Cinsel ilişki bana acı verdi, kendimi niye kötü hissettim?

İki buçuk seneden yana ilk bugün erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim (ondan evel eşimle beraber olmuştum bir ay içinde boşandık). Kendimi çok kastım ve girerken hep acıdı sonra açıldım fakat hızlanıp dibine kadar sokunca tuhaf bi hissim oldu. Yanma bile oluştu. İlk başlarda prezervatif kullandık son seferde malesef kullanmadık (Kabulüm hatalıyım). Vücutten kendimi kötü hissediyorum ve küçük tuvalete gidince yanma oluşuyor. Kaşıklarım ağrıyor biraz.

Sorum şunlar:

Ne zamandır cinsellik yaşamadığımdanmı ileri geldi bu acı bu yanma acaba?

Son sefer prezervatif kullanmadık, içime boşalmadı ama risk var biliyorum. Tam doğum kontrol hapının ara verme zamanındayım yani iki gündür almıyorum, hamile kalabilirmiyim ertesi gün hapını en geç ne zaman kullanabilirim?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• kadinlar cinselligi sadece durtusel degil maalesef deneyimsel olarak da yasiyor, yani bilincalti dogrudan etkili, sizdeki yanma hissi bicok seyden ileri gelmis olabilir. sizde var olan ama farketmediginiz bir rahatsizlik ki bu usutme olabilir, mantar olabilir, yine farketmediginiz hazir olmama durumu olabilir yani psikolojik olarak... bosanmalardan sonra kadinlar genelde can havli ile bir daha erkek mi asla, bir daha boyle olmam vs gibi kendilerini farinda olmadan sartandirir. bunlar hep etkendir. tekrar birine once bedenen sonra ruhen emanet etmek zordur, yani bu yasadiginiz bir birikim sonucuda olabilir. kendinizi kastiginiz icin farketmeden daha cok yoruldunuz bedeninizi yordunuz ve kasik agrilariniz bu kaynakli olmali. bir dahakine belki daha rahat bir ortamda, olayin ciddiyetinden daha uzakca, belki bir iki yudum alkolle ya da farkli bir mekanda deneyin derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ertesi gün hapı ilişkiden sonra 72 saat içerisinde kullanılmalıdır ilk 12 saat içinde kullanılırsa etkisi daha fazladır

küçük tuvalete gidince oluşan yanma büyük ihtimalle basit idrar yolu enfeksiyonunun göstergesidir balayı hastalığı da denir cinsel birleşme sonrasında ilk dönemlerde sıklıkla görülen bir durumdur.

kasıklarının ağrıması cinsel ilişkinin kendisinden olabileceği gibi mantar ve bakteriler nedeniyle olabilen vajinit servisit PID hastalıkları nedeniyle de olabilir. Daha önceden karın içi ameliyat geçirmiş bireylerde karın içi yapışıklıklar cinsel birleşme sırasında zedelenebilir buda kasık bel sır ağrılarına nedenolabilir.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapını 48 saat içinde kullanman gerekli, bu arada acıma hissi geçicidir.

0|0
    0|0
  • uzun süredir cinsel ilişki yaşamadıgından olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • uzun zamandır yaşamadığın için ve partnerinin tecrübesizliğinden kaynaklanıyı bu acı ve yanma. doğum konrtol hapının süresi ilişkiden sonra iki gün ama hamile neden kalasınki akslik olmadıysa

0|0
    0|0
  • sen sen ol prezervatifsiz ilişkiye girme en iyi önlem budur çünkü.

0|0
    0|0
  • Yanma aralıklı ve düzenli olmayan cinsel hayatından kaynaklanıyor. Gayet doğal bir durum.

0|0
    0|0
  • olur böyle wakalar türk polisi yakalar ;)

0|0
    0|0
  • Kendini o kadar kasmayaydın sorun olmazdı sanırım

0|0
    0|0
  • eşininki ufaktı heralde bence o yüzden zorlandın ...

0|0
    0|1
  • Öncelikle normalin dışında bir akıntı varsa enfeksiyon yüzünden ağrı olabilir. Eğer enfeksiyon yoksa tam sulanma olmamıştır ve kendini biraz kastın ve ağrı oluştu.

0|0
    0|0
  • sanırım uzun süre birlikte olmadığın için kendiliğinde organında bir daralma olmuştur...

ayrıcada sende kendini çok kasmış olmalısın...

zamanla alışırsın ve problem kalmayacaktır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• muhtemelen pasif bir sistitin veya vajinitin vardı, ilişkiyle beraber vajinanın ilerine bulaşarak dozu arttı. bir jinekoloğa görünsen iyi olur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...