Neden dürüst davranılmaz?

Kızlarımız masum ama altında neler yatıyor.arkadaşlar tamam ben bakire sayılmam aslında bakireyim ama bişiler yasadm buna bakireyim diyemem doğrusu okadar kız tanıyorum baksan böle cok masum aama herseyı yapmışlar sevgilileryle tutkulu seksleri arabada seks herseyi seks mnyagılar ama baksan sorsan haşa derler neden böle sahtekar oluyoruz burada böle kızların cok olduğunu sanıyorum

Güncellemeler:
dogruuu bide evli kadınlar var kocasını aldatan oda degısık bir hava hadı bekarken neyse diyorum evleniyor ona buna veriyor iç,m,zde var eminim

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Namus bekcisi vol 2 detected...

2|1
    1|1
  • Bence işin özü cinsellik en büyük tutku ve ister kadın ister erkek için vazgeçilmez. Sağlıklı her birey bunu yaşamak ister. Fakat toplum ve ahlak kuralları yüzünden kişi kendini frenler. Eğer bu tip kısıtlayıcı kurallar olmasaydı sadece içgüdü ve arzu ile hareket edilseydi insanlar onlarca kişiyle bunu yaşardı.

0|0
    0|0
  • bunu yapan cok insan var :)

gayet artik normal görünüyor..

kendini kandiriyor aslinda insanlari degil..

ne yaptiysan yapmisindir.. onuda yaparken yanlis oldugunu bilmiyormuydun biliyordun ve yaptin ozamanda arkasinda dur..

insan insanlara dürüst olmadan önce kendine dürüst olmasi lazim..

0|0
    0|0
  • Evet çok haklısın o kadar bakire kız tanıyorum ki neler yapmış ..

ama o kadar da bakire olmayan kız biliyorum ki daha az bu işi yapmış.

Yani kızlık zarı namus simgesi değildir aslında en azından ben böyle düşünüyorum ..

0|1
    0|0
  • Varsa var böyle tipler, ne olmuş yani? Yıl olmuş 2013, hala kişileri bireysel değerlendirmeyi bilmiyoruz amk.

0|1
    1|0
  • aynen benim de kafamı kurcalayan şey bu aslında bunun yüzünden hiç bir kıza inanasım gelmiyor. bir ara bunu düşünmekten psikoloim bozuldu.

Sevgilim deyince herşeyini veriyorlar tamam veren verir beni ilgilendirmez ama erkekler hep bakire ister ondan dolayı kızlar bakireyim der diye düşünüyorum.

sen neden bakire sayılmıysun anlamadim:)

0|0
    0|0
  • ewet dobra konuştun da enteresan olanı şu biz erkekler bulunca dobidi yatak evleneceğimiz zaman da bakire kız arıyoruz buda çelişki arzulara gelince herkes firenleyemez bak kızın biri orucum ama dayanamıyorum masturbsyn yapıcam demiş

0|2
    0|0
  • aynen herkes her boku yiyip rahibe teresa zannediyor kendini dürüst davranıp doğru söyleyeni de dokuz köyden kovuyorlar

0|1
    0|0
  • Sadece kızlar olsa evli bayanlarda aynı , bir soru başlığı altında istersem sor, evli olupta başkasıyla herşeyi yapan var mıdiye, kaçtane ben yapıyorum diyen çıkacak

0|0
    0|0
  • +++++ insan kendini bildikten sonra sadece kendini kandırır..

0|0
    0|0

• Kimsede İslam daki aile kültürü kalmadı. herkes günü birlik yaşıyor... aşkı memnu lar günün teknolojik gelişmeleri internet ve kopan aile bağları... günümüz kızları ve erkekleri malesef acıdır ateist gibi yetişiyor... sözde hepimiz müslümanız... ama ALLAH ın emirlerinden yasaklarından bir haberiz.. zina yasak diyor cenab-ı ALLAH zina edenlerin birbiri ile bile evlenmeleri caiz değildir diyor... ama kimsenin umrunda mu bu hayır ! ALLAH sonumuzu hayr etsn...

0|0
    0|2
  • kimseyi yargılama bence,gün gelir sen aynı duruma gelirsin

0|0
    0|0
  • çünkü halkımız iki yüzlü. ben de öyle hiç o taraklara bezi yok gibi görünen kızlar biliyorum. içlerinden neler çıkıyor neler :)

0|0
    0|0
  • toplum ne der korkusu bak sen bile profilini açarak soru soramamışsın... sahtekarlıktan ziyade adım o...u ya çıkar korkusu...

0|0
    0|1
  • Evlenince yapmayacaginin garantisi yok buyuk konusma bence. Bende evli bir erkegim yapiyorum. Bekarken bende yapmam diyordum

0|0
    1|1
  • Kİmse masum değildir.

En masum kızın bile başını yastığa koyduğunda kuracağı hayallerden korkarım.

Yeterki şeytan dürtsün.

Cut.

0|0
    0|2
  • Kimi kandırabilir? Sadece kendini.

0|0
    0|0
  • baskıcı toplum işte...

0|0
    0|0
  • baskıcı bir toplumuz çünkü korkuyoruz

0|0
    0|0
  • güncelleme yapma sanane sen kendine bak

0|1
    0|0
  • hiç bir bayanın yorum yazmaması ilginç değilmi?

0|0
    0|0
  • Evli kadına sorsan oda bir sürü haklı sebep söylüyor

0|0
    0|0
  • benim yıllarca yattığım kız bakireyim demiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilimle istediğimi yaparım istediğimi yaşarım kimseyi de ilgilendirmez sorsan da herkesin kendi tercihi derim.

0|0
    0|2
  • kimse kimsenin hayatına burnunu sokmazsa ortada yok ben öyle değilim yok ben şöyle değilim falan diye gezmez insanlara her ne olurlarsa olsunlar saygı duyup sidik yarıştırmazsanız duymazsınız bu gereksiz muhabbetleri

0|1
    0|1
  • kizim kimseyi karamsa yok söyle yok böyle sen kendine bakbi gelmis burda mal mal konusuyon

0|1
    1|3
  • bakire el değmeemiş demektir zaten..

0|1
    0|0
Yükleniyor...