İlkiniz olmayı, bakire bir kız hak etmiyor mu?

İnsanın genelev kadını olası geliyor !:( Neredeyse bütün erkekler ilklerini ve safliklarini orda yitirince..

ve bakirelerede 2.-3. 5. el erkekler düşüyor.

Allah aşkına. . ilkiniz olmayı bakire bir kiz hak etmiyor mu da fahiselerle oluyorsunuz ?!

ilkiniz ve sonunuz olmayı bakire bir kız haketmiyor mu ? Neden kendiniz gelecekteki eşinize simdiden sadık olmuyorsunuz ?!

ne kadar kalpsizsiniz ~~~

0|0
0|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bakir erkeklerde var ! Ama dogrusun, malesef bakirlik kizlardan bekleniyor bizim toplumuzda. Kizlarin kizlik zari oldugundan bunu kontrol etmek daha kolay oluyor. Bu ama dogru birsey degil. Sünkü kizdan bir insan bakire olmasini bekliyorsa kendiside bakir olmasi gerekir. Bu benim düsüncem. Malesef görüyoruz, temiz, güzel ahlakli, güzel olan kizlar cogunlukla bakir olmayan erkeklerle evleniyorlar ve sonra sorunlar meydana gelebiliyor. Evlilikte dogruluk esastir. Bastan yalan söylediginde bu evlilik fazla iyi gitmez. Evlenmeden önce her iki tarafta dogruyu söylemesi gerekir. Yalanin mumu yatsiya kadar yanarmis.

Zina dinimizde zaten yasak. Bundan dolayi inancli olan bir insan zina yapmaz. Dayanamiyan bir erkek mastürbasyon yapabilir, dinimizde musadesi vardir. Zina yapmaktan iyidir. En dogrusu yasi geldiginde, okulu bitiginde, calistiginda , yuvasini kurmasidir. Fazla geciktirilmeside dinimizce dogru degil.

Kim temiz istemez? Ben bakirim ve evlenecegim kizla ilk iliskimi yasamak istiyorum. Herkese Allah (c.c.) hayirli es nasip etsin. Güzel Ahlakli olan, inancli olan, güzel olan, gönlü zengin olan, saglikli olan, bir es nasip etsin. Amin!

Hayirli Ramazanlar diliyorum!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• çok şükür gitmedim gitmemde sabırla bekliyorum genelevdeki bir kadınla birlikte olacağıma neyse yani bana ters böyle şeyler gitmedim gitmemde . düşünüyorum mesela ilerde evlendiğinde karın deseki benden önce kimseyle ilişkiye girdin mi? Al işte yapmadım deyip yalan söylesen yalanı ona değil kendine söylemiş olacaksın .

2|0
    0|0
  • Gelecekteki esini mi bekleyecek adam 25-30 sene seks yapmak icin... siz sevismek istediniz de adam mi bulamadiniz ya da nedir? Sen sevismezsen baskasiyla sevisir bu kadar basit.

1|0
    1|0
  • Hihohahaha.. Bir agac dolusu meyve niye bitane yiyelim canim agaca cikiyosak doyana kadar yiyek ne var.. Ayrica keraneye giden kaldimi yaw :)

0|0
    0|0
  • vermiyorsunuz yok bakireyim yok bilmem ney. siz verdinizde biz mi almadık ?

1|2
    0|0
  • Genelev her bakımdan rezil bir ortamdır. Ailesinden kopmuş, çaresiz kızların para karşılığı bedenlerini sattığı, yüzlerce adamın altına yatmış kadınlarla yatmak için üstüne bir de para ödeyen erkeklerin uğradığı, acelece, duygusuzca ilişkilerin, "hayvanvari çiftleşme"lerin olduğu iğrenç bir ortamdır. Hayatımda hiç meraklısı olmadım, geneleve giden de en az orada çalışan kadınlar kadar çaresizdir ve düşmüştür bence

1|0
    0|0
  • valla ben yapmadım evlenmeden yapmıcam da. genelleme yapma bence.

3|0
    0|0
  • kalple alakalı değil...mantıkla alakalı..

normal bir erkek 15-16 yaşında ergenliğe giriyor..

eğitim,askerlik,iş derken yaş 25 e yaklaşıyor..doğal olarak da hiç bir erkek bakir kalamıyor..

