Hamile kalma riski olur mu?

erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla yakınlaşmayı istiyorum fakat altım açık olmıcak. altı kısmım giyinik olsa hamile kalma olasılığım olmaz di mi, iç çamaşır, şort ya da pantolon olsa. öbür türlü hap falan almak istemiyorum.bu yol engeller mi, hangisini giymek daha iyi olur? boşalma da olmıcak, zevk suyu geçmez di mi? o kadar çok şey okudum ki burada, korkmak istemiyorum bunu yaptıktan sonra.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Pantolonla istediğiniz gibi ilişki yaşayabilirsiniz ama çok ince tanga, külot, G-string gibi iç çamaşırları fazla güven vermiyor çünkü zevk suyunun bile içerisinde sperm hücreleri var yani zevk suyuyla da az da olsa hamile kalma riski var. Erkek arkadaşın boşalacak ve takriben 2-3 cc arası sperm boşaltır en fazla 5 diyelim, gerçi külodun dantel dışında kumaş vb yapıda olsa yine birşey olmaz ama dantel ince delikli dokuma yapısına sahip olduğundan zevk suyu ya da meniyi geçirebilir.

Hamile kalmak için çiftler takvim methodu uyguluyor, düzenli ilişkiye giriyor hatta bazen bunlar yetmiyor onun için özel besinler tüketiyorlar dolayısıyla çok da kafaya takılacak bir şey de yok hamilelik o kadar oluşan bir şey değil, çok riske de girersen norlevo kullanırsın, bu da işin diğer boyutları :)

0|0
    0|1
    • çok teşekkür ederim yazınız için çok bilgilendirici oldu.

• ben hap kullanmak istemediğimden dolayı giysi olayını sormuştum. iç çamaşırı+şort giydiğim zaman risk olmazmış rahatladım. dediğim gibi boşalma yok, tek korkum zevk suyu idi, ama zaten hem şort+iç çamaşırı olursa geçmez bir de ped olacağını düşünürsem.

• hiç sorun etmene gerek yok merak etme sen güvenle ilişkinizi yaşayabilirsiniz :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesin hamile kalirsin pantolonda olsa. Sen en iyisi elemaninkini duvara surt seninkinede jop sok problem kalmaz dicem inanicaksin. Yahu sperm bu mermi degil abartmayin millet zar zor hamile kaliyo sen pantolondan bahsediyosun

0|2
    0|0
  • höst. tomadan mı fışkırıyor sanki . rahat ol . hem boşalma olmayacak diyosun hem de dert ettiğin şeye bak.

0|1
    0|0
  • en iyisi vazgeç

1|0
    0|0
  • öncelikle adet gününüzü hesaplayıp en düşük ihtimalli gün bu işi yapın. sonrasında üzerinizde iç çamaşırı olması ihtimali oldukça azaltır. zevk suyunda bir miktar sperm bulunur

0|0
    0|0
    • evet iç çamaşırı ve şort olacak. bunlar olduğunda tehlikeli bir durum olur mu

• ya hala aynı soruyu soruyorsun yazdım yaaaaa """"""""üzerinizde iç çamaşırı olması ihtimali oldukça azaltır""""""""

• çelik yelek ya da füze kalkanı kullan

0|1
    0|0
  • Yok canım birşey olmaz pantalon felan varsa hamile kalmakta okadar kolay değil :)

0|0
    0|0
  • Adi ustunde zevk suyu hicbisey olmaz bosalmada olmicaksa ic çamaşırın olsun ytr

0|0
    0|0
  • balistik koruyucu giy

0|0
    0|0
  • sadece iç çamaşırı giyersen bir sorun olmaz. ilk kezmi olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yangın tulumu giy şortla hamile olursun

1|1
    0|0
  • Bişey olmaz kotla sürtün daha iyi olur

1|0
    0|0
  • yav bişey olmaz giyinik sürtünmeden boşalmasın o da üstüne kontrol etsin zaten kıyafetine niye geliyo ki. lisede yapardık

0|0
    0|0
Yükleniyor...