Nasıl çözeceğim bu sorunu?

merhaba kiz arkadasim ve ben kucukken ayni okuldaydik bn ona asiktim teklif ettim ve kabul etmeisti 7 yil boyunca birbirimizin yuzun gormedik ve 7 yil sonra onu unutmustum ve birden beni ekledi facden snra konustuk muhabbet ettik yakinlastik kiz arkadasmla ilk zamanlar cok guldi 2 ay oldu cikiyoruz ve onu cok seviyorum aileleri bile tanismak istiyroz ancak bu aralar kiz arkadasim benden cok sikildigi soyledi o kiskanc erkeklrden nefret edermis takintili erkeklerdenden bende cok takintiliyim bir tartisma yasadigimzda o diyor konuyu kapatalim tamm diyorum ancak surat asiyor ben yalvar yakar duzeltmeye calisiyosurm armii hala bana trip atiyo ben ise ona trip atamiyorum surekli yaziyorum guldurmeye calisiyorum kiz arkadasimla nerede ssx e kadar gittik ancak bakire oldugunu bildigimden ona zarar vermek istemedim ben olurum ya da olmam yarin birgun yuz yuze bakabilelim diye onunla civnsel ilisskiye girmedim ama surtustuk ve bu aralar ben ne kadar ona asik oldugumu soylesemde o hep kiziyo bana soguk davraniyo sorunlari cozmek icin psikiyatriye kadar gittim kiskanmiyorumda artik dedim anck icim icimi yiyo onu tekrar nasil kazana bilirim yalvariyorum yardim edin cok mutusuzum :(( ve beni cok kiskaniyo

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• soğumuş boşver uzak dur belki özler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlişki aşkı bıtırır her ne kadar tam olmasada. Nerde o eskı saf temız aşklar bız sevdıgımız elimize değince utanırdık. Bıkere seven ınsan karsısındakı helalı olmadan dokunamaz. Sen o işi unut soğumuş o senden üstüne gıdersen ıyıce soğur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Zor Biraz ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...