Merhabalar bir sorum var

Evde tek başına olduğum zamanlar mini etek falan ve kadın iç çamaşırı giyiyorum bazen dışarıya çıktığımdada içime kadın iç çamaşırı giyiyorum ve bunları giydiğim zaman hoşuma gidiyor sizce ben gay miyim ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• camasırlar hosuna gdiyo anladıgım kadaıyla bırakta sevgiline al o giysin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • gay olmak erkeklere ilgi duymaktır erkeklere ilgin var mı?

crossdresser senen bir grup var kadın kıyafetlerini seven türkçe terimi var mı bilmiyorum o gruptansındır büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • erkeklere ilgi duymuyorum sadece mini etek ve kadın iç çamaşırı giymek hoşuma gidiyo

• o zaman gay değilsin demektir

• Allah Yardmcn Olsn Bilemedm Ne Tür Bişey Olduğunu :))

0|0
    0|0
  • gaylikten ziyade cinsiyetle ilgili bişey seninki. tıbbi adını bilmediğim için yorum yapamıcam

0|0
    0|0
  • Sorman hata.

0|0
    0|0
    • ama erkeklerden hoşlanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Başka bir şey bu.

0|0
    0|0
  • gay olmayabilirsin .senin tercihine bağlı .daha çok ilgin olan cinse bağlı .ama mini etek ve kadın iç çamaşırı giymek istemen gay olduğun anlamına gelmeyebilr .senin cinsel olarak hangi sine ilgili olduğuna göre değişir .bende bayan mini etek ve ince çorap ,bayan iç giyimi giymeyi severim .ama gay ya da eşcinsel değilim .hiç bir zamanda bole bir eğilimim olmaz .mutlu olmak ve iyi bir kızla evlenmek istiyorum .bu giyim tarzım sadece güzel bir his irahatlık ve beğeni olduğu için tercih ediyorum .

0|0
    0|0
    • gay değilsin .benimde ilgim zevkimdir .çok seviyorum evde yalnız kaldığımda etekğimi ve ince çorabımı giymek çok güzel .çok seviyorum .üzerimden çıkarmak bile istemiyorum .

• gayabilirsin o tarafa tikkat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...