(psikologunuz soruyor) Ramazanda Değişik Hisler?

Merhabalar birbirinden değerli kizlarsoruyor.com üyesi bayanlar baylar.. Öncelikle bu bahaneyle hepinizin mübarek bir ay olan ramazanını kutluyor dolu dolu bir ay geçirerek sevap pointlerinizi artırabilmenizi diliyorum.

Bilenleriniz bilmeyenleriniz vardır diye tekrar etmek istiyorum. Ben psikolog olarak gerek sanal gerek gerçek yaşamda sürekli araştırmalar yapmaktayım hatta buradanda araştırmalarıma deneylerime katılmak isteyenler, katılanlar ve isterlerse yine katılabilecek adaylarda bulunuyor. Bu soruda benzer bir araştırmanın bir parçası olmakla birlikte herkese teşekkür ederim ilgilerinden dolayı.

Bu sorumdaki ramazanda değişik hislerden kastım erkeklerdeki cinsel istekle ilgili. Ramazan ayının insanları etkisi altına alan bir manevi havası olduğu kuşkusuz. Özellikle müslüman ülkelerdeki erkekler olmak üzere ülkemizdeki erkekler üzerinde de bu ayın getirdiği manevi, dini duygular o havanın etkisiyle cinsel istekte azalma hatta cinsel isteksizlik durumu söz konusu. Sizlerinde bu konudaki değerli düşüncelerini, ramazanın üzerinizde benzer etkileri olup olmadığını vs. konuşalım tartışalım istedim. Sorumuz ve konusu ramazan ayının erkekler üzerindeki cinsel arzuya etkileri. Buyrun soru sizin efenim :-)

• Her zamanki gibiyim değişiklik yok
    100% (2)33% (2)50% (4)Oy Ver
  • Düşündümde haklısın sanırım benzer değişiklikler bende de var
    0% (0)67% (4)50% (4)Oy Ver
  • Erkek adama böyle soru sorulur mu yahu duymamış olayım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sn Dr. :) ALLAH kabul ederse orucumu tutuyorum izmirdeyim sıcakta motorla dolaşıyorum saat 21,00 da iftar oluyo insan resmen eriyor susuzluk oluyo tamamen baygın modda oluyosun ki hal böyle iken cinsellik mi düşünür insan? tabi ki haklısın... Cevabım B

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bendeki tek değişiklik spor yapamamam:(

0|0
    0|0
  • Okumayi gözüm yemedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şu an kafama takılan soru 19 yaşında nasıl psikolog oldun? Öğrenci misin? :)

0|1
    0|0
  • hocam bu konunun aşkla ne ilgisi var onu anlamış değilim :D

0|0
    0|0
  • Düşündümde haklısın sanırım benzer değişiklikler bende de var

0|0
    0|0
  • ramazanın ilk 4 günü niyetliydim 5. 6. gün mastürbasyon yaptım

suan 7. gündeyiz yine mastürbasyon yapasım var fakat elimde note 2 içinde videolar tuğalete gitsem malum olay olcak gitmesem içimde kalıcak :D

kararsızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...