Kızlar niçin evlenmek istemezsiniz? daha önce cinselliği yaşamış olmanız yani bakire olmamanız bunda etken mi?

Kızlar niçin evlenmek istemezsiniz? daha önce cinselliği yaşamış olmanız yani bakire olmamanız bunda etken mi? bazen ben evlenmek istemiyorum şeklinde cevaplar alıyorum bayanlardan. neden böyle söylüyorlardır?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bende evlenmek istemiyorum ama her evlilik istemeyen kız beraketini kaybetmiş degildir nedense toplumda böyle bir önyargı var kız filan yasına gelmiş evlenmemiş kesin basından bir kaza gecmiştir yoksa niye istemesin gibisinden ben birini cok seviyordum ailesi biliyordu ama imkansız gibiydi cok sorunlar yasadık bir keresinde kadın bana neden oglumu bu kadar seviyorsun vazgecemiyorsun yoksa sana birsey mi yaptı dedi hatta ogluyla kavga etmiş kıza bir kötülük mü yaptın diye cevremdeki beni fazla tanımayan arkadaslar bile sana birsey mi yaptı da vazgecmiyorsun diye sormuslardı gercekten sevmiş olamaz mıyım illa mecbur mu hissetmem lazım kendimi ona vazgecmemek için..

0|0
    0|0
    • ama sen çok seviyorsun ama evlenmek istemiyorsun. böyle mi anlayalım. hala aynı mısın?

• nedir zor olan yaşantılarınızın farklı olduğu yönler neler ? aslında içten içe de keşke sesem sevilsem ve evlensem diyorsun :)

• evet öyle herkes evleniyor ben kendimi eksik hissediyorum aslında özgürlügüme düskünüm ama keske evliligi sevdirecek biri olsa ya da sevdigim kişi alsa aklımı da kendimi nikah masasında bulsam diyorum. sevdigim kişi ile yasantılar cok farklı cünkü kendisinin gece hayatı var meslegi geregi etrafında kız da cok capkınlık da vardır kesin..

Kızlar Ne Diyor 2

• Evliligin mutluluk getirmeyecegine inaniyordur belki.

1|1
    0|0
    • sende durum nedir ? sen

• Evlilik mutsuzluktur bana göre. Insanlara karsi güvensizlik var, ondan kaynaklaniyor olabilir.

• bekaretle alakası yok ben bakireyim ama evlenmek istemiyorum çünkü sevdiğim biri yok sırf evli olmak için evlenmek istemem aşk evliliği istiyorum oda yok bu yüzden bekar kalmayı tercih ediyorum

0|0
    0|0
    • ama öyle biri çıksa evleneceksin sonuçta. sana evlenmek ister misin diye sorsalar cevabın ne olur du? evet olurdu di mi.

• öyle biri çıksa evlenirim ama şimdi sorduklarında evlenmek istemiyorum diyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• turşularını kursunlar ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...