Kızlık zarı dikilince belli olur mu vajinadan falan?

kızlık zarı dikilince belli olur mu vajinadan falan ?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• tabiki dikişler üstünde kalı fakat sevişirken kim açıp kızlık zarına bakarki

0|0
    0|0
  • beynindeki zarları diktiremedikten sonra kızlık zarını diktirsen ne olur diktirmesen ne olur?

3|0
    1|0
  • Zar kafaları aldatmak için güzel bir yol...

Ama kendini nasıl kandırabılrısın ki..

2|0
    0|0
  • haydar dümene sormak lazım :D

0|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz için rahat olsun.

0|0
    0|0
  • belli olmaz..

0|0
    0|0
  • kaza yapmış arabanın kaportasını ne kadar tamir edersen et adı "orijinal" olmaz değil mi?

1|0
    0|0
  • hayır tabi belli olsaydı kimse yaptırmaya gerek duymazdı de mi?

1|0
    0|0
  • benim jinekolog bi sevgilim vardı dedim ona belli oluyomu gıı ddm oda bi jinekologla evlenmezsen olmaz dedim.. oda sen jinekologla evlenirsen ne bok yicen ddm oda ben delimiyim dedi

0|0
    1|0
  • O kadar para verilip birde belli olursa kimse yaptırmaz.

1|0
    0|0
  • Haydar Dümen'e bi sor derim :D

0|0
    0|0
  • belli olur, gbtende de yazar, her türlü yakalanırsın

0|0
    0|0
  • haydar dümene sor posta gazatesinde okursun:D

0|0
    0|0
  • belli olsaydı yapılmasına gerek kalmazdı değil mi

0|0
    0|0
  • belki uzaman bir doktor anlayabilir ama hiç bir erkek anlamaz bence...

0|0
    0|0
  • Ben anlarım ve çok fena bozarım, ağlatırım.

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• belli olup olmadigi bir yana da. neden bir iliskiye YALANLA basliyasin. yalanlar bir gün olur su yüzüne cikar. eski yalana örtmek icin yeni yalanlar mi üreteceksin. karsindaki insan sana güveniyorsa seni seviyorsa problem etmiyecek. kiz alip da canina okuyanlar cok. o zaman o kizigin hic bir degeri yok

1|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum.. Ha diyelimki adam sana güvenmedi illa kız olacak dedi.. Evlendikten sonra o zar orda ömür boyu durmuyorya, kadın yapmak istedikten sonra her koşulda, her yerde ve her zaman yapabilir.. Bunu anlamak istemeyen erkeklere bekaret kemeri taktırın bari diyorum... yuh diyorum.. Ve inşallah erkeklerde bir gün kadınlarını aldattıklarında yumurtaları kırılırda görürler...

• dikilince belli olmaz fakat ruhunu diktiremezsin :)

0|2
    1|0
  • ya yapmayin kizlar..bu nasil soru böyle kac yasindasin..google amcaya sorsan önce bir?

disdan ve hafif acinca belli olmaz ama kadin doktoru derine baktiginda anlar

0|0
    0|1
  • belli olmaz ama yinede sen kendine eziyet etme söyle kurtul bişey olmaz korkma seni seven böyle sevsin yalan söylemektense böylesi daha iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...