İlk günden cinsel ilişki konuşmak normal mi?

evlenmek istedigini soyledi, cikma teklifi etti. ben evet demeden askim demeye basladi. kestirip atmakta istemedim hemen, dusuneyim gibi laflar ettim yinede askim demekten kacinmiyor.

simdide cinsel sorular soruyor. bakire olup olmadigimi, ilk geceden korkup korkmadigimi, yavas yapacagini opmek istedigini. ben bu konulari konusmak istemiyirum diyincede tersledi.

bu normalmi ?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Normal mi ?

Boş kafalı, ergenlikten yeni çıkma, abazan karşısındaki kız üzerinde kendi çok bişi biliyormuş pozlarıyla cinsellik üzerine bir şeyler öğrenmeye, öğrendikleriyle cinsel tatmin sağlamaya çalışan, dünyaya bacakarasından bakan yüzbinlerce gencimizden biri olarak evet normal.

Normal mi ?

Karşısındaki kadına değer veren, aklı başında hatta diyelimki sadece onunla yatmak isteyen biri için bile normal değil. Ya çok çiğ, ya kısayoldan yatmak dışında birşey düşünmüyor.

Her ne olursa olsun sana yararamaaaz :))))

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kırmızı başlıklı kız masalındaki gibi bir durum ..

Yanlız , kurt kızı yemek istediğini baştan belli etmiş .. Bu her kimse , adını sanını ailesini yerini yurdunu kimini nesini belli etmemeye cok ozen gosterecektir.

İşini bitirip , sonra da başka bir çehre ile devam ettirecektir. Yani bunun sonu kullanmaya da gider şantaja da ... Ailen evin oturdugun yer ana baba kardeş vs durumları , olanakları soruyor ise , adi bir plan eşiğinde olabilirsin ..

Kendini kurtar bundan

3|1
    0|0
  • anormal

2|1
    0|0
  • Hiç normal değil ilk günden konuşmak böyle şeyleri.

0|1
    0|0
  • götürecek seni dikkat et

0|2
    0|0
  • arkadaş abazalığında bir üst leveli olmuş bence sen arkaana bakmadan uzaklaş veya yere yat ölü taklidi yap o gitsin :))

0|1
    0|0
  • Hehuhehe anormal bir durum klinik abaza vakasiyla karsi karsiyasin benden demesi

0|0
    0|0
  • normal değil aklı olan bir insanla fazla yakınlaşmadan cinsel konuları konuşmaz.

0|1
    0|0
  • tabikide değil bunedir böyle niyetini belli etmiş ilk günden başından savmaya bak ,bela olur sonra bırakmaz ilişkiye zorlar seni

0|0
    0|0
  • merhaba ben hasan düşündüm tasındım çıkmamıza bir mani yok ilk gece acıtmadan yapıcam bu durumda sanada pek bir laf düşmez hadi soyun ahahnzahahza bu nela

0|0
    0|0
  • Bir abazanla karşı karşıyasn. Bir an once kurtulmaya bak. Uzun vadede istenmeyen seyler olabilir.

0|1
    0|0
  • bu bir çok açıdan normal değil

0|0
    0|0
  • censel soruyorsa farklı düşünüyor

0|0
    0|0
  • adamın niyeti bozuk

hele bir çıkmaya başlıyaın ilk fırsatta yumulur . . .

1|1
    0|0
  • bildiğin net seni s*kmek istiyo bu kadar belli edilmez ki amk yuh :D

1|1
    0|0
  • senle cinsellik yaşamayi istediği apaçik ortada...

0|0
    0|0
  • Pek normal değil ilk günden.

0|1
    0|0
  • adamın niyeti belli tatlım seninle cinsellik yaşamak yoksa ilk günden bu muhabbetler ney ya...

0|0
    0|0
  • psikolojik sorunları olabilir ilk günden böyle şeyler konuşması normal deyil

0|0
    0|0
  • bence çok aptalca yani ilk günden olması nedir bu acelesi hem senin bişeyler hissedip hissetmemen de önemli garip bir tip kullanıp atabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• merhaba ben nihat cok ciddi dusunuyorum evlenmek istiyorum dur sakin cevap verme seni seviyorum askim hayatim, ha bu arada bakiremesin, neyse farketmez cidden acitmicam , tanisabilirmiyiz bu arada isim neydi... sesli guldum

2|2
    0|0
  • Eğer senle sevgili olmasaydı o soruları asla arkadaş olarak soramayacaktı :)

0|0
    0|0
  • ohaa.şaka mı

0|1
    0|0
Yükleniyor...