Kızlar eşcinselim bana birisi öneriliyor sizce görüşmelimiyim ??

Bu soruda özelikle kız arkdaşların fikirini almak istiyorum ben bir eşcinselim uzun süredir ama eşcinselde demek çok doğru olmuyor kız gibiyim ya da öyle olmak istiyorum bayansı bir eşcinselim yani kız arkdaşlarım var çevremde ilk defa bana bir erkekten bahsettiler ve tanıştırmak istediler fotosu çok yakışıklıydı ve tanışmaya zorluyorlar ne diyorsunuz sizce tanışayımmı ? bir sorun çıkarmı ? birde beni bu çocuğun en çok çeken yönü bundan önce hep kızlarla çıkmış normal kızlardan hoşlanıyor yani çünkü ben gay falan istemiyorum tam bir erkek istiyorum ne dersiniz kızlar ne yapayım ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• O adam ıstemez senı

0|1
    0|0
    • fotodan beğenmiş öyle deme çok çekmiş ve bıkmış biri artık... ilşkileri kötü gitmiş hep

• Tercıh meselesı bu durum farkındasın dımı hanı bır anda kokten degısıklık olamaz boyle

• tabiki haklısın ama sen beni bir görsen ben sıfırım yani tamamyle pasifim yani hiç bişey yok bende anladınmı ondan bir kızdan farkım yok yani

Kızlar Ne Diyor 4

• bence tanışmalısın karşına aşkın ne zaman çıkacağı belli olmuyor :) sadece kendini kaptırma :)

0|0
    0|0
    • dur kızz sende bir tane erkek bulmuşuz :) geniş omuzlu falan :)

• şaka diyoreum yaaa ... ama benim tek korkum sadece cinselik düşünüp sonra ayrılması çünkü bazı erkeklerin aklı sadece orda :(

• evet malesef :) çok iyi düşün o zaman anlamaya çalış niyetini :) yine de doğal ol kendin gibi :)

• eşcinsel olmak bir ayıp değildr. bir tercihdir.

0|0
    0|0
    • yok ayıp değilde ne biliim bir erkek yanında nsl davranılır falan iç bilmem :) hata falan yaparsam :P

• erkeğe ihtiyacın kalmaz yani

• sürekli kızlarla takılarak nsl erkeğe ihyacım gidecek acaba :)

• Karar senin yaşa ve gör.Her şey tecrübe.

0|0
    0|0
    • görüş diyorsun yani birde bir erkeğin yanında nsl davranmak falan lazım hiçte bilmiyorumki

• yaaa o normal bir erkek bundan önceki tüm sevgilileri kızmış açıkçası nsl olcak bende bilmiyorum :S

• Yani bilmiyor.Ters tepki verebilir bunu unutma.

• tam bir erkekte büyük ihtimalle sana bakmaz.

0|0
    0|0
    • nedenmiş acaba ? ve nerden biliyorsun beni gördünmüki ?

• istersen dünyanın en yakışıklısı ol. bunun seni görüp görmemle alakası yok. ama benim bildiğim tam erkekler sadece kızlarla olur.

Erkekler Ne Diyor 2

• Veryansın be, bakarsın onun içinde de senin gibi birine ihtiyacı vardır.

0|0
    0|0
  • Napmaya çalışıyon ? buradaki normal erkekleri sonradan gay olunabilir olayınamı getiriyon. herneyse mutluluklar hacı kıllı kıllı güzel yaşayın

0|0
    2|0
Yükleniyor...