Tek gecelik ilişkiler hakkında ne düşünüyorsunuz? bir anımı anlatmak istiyorum

bundan tam 1 ay önce genel cerrahiden büte kaldım (hocanın biri haksız yere taktığı için neyse) canın sıkkın eve gitmeden yol üsünde bir bara oturdum önlük steteskop elimde ama can sıkıntısı farkında değilim (zaten onun havaları ilk başta sonraları yük oluyor sadece:) neyse bir duble rakı istedim yudumluyorum düşünüyorum napacam diye bitti neyse barmene işaret ettim yenile diye lavaboya gittim geldim bardağın altında peçeteye yazılmış bir numara barmen sırıttı kaş gözle bırakan bayanı işaret etti bende bakmaya bile tenezzül etmedim peçeteyi buruşturup attım. rakımı bitirip hesabı ödeyip çıktım.

mesele şu uzaktan sadece dış görünüşe bakarak hiç konuşmadan nasıl biri kimin nesi katil mi sapık mı hiç düşünmeden nasıl numarasını veriyor anlamış değilim. yahu gel otur konuşalım 2 dk madem hoşlandın herşey cinsellik mi? hayvandan ne farkın kalacak o zaman? hayır mesleğim gereği insanları yargılamak istemiyorum evlilik dışı cinsellik yaşayabilir insan ama bu kadar çok farklı geliyor anlayamıyorum

sizin düşünceleriniz nedir? nasıl bir ruh haline kişiliğe sahip bu insanlar?

yıldız verirseniz sevinirim başka arkadaşların görme olasılığı artar merak ettiğim bir konu?

Güncellemeler:
yahu önlük üzerimde değil saçmalamayın sadece elimde katlanmış şekilde steteskop da arasında yuh yani :D

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• kadavra öptüğünü bilse numarasını bırakmazdı asdghj

ben de hayret ediyorum nasıl bir cesaret olduğuna. her şey olabilir hayatta. bu insanların cesareti ya düşünme yetilerinin zayıflığından ya da hayatta kaybedecek bir şeyleri olmadığını sanmalarından bence. bilmiyorum sığ mı düşünüyorum. ama garip

0|1
    0|0
    • diyecek söz yok en iyi cevap!

• rakı da bir acayipdi zaten asdfghjk :D

• hehe onda sıkıntı yok. maliyeti düşürme çabaları sadece :D:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• hastalık kapabılrsınız

0|1
    0|0
    • yani değil mi hiç düşünmeden yaşamak nasıl oluyor?

• kendilerinden vazgeçmişler.

0|0
    0|0
    • korkusuzlar sanki amaç sadece zevk. eş seçimi baya ilkel

• kendilerini değersiz görüyor bence o insanlar.sadece bedenlerini doyurmak için dolanıyorlar.

• Tek yıldız verdim, görmesinler.

Bu sefer gidiyorum, gelme arkamdan. :(

0|1
    0|1
  • vah vaaah...

o değil de benim de numaram bir sürü kişide var sence ben sapık mıyım katil mi, bir baksana

0|0
    0|1
    • bu şekilde önüne gelene numaranı veriyorsan iyi düşünemem

• oooo sakin ol :) evet bana ne ilgilenmedim oldu bitti zaten :)

• iyi aferin sana

• valla ben önlük ile görsem bakirköy hastane tel no yazardim kusura bkma doktr bey:)))

0|1
    0|0
  • Striptizci sanmadılar mı seni o halde? Doktor kostümü falan.

0|1
    0|1
    • ya elimde katlı bir şekilde arasında steteskop öyle üzerimde filan değil belli olmuş mu orasını bilemem

• Elindeyken görmemişlerdir kesin. Az destekli atın da yemiş gibi yapalım.

• inan o can sıkıntısının ne olduğunu anlatsam anlamazsın o yüzden uğraşmayacam

• ddeğişik bir anıı

0|0
    0|0
    • olay anı değil aslında o bayanın nasıl bir kişiliğe sahip oluşu? nasıl bir ruh hali? nasıl bir cesaret?

• benim de bu yaşa gelip algılayamadığım bir konudur.ilk görüşte biriyle bile tanışmak tuhaf geliyor,çekingenlik duyuyorken olayı yataksal yanı...deli cesareti mi demeden edemiyorum.

0|0
    0|0
    • aynen çok garip büyük cesaret...

• doğru değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdi kadının sana not bırakmasını hayvanlık olarak değerlendirmişsin de bir Müslümanın alkol almasını nasıl değerlendirmek gerekir sence ?

4|1
    1|1
    • Al bak işte. Bitti bu iş. Israr etme Süvo. :(

• herkesin inancı kendine arkadaşım ben zaten öyle alkolik biri değilim ayda yılda bir ayrıca evlilik dışı cinsellik yaşayabilir bana ne diyorum ama hiç tanımadan etmeden kim olduğunu nasıl biri olduğunu bilmeden konuşmadan olması gariplik

• Haklısın, ben de doğru bulmuyorum. Herhangi bir düşünceden bağımsız sadece sonucu düşünürsen pratikte bir faydası yok zaten bu olayların :)

0|1
    0|0
  • itiraf.com Git Derim ..

1|1
    0|1
  • Çapkinlara ön ayak oldun :D önlük steteskop alip birde kara çerceve gözlük bar bar gez dolaş :D verdim 5 yıldız

0|1
    0|0
    • :D üzerine giyme la deli sanmasınlar:D gözlük yok ama sınavdan çıkmıştım sinek kaydı traş olacak :D

• Birde kara kara düşüneceksin arada lavaboya gidilecek :D

• hayaller dünyası

0|0
    0|1
    • yaşın ufak senin gizlicim uza yavaştan geç oldu

• he

Yükleniyor...