15 den itibaren işi koca adayı beklemek olanlar için bu dediğiniz kolay bir şey tabi...

olay bu kadar ağırınıza gitmesin mutlaka bakir olan erkek de vardır siz onu bulun sorun kalmasın...

sahi sen işi gücü olmayan birisi ile evlenir ve ona bakmayı kabul edermiydin?

0|0
    0|0
  • Tecrübeliyim diye gezen çoğu erkek bakir aslında bakma sen.

O genel eve giden tayfanın çoğu hanzo kırolar.

Bilinçli olan kimse gitmez zaten.

Ha diyicen bakir biriyle evlendim ama baya tecrübeliydi dersen.

İnternetin yarısı p*rn o dolu. Teorik olarak baya kapabileceğin çok materyal var.

0|0
    0|0
  • Hayat kadınıyla ilişki istemem .. Düşünmesi bile iğrenç. Hiç gerek yok ..

2|0
    0|0
  • sağol bunun için vicdan sızlattın

1|0
    0|0
  • bende ilk evlendiğim kadınla birbirimizin bekaretini bozmak istiyorum

2|0
    0|0
  • evlenmeden once tecrube kazaniyoz işte sizler için :) ama gelenev modası gecti artık ya.. öyle bir nesil varki şimdi 17 sini beklemeden seviyorum diyip veriyo cocugun tekine :)

0|0
    0|0
  • çok duygusal olmuş

0|0
    0|0
  • neki ye katılıyorum bizde öyle şeyler yok

0|0
    0|0
  • haklısın galiba :D:D

1|0
    0|0
  • sen tutup ta içinde Allah korkusu olmayan insanlardan bu sadakati beklersen yanılgıya düşebilirsin tabi

0|0
    0|0
    • bunun allah korkusuyla ilgisi yok. müslüman olmayıp Terbiyeli olan çok gördüm

ama ulkede allah korkusuyla bka bulasanlarin aq

• ilklerini genel evde yaşayanlar inşaatcı takımı o durumu türkiye aştı sen bilmiyor musun

1|0
    0|0
    • ilk ilişkinizi kimle yaşadınız başlıklı sorulara bakarsan pek aşmış gibi görünmüyor~

• woah deneyim var yani ?

• sorunu haklı kılan ve beni mahçup duruma düşüren de bir aaçıklama var sorunda... doru söylüyorsun allahın karsısına nasıl cıkıcaz planları yapmadan önce eşiimizin karsısına nasıl cıkcaz planları yapılmalı

• Ben sevdiğim bayanla yeri ve zamanı gelince birlikte olucam. Eminim ki bu çoğu şeyden daha iyidir.

0|0
    0|1
  • ben çok ilişkiye girdim kötü hissettim bak kendimi

0|0
    1|0
  • Sanane istedigimle sevişirim alla alla bakirelerlede sevişip terk ettim derdin oysa daha agır küfürler ediyorlar..

0|0
    5|1
    • soruyu anlar mısın lütfen

onla bunla yatıp bakire isteyenlere yönelik.

senin böyle bir durumun olduğunu sanmıyorum~~

• Öyle bir durumum var =_= 30 umda bakire sarışın dinlemeyi bilen yeşil gözlü bir aptalla evlencem akademisyenle pardon..

• Bütün erkekleri bir kefeye koyma. Erkeklerden ilişkiye girdim diye yalan söyleyenler de var. Çünkü yaptıklarını bir bok sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Zina yapmanın ne kadar büyük bir günah olduğunu her müslüman bilir Hatta direk bişey söyliyim zina yapanların ahirette çekeceği ızdırap etlerine kızgın demirlerle vurulacak

irinli su içirilecek

dikenli, ateşten yiyecekler yedirilecek

güneş, kafalarından bir karış yüksekte dururken, yüzyıllar boyunca hesap sıralarının gelmesini bekleyecekler

cehennemin en kuytu yerinde, deve iğne deliğinden geçinceye kadar yanacaklar

ateşten yatak ve yorganlarda yatacaklar ordaki 1 yıl dünyanın bin yılına eşit 1-2 saatlik zevk için bin ikibin yılımı çöpe atamam ben 7 aydır kız arkadