HERKES FAKLI SÖYLÜYOR BENDE ANLAMADIM

evlilikten ve bir erkekle beraber olmaktan çok korkuyorum...etrafımdan kulak misafiri olduğum kadarıyla hepsi ilk birlikteliğin çok acı verici olduğunu 3-4 günde acının devam ettiğini söylüyor gerçekten kızlık zarı bu kadar acı verirmi yaşayanların acımıyor demesine ihtiycım var yoksa evlenemeyeceğim:)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eşine de bağlı bir şey bu... P*rnolardaki şeyin gerçek olduğunu sanan birisi ise hastanelik de olabilirsin...

Ancak olması gerekeni söyliyim... Son derece yavaş bir şekilde öncelikle baş kısmı girecek şekilde beklesin. Bir süre bu şekilde beklersen bir süre sonra alışacaktır. Sen kendini hazır hissettiğinde daha da derine gidebilir.

İkinci olay ise vajina senin kontrolünde olan bir kastır.. Şimdiye kadar girişe izin vermemek üzerine programladın kendini... Kendini serbest bırakma alıştırmaları yapabilirsin.. İşe yarar bence...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunlar hep kulaktan dolma yadatecrubesiz iliskilerin sonucu ortaya cikmis hurafeler. Agir bir anal iliski bile ilk seferde okadar gun can acitmaz.. muhim olan partnerinin tecrubeli olmasi.. kizlikta okadar can acitmiyor.. erkeksin nerden biliyorsun deme , erkek olmanin yarari birden fazla kizlik patlamasini gorebiliyorsun ^^

0|0
    0|0
  • Yüz yıllardır her kızın yaptığı gibi b düşünceyi kafandan atıp, ki böylesine büyük bir acı olacağını sanmıyorum abartıldığını düşünüyorum, rahatına bak ve mutlu olmaya bak. :)

0|0
    0|0
  • acı olduğu doğrudur ama 2-3 gün sürmez hem bu acı hayatının anlamı değil mi ? keşke her çekilen acı böyle olsa :)

0|0
    0|0
  • Korkulacak bir şey yok her gün binlerce kişinin başına gelen bir şeydir o küçük acıdan sonra tadına doyulmaz bir zevk ile karşılaşacağını düşün...

0|0
    0|0
  • sunnet daha cok acitiyor mrk etme... hatta onu bunu biraksen nasil cocuk dogurcan ?

0|0
    0|0
  • ön sevişmeden girerlerse acır tabi:) ıslanması lazım akması lazım kaygan sıvıların ozman lap diye alır içine birdaha da bırakmazsın:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• what the fak?

0|0
    0|0
  • acımıyor dersem yalan olur 2 hafta önce bende bu korkuları yaşıyordum yani sakin ol eşine güven her şey güzel geçiyor. fakat acı öyle aman aman bir şey değil 3 arı aynı anda sokuyormuş gibi düşün :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...