Evlilik sadece bekaret bozmak için mi yapılmaya başladı?

Son zamanlarda gördüğüm birşey dikkatimi çekti ve siz değerli Ks üyeleriyle paylaşmak istiyorum..Yorumlara sorulara bakıyorum da Evliliği sadece bekaret bozayım,benim olsun bilmem ne vsvs.Görüyorum..Yok mu sevdiğiyle mutlu bir evlilik hayali kuran, yoksa herkes sırf bekaretini bozayım boşanırım mı diyor? Bu ne iştir arkadaş? Değerli yorumlarınızı bekliyorum..Saçmalamak isteyen gitsin palyaçoluk yapsın ama burası eğlence parkı değil.

Güncellemeler:
Bir açıklık getirmek istiyorum..Ben de bekarete önem veririm lakin bunun yanında mutluluğu,huzuru aramak yok mu?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik salt yataktan ibaret değildir. Evlilik ev kurabilmektir. Herşeyiyle bir eve sahip çıkabilmektir. Psikolojikmen sosyolojik ve maddi olarak bunları yapabilme yetisidir evlilik. Sen eşinin en küçük bir ihtaycını bile karşılayamazsan, en küçük sıkıntı da özüm bulmak yerine sorun büyütücü olursan olursan o evlilik evlilik olmaktan çıkar, bir sorun yumağı haline dönüşür.

0|2
    0|0
    • Teşekkür ediyorum...

• Ben teşekkür ederim.Hala böyle sağlıklı insanlar görmek güzel.

• Dinen böyle olması gerektiğini düşünüyorum. En güzelinin en olumlusununu bu olduğu kanaatindeyim.

Kızlar Ne Diyor 3

• evliliği yasal sex konumuna indirgediler çünkü. her haltı yiyolar bir ona gelince yasal olsun diyorlar

0|3
    0|0
  • yok canım bence her insanın en değer verdiği şey kendi ailesini kurmasıdır. ama o bakımdan biraz haklısın sanırım. bazıları var ki sırf cinsellik için evlenen bazıları var yıldırım aşkı ki fazla uzun sürmez bu ilişkiler. bir kendi ailelerimize bakalım. onlar en küçük sorunda ilişkiyi direk boşanmaya getirmezken bu devir direk ayrılık. onlar kırılan bir şeyi tamir etmeye çalışırlardi. kırıp atmayı değil..

0|1
    0|0
    • Kırılan eşyayı tamir etmek..Beklediğim cevap bu..Teşekkür ederim.

• Bu benim evlilik anlayışıma uymuyor, ben evliliğimi aşk ve huzur üzerine kurmak istiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben mutlu bir yuva istiyorum, tabi bekaret de önemli!

0|1
    0|0
  • evlilik bir hayatı ömür boyu paylaşmak demektir sırt sırta omuz omuza ve sonuna kadar sevmektir hastalığında yanında olmaktır sıkıntılı zamanında sıkıntısını paylaşmaktır sevgi aşk emek ister yalansız temiz olmalıdır evlilik sorumluluk ister bu saydıklarım yoksa gerçek evlilik değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...