Bakire olmadığımı nasıl saklayabilirim?

Nişanlıyım daha önceden ilişkim oldu nişanlım bunu bilmiyor adetliyken ilişkiye girsem fark eder mi?

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• terzide dikiyorlarmış % 50 indirimle

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• nişanlın galiba safın önde gideni,hatta bayrak taşıyanı...sende bu kişilik ondada bu saflık varsa evlenmeyin bence...çünkü ilerde sen onu kesinlikle 100lerce kez aldatacaksın...sonra işten gelen kocana hayatı zindan edeceksin bide tüm suç onunmuş gibi...herkes dengini bulsun.bırak adamı bence yazıktır

1|4
    0|0
  • düşmanımın bile başına vermesin

4|4
    0|1
  • kızın kafasındaki planlara bak amk kızlara güven olmaz !... iğrençsiniz

1|2
    0|0
  • seni yadirgamiyacam ben bir erkek olarak bunu tabikide istemezdim.

ama onemli olan senin onceki iliskin hata olarak gormen. durumu ncok zor. elbete cikip anlatamazsin. bide ailene anlatirsa hepten kotu. onemli olan sen bundan sonra esini aldatirmisin. ve o hic iliskiye girmismi. eger ogleyse bana don. bn sana yardimci olurum. yok sa onun gunahins giremem

1|0
    0|0
  • çok saçma adetliyken ilişkiyemi girilir. adam mal değilse anlar zaten. bukadar salakmı sanıyorsun karşındakini. yapmışsın zamanında bir hata bunu açıkla ona. yok yapamam diyorsanda mecbur diktirme pozisyonuna gideceksin ama bu seferde onu aldatmış olacaksın bunu aklından hiç çıkaramayacaksın

0|1
    0|0
  • direk git söyle yaptığın büyük haksızlık resmen onuruyla oynyorsun nişanlınsa eğer gerçekleri bilmeye hakkı war sonradan bir şekilde öğrenirse sonuclarına katlanamazsın

0|3
    1|0
  • İşte böyle namussuz suratsızlar yüzünden bu kadar boşanma pişman olmalar...sorduğun sorudan yaşından başından utan...madem bu b*ku yedin arkasında dur ! yarın bir anne olacaksın miden kaldıracak mı tüm bunları ! ayık olun

2|2
    0|0
  • ona yoksa bile kendine saygın olsun en azından. git adama açıkça söyle bence. yok söyleyemem falan deme hiç. sonuçta evlenecekseniz eğer illaki bir gün o yalanın ortaya çıkar

1|1
    0|0
  • adetli iken mi ? hadi ilk gece kandırdın ikinci gece ? yeni mi oldum diyeceksn sence bu devirde bunu yiyecek adam var mı ?

bunlar bir kenara vakti zamanında yaptıgın hatayı adama mal etme... kaldı ki zaten ilk gece bakire olmadıgını anlayınca sonraki gün seni ananın evine gönderecek...

1|1
    0|0
  • yuh hemde adetliyken.delikanlı bir kız ol ona açıkla herkes o hatayı yapabilir karşımıza işte bu dediğimiz biri çıkınca herşeyiyle güveniyoruz erkek kadın farketmez maalesef o hatayı yapıyoruz pişman olmak önemli olan ve eşine sadık kalmak gerisi hikayedir

0|0
    1|0
  • daha önce verdiysen seni böyle kabul edecek birini bul sağlam bir evlilik yap adetliyken ilişkiye girersende anlaşılır ayrıca kimse eşşek değil

0|1
    0|0
  • yorumum en alttaki gizli bayan için, skisin skisin sonra ihtiyaç deyin amk...evlenincede ilişki monotonlaşır kronik baş ağrılarınız başlar kocanıza vermezsiniz hani ihtiyaçtı...versene adama ihtiyaçsa...

0|1
    0|0
  • kısıye gore degısır anlayıp anlamamsı evlenene kadar duzenlı bır sex yapmıs kısı bunu gayet guzel anlaya bılır kuzum onun ıcınbence bole ugrasacagına ben senın yerınde olsam oturur konusurdum anlatırdım durumu yanı eyer bıde o aksam konu patlak verırse durumun ıcınden cıkamazsın haberın olsun

0|0
    0|0
  • Saklamak sadece olayları çıkmaz bir hale sürükler.Mertçe,dürüstçe söylemelisin.

0|0
    0|0
  • geber öl köprüden atla kamyonun önüne cık ne bileyim yok ol işte

1|1
    1|1
  • lanet olsun sana midemi bulandırıyorsun

1|2
    1|0
  • Bence boyle birsey yapma. Ona acikca soylemelisin. Bunu bilmeli evlenmeden. Seviyorsa zaten sorun etmez.

0|1
    0|0
  • adetlıyken ılıskıye gırılırmı erkek soğur senden girerseniz kaldıkı girmez bile girmek istediğin için bile soğur...git diktir okadar dert ediyosa bakireliği knadır yapacak bişey yok :)

1|0
    0|0
  • kimi kandırıcan bu evlilik nasıl yürür

1|1
    0|0
  • link bunu dene ucuz

0|0
    0|0
  • adetliyken ilişike girersen fark etmez ama o durumda bunu kabul edermi.

çok erkek adetli kadınla birlikte olmak istemez

0|0
    0|0
  • oldukki yutturdun bu yaptığın hareketin üzerine bir aile kurulurmu . . .

0|1
    0|0
  • anlıcak tabi salak mısın lan sen nasıl bu kadar düşebilirsiniz anlamıyourm ya sizlere güven olmaz mk

0|1
    0|0
  • tek farketmiyeceği an adetli olduğun an..ve iyi rol yapmalısın

0|0
    0|0
  • Niye birbirinizi kandırıyorsunuz ki. Vicdanın rahat olacak mı bunu yapınca. Kendisi bakir mi ki.

1|0
    2|0
  • bu zamana kadar bunu öğrenememesi mallığı

0|0
    0|0
  • evlendinmi?

0|0
    0|0
  • çin işi geçici zar varmış ondan al tak

0|0
    0|0
  • cevap verecektim vazgeçtim özel yasamın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yalanla başlayan bir evlilikten çok şey beklenmez. bir kendini onun yerine koy. al karşına açık açık konuş kabul ediyorsa seni öyle kabul etsin etmiyorsada adam mı kalamdı. seni sen olduğun için seveni bul

0|0
    0|0
  • link al bakalım

0|1
    0|0
  • adet kanıyla bekaret kanı farklıdır nisanlın salak degilse anlar .. zaten rahat ilerlicek ve genistir kız gibi degildir tbi anlasılır .. yapma sakın oyle birsey 1 ay sonra gazete baslıklarında görmeyelim seni :D

0|0
    0|0
  • benc açık ve net ol seviyorsa kabul sevmiyorsa zorlama. bok bastırık tutmaz

0|0
    0|0
  • Bekaretten onemli seyler var mesela karaktersizlik hos degil.

0|2
    0|0
  • Nişanlında salaktı zaten.

0|0
    0|0
  • bize düşmek arkadaşı yargılamak, kendi istemiştir, olmuş bitmiştir. soruyu iyi okursanız eğer beni yargılayın demiyor, nasıl olur diye soruyor, anlama şeklinizi bu yollarla belli etmeyin ve kimsenin hayatına karışmayın. hoş, siz şu her haltı yiyip de ahkam kesenlerdensiziniz ya neyse. arkadaşım soruna ise, iki kan da farklı şeylerdir, ya usul usul anlatırsın ya da kendi öğrendiği zaman da sonuçlarına katlanırsın. bir yol daha var tabii, kızlık zarı dikimi yaptırırsın.

1|1
    0|0
  • Amma abarttınız ha şu bekaret olayını, toplumca aptalız bekaret konusunda. İlişkiye girmek normal bir ihtiyac ve namusla alakası yok, neyse soruna gelince canım büyük ihtimal anlar bence bekareti önemseyen biriyle birlikte olman yanlış seni sen olduğun için seven biri değildir bekarete takıyosa, bide ilerdr yüzüne vurabilir bir kusurmuş gibi, o yüzden beyin yapısı dar biriyle birlikte olmamanı öneririm ama illa olurum diyosan diktirme yoluna git bildiğim kadarıyla basit bir işlem ve anlaşılmıyor

5|2
    4|12
    • senib mezhebin fazla geniş.

• kşar olcaklarına snin gibi öyle olurlar ;)

• Anan

Yükleniyor...