Sorun bende mi, neden böyle yapıyor?

Arkadaslar eşimle çok severek evlendik. Birbirimize çok değer veriyorduk benim için önemli şeylerden vazgeçti hatta. Her neyse evlendikten sonra nasıl bir değişim geçirdiğine inanamazsınız ikimiz de 23 yaşındayız erken evlendik ama uzun zamandır tanışıyoduk yani iyi tanırım kendisini ama yeni halini tanıyamıyorum. Benimle cinsellik yaşamaktan zevk almıyor galiba. Sürekli göğüslerin çok sert kalçan da çok sert biraz küçük göğüslerin benzeri şeyler diyor neden böyle yapıyor olabilir? Boyum 17 oranlarım:80,63,89 oranlarımda mı bir sorun var? Neden böyle yapıyor nolur yardım :(

Güncellemeler:
Boyum 177 yazcaktım pardon

0|1
3|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• tam ideal ölçülerdesin eşinde zaten bedenini över şekilde söylemiş sert göğüs sıkı sert kalça milletin arayıp bulamadığı türden bir fizik yapısıdır. sen takıntı yapmışsın, o öyle dediğinde e sende yumuşat bakalım de biraz fantazi kat ilişkinize monotonluktan çık renklendir biraz cinsel hayatınızı

0|0
    0|0
  • Bazen 90-60-90 olsanda olmayınca olmaz.. Büyünüz bozuldu ya da onun cinsel hayaline hitap etmiyor olabilirsin.

0|1
    0|0
  • her gece yaparsanız elbette sıkılır.

0|1
    0|0
  • burada ne işin var git kocan ile ilgilen buradakilerle aklını bulandırma... böyle kuruntulara düşmede. evlilik sadece cinsellikten ibaret değil.

0|0
    0|0
  • Sevişmeye zaman ayır. her erkeğin hayali senin gibi bir kadın...Ona daha çok zaman ayır...İlgi , sevgi göster...Burada yazamam..Bir şeyler yap...sana deli olsun..

0|0
    0|0
  • Bu senden kaynaklanmiyor canim. Evliligin ilk zamanlarinda heyecanla cinsellik cok zevkli geliyor. İleriki donemlerde bu heyecan kalmiyor ozellikle erkek esine karsi isteksiz oluyor. Esine karsi ilgisiz olan erkek baska kadinlari arzuluyor surekli. Sizin vucut olculeriniz mukemmel denecek kadar guzel ama artik esinize cekici gelmiyir sanirim. Kendinizi uzmeyin onu heyecanlandirmaya calisin cesitli sekillerde.

0|0
    0|0
  • goguslerının ve kalcanın sert olması bulasık sungerı olmasından daha ıyıdır bence cogu erkek bole dusunur sert olsun ıster senın kı bıraz degısık herseyı yazmısın kardesım ıyı guzel hosta sımdı sız hafta da kackere ya da ayda kackere duzenlı bır sex yapıyorsunuz ve bunda kım daha ısteklı oluyor yanı omu yanasıyor senmı ıstıyorsun bıde bunları sen yaz ona gore sorunu cozelım degılmı :)

0|0
    0|0
  • eşinle arandaki sorunu burdan çözmeyi bekleme.yazık olmuş..

0|1
    0|0
  • seni beğenmiyor öyle mi daha neler bide sert diyor göğüs ve kalçalarına yok daha neler boyda yerinde arkadaş ne arıyor acaba merak ettim

0|0
    0|0
  • isteksizlik var ondan yardımcı ol ona

0|0
    0|0
    • bende açıkça konuşulmayan herşey daha kötü soruna yol açar.

• sanırım seninle ilişkiye girerken odaklanamıyor. odaklanamazsa seni hissedemez. hissedemezse de yaptığından birşey anlamaz. sorun bundan ibaret. beraber ve özellikle de senin çabanla bu sorunu aşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • nezamandir evlisiniz...

0|0
    0|0
  • seni aldatıyor...

0|0
    0|0
  • zevk noktalarını keşfet ve yeni fantaziler üret

0|0
    0|0
  • olaya fantazi katmayın dene biraz istersen

0|0
    0|0
  • iyi wermiyosun demekki

0|0
    0|0
  • senden soğumuş aranız limoni mi?

0|0
    0|0
  • Ondan sonra eş neden aldatıyor derler. Bu kadın aldatmasın da kim aldatsın?

0|0
    0|1
  • küçük göğüsler idealdir daha ne istiyor boy fizikte yerinde sert göğüs bide bence bir doktora görünsün

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce her haltı yerseniz evlenince hiç bir şey kalmaz böyle olursunuz.

0|1
    6|0
  • Aynı şeyi bende yaşadım eşimle ve şuan bekarım

0|0
    0|0
    • ölçülerinle sıkıntı olacağını sanmıyorum cinsllik yönünden farklı bişiyler var muhakkak

Kızlar Ne Diyor 3

• niye bu şeyleri eşinle açıkça konuşmuyorsun?

0|3
    0|1
  • ilgisini cekcek seyler yap farklı kostumler jartiyerler falan giy ona sıcak davran . bu arada aslında erkekler sıkı et sever ..şehvet kat biraz o işteyken ona mesaj at seni cok ozledim falan filan diye sendede sorun olabilir soguk duruyosan adamın iştahı kacıyodur

0|1
    0|0
  • ilgini kes ilgilenmiyormuş gibi yap o istediğindede istemediğini uykum var de ilk başlarda pek anlayamayabilir ama sonra niye böyle yapıyorsun diye üstüne daha fazla titrer emin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...