Cinsiyet değistirme operasyonları ya da cinsel kimlik bunalımları hakkında düsünceleriniz nedir?

link

dün youtubede gezerken bu klibe rastladım her zaman cinsiyet değistirme operasyonları geciren insanlara destek olmusumdur önyargılı davranmamsımdır onlar içinde kolay değildir ama azise bir anlam veremedim sizin düsüncelerini merak ediyorum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• cinsiyet değiştirmek kişinin verebileceği belkide en radikal karardır. Saygı duyarım bende gerçekten... Ama Azis konusu çok başka çünkü yaptığı iş gereği olayı aşırı abartıyor ve ben seyretmeye dayanamıyorum onu ...

1|1
    0|0
  • Bütün İnsanların Vücudunda Erkeklik Hormonu(Testesteron) Ve Kadınlık Hormonu(Östrojen) Bulunmaktadır.Ve Bazen Erkeklerde Kadınlık Hormonu Daha Fazla Salgılanmakta Ve Bu Yüzden Azis Gibi İnsanlar Görülmekte.Bu Yüzden Kimseyle Dalga Geçmemek Lazım.Dini Olarak Baktığımızda İse Sınav Dünyası'ndayız.Kim Çift Cinsiyetli , Kimi Erkek Görünümlü Kadın.

0|0
    2|1
    • Bu yoruma eksi veren zihniyetin kafasından şüphe duyarım..Artık bilimsel açıklamalar da insanı tatmin etmiyor.

• bu dönmüş hali mi :D

1|0
    0|0
  • ya doğuştan öyleyse değiştirsin sorun yok da bazsıs zevkine mi değiştiryor ne

0|0
    1|0
  • Sokakta hayvanlar aç yazık.

0|0
    1|0
  • Cinsiyet değiştimek çok basit bir şey. Belki rant sağlamak için yapıyordur

0|0
    1|0
  • bbnde farklıym ama bnn kadarda değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşcinselliğin çok farklı şekilleri var.Mesela eşcinsel kişinin kadın olduğunu ve kadınlardan hoşlandığını düşünelim bunun iki şekli olabilir.Birincisi kadın olarak kadınlardan hoşlananlar ikincisi ise kadın bedeninde doğduğu halde kendini erkek hissedenler.Cinsiyet değiştirme genelde ikincisi için geçerli.Azis için de tam tersi geçerli olabilir.

1|0
    0|0
  • ben de saygılıyım ama. videoyu açamam şuan, azis'i biliyorum. neden ona anlam veremedin ki?

0|0
    0|0
    • vikipedide okudum gay olduğu yazıyor gerçektende bir erkekler evli devamlı kadın kıyafetleri giyiyor travesti gibi yani

• bulgaristanda o kadar garipsenmiyor ama bu durum

• evet bir sürüde hayranı var

Yükleniyor...