim ben

0|0
    0|0
  • gaylerde bayanlarla ilişkiye girer bunu '3' adlı filmi izleyerek öğrendim baştan sona izle orda herşey açık açık anlatılıyo zaten

0|0
    0|0
  • yalan bu bildin gay ne iğrenc sapık bir ilişkiniz varmış ne cesaret ki sana söyleyebiliyor bunu demek ki sen ona bu cesareti vermişin

0|0
    0|0
  • okurken midem bulandı.

1|1
    1|0
  • Bırakayımmı dıye sorman bıle yanlış. normal şartlarda bi bayanın boyle bıseyı sorması bile saçma. Yapman gereken cok açık ,45 yaşında bir adam ıflah olmaz bu saatten sonra sımdıye kadar senden saklamıs guven verıp kendıne baglamıs,sımdı ıstedıgını elde etmek ıstıyor. sen onun seks objesi değilsin,izin verme herkes kendı yoluna de. Senı seven bır erkek senı baska bı erkekle paylasmayı bırak ,dusunemez bile

0|0
    0|0
    • bırakayımmı? demek başlık kısa olduğu içindi.şoktayım anlıyormusunuz,gerçekten herşey süper ve ben onu severken bi anda herşey allak bullak,hayal gücümde bile böyle birşey yokken limit bile az kalır onun bu söylediklerine.hem insanlara inançlarım,hem sevgim herşey tepetaklak oldu

• hem aktif hem pasif bir gayle birliktesin :)

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle igrençlik!

0|0
    0|0
  • Yapmak istemiyorsan bunu açıkça belirt.

0|0
    0|0
  • gay değilde sanırım akıl hastası veya seni gerçekten sevmiyor

0|0
    0|0
    • sevse demez değilmi?birde diyorki ben seni seviyorum.yoksa o kada meraklı olsam gider bi eskortun kapısına onu yalarım dolu diyo

• sen bilirsin tatlım hayat senin istersen git yap ama istemediğin birşeyi hiçbir şekilde kabul etme

• bu insan olamaz ya hayvan...

1|0
    0|0
Yükleniyor...