Zor bir şey yaşıyorum yardım edin ?

Bundan yaklaşık 3 hafta önce , arkadaşımın doğum günü partisine gittim. Beni arkadaşım bir kızla tanıştırmak istedi fakat bu kız Ankara da ailesi ile yaşıyor ve Gaziantep te üniversite öğrencisiydi.Bende beğendim kız da beğendi fakat birbirimize o akşam hiç bir şekilde pas vermedik ortamın tadını çıkardık. Doğum gününden , bir gün sonra arkadaşım bana mesaj attı o kız benim oturduğum semte geliyormuş arkadaşıma rica etmiş mesaj at geldiğimi haber et diye telefon numaramı istemiş bende verdim , kız bana mesaj attı ' dün sana çok mu soğuk davrandım diye. ' neyse mesajlaşmalar devam etti akşamı görüştük buluştuk sohbet ettik. Ertesi gün , benim evime geldi aramızda bir cinsellik geçti , sonra ertesi gün döndü. Eğer uzakta olmasaydım senle şu an sevgiliydim dedi. Sonra ise o gittikten sonra mesajlaşmalara devam ettik , bende de tarifi imkansız bir acı duygusu kısa bir şeydi geçti ve gitti. Dün gece uyuduğumda bana mesaj çekmiş , birtanem seni rüyamda gördüm dudaklarından öpüyordum diye , sonra ise cevap atamadım anlaşılan umrunda değil diye bende açıklayıcı bir mesaj attım. Şimdi zor durumdayım , ne kimseyle çıkabiliyorum , ne de bir kimseyle konuşabiliyorum böyle bir durumdayım nasıl çıkabilirim bu durumdan ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kız seni kötü emellerine alet etmiş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• artık ilişkiler saatlik mi yaşanıyor...değişik..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dekoder açık kalmış üstünü ört geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...