Aranızda hiç kızlık zarı diktiren var mı?

Lütfen yardım edin çok önemli. Kızlık zarını diktiren var mı? Öncesinde sonrasında ne oldu? Ne kadara nerde yaptırdınız? Nişanlımla ayrıldık. Halletmemiz gerekiyor..

Güncellemeler:
Gereksiz yargılanamalarınız yok mu.. Neyse barıştırdı annelerimiz. Teşekkürler herkese.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be.. Keşke yapmasaydım diyorsun dimi.. Diktirmen sadece yalan soylemeni saglayacak ve hayatina alacagin adama ilk geceden yalan soylemis olacaksinm yalanla evlilik baslamaz

Durust ol seni kabullenecek adam olur benm gbi dusunen vardir illaki. Illede diktrceksen ozelden ulas.

2|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sıcak suya oturunca tekrar patlıyomuş . yorgan ipliğiyle diktir sağlam olsun .

3|2
    3|1
  • kusura bakma ama birisi burada birini vurucam bir yardım edermisiniz dese nasıl yardım etmezsem sana da yardımım olmaz.. yani birini enayi yerine koyacaksın ve bunun için yardım istiyorsun ve maşallah bakıyorum bir sürü erkek de yazmış...

3|2
    3|1
    • off..

• oflayacak birşey yok.. inandığımı söyledim.. kendin ol.. seni sen için seçeni seç sorun kalmasın...

• Dikim işlemi evlenmeden 1-1.5 ay önce yapılıyor zaten.O zaman halledersin.

0|1
    1|1
  • Nişanlısıyla ya da erkek arkadaşıyla ilişkiye girenlere ders olsun bu soru

4|2
    1|1
  • İliskiye girmeden maximum70 saat onc yapilir operasyonşu anizmirde 1000 tl civari hekimden hekime degisir

1|2
    2|0
  • 0|0
    0|0
  • diktirmedim ama bildiğim jinekologlar bakıyor o işe bir 300-400 gider tahminime acısını tatlısını bilemem ama çok ilişkiye girmişsen dikilmesi zor oluyor diye biliyorum...

0|2
    0|0
  • Terzi.

0|1
    1|1
  • olan olmus kardeşim hata yapmıssın büyük bir hata sana ders olsun bir daha kimseye güvenme sana burdan nasihat vermek cok saçma ama kendini topla pskolojik olarak da manevi olarakda düzelmeye bak dşünme

0|1
    0|0
    • nişanlımdı.. evlenecektik sneye..

• Diktirince hep öyle mi kalacak sanıyorsun? en fazla 3-4 gün dayanıyor diye biliyorum. Ayrıca neden karşındakini aptal yerine koymaya çalışıyorsun?

1|1
    5|2
    • kalıcı dikiş var. gel sana doğruyu söyliyim evlenelim? aptal

• ya bilerek mi yaptım? nişanlımdı! yanlışlıkla oldu!

• evlenmeden yaparsan böyle olur, neyse sonuçta senin hayatın...

• Cok sevindim allah tamamamina erdirsin

0|1
    0|0
  • nişanlınla ayrılma inan zor günler bekler seni

0|1
    2|0
  • benim arkadaş diktirdi

0|0
    1|1
  • etik olarak karşı olduğum bir konuda yardımcı olmayı vicdani olarak reddediyorum kusura bakma

7|4
    3|2
  • benim eski sevgilim diktirmek istemişti doktor demişki bu vajınanın bakire olduğunu anlamayacak bir enayiyi bulamassın nolmuş bunun şekline dmeişti ve çok bozulmuştu,tabi 2 sene yapınca şeklide değişiyor,ama evlendi sende evlenirsin enayi çok memlekette istediğin kadar kullanılsanda evde kalmassın korkma

0|1
    6|2
    • ben sadece 3 ay boyunca.

• sesli güldüm kardeş:D

• eksileyenlerin derdini biliyorum :)))

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktorların dediği şu sıcak su ile duş aldığında kanama yapar gelen kan koyu renkte olur belli eder kendini ayrıca kanayacağı da garanti değil

0|2
    1|0
  • estetik dikiş yaptır sis. en azından misinayla diktir ip görünmesin

0|0
    0|0
  • Şuraya bak istersen link

0|0
    0|0
  • canım ne yaptın

0|0
    0|0
    • Ne yapayım devam ediyoruz. Birbirimizi çok seviyoruz..

• tabiki hayır bilmesi en iyiis olmuş seven adam bakmaz zaten zara falan

• O bozdu zaten

• canım benim hiç üzülme bende diktirdim inan hiç anlaşılmadı,anlaşılır diyenleri tınlama yalan inan hiç anlaşılmıyor sormak istediğin soru olursa yaz yardımcı olurum

11|1
    18|1
    • Ne kadara yaptırdın ve hangi yıl? :(

• Benimde diktirmem gerekiyo yardımcı olur musunuz? :(

• Merhaba bana bir yazarmisin yalvariyorum sana. Allah rizasi icin

• Onu diktirirsinde ruhunun bekareti nolucak?

3|3
    5|1
Yükleniyor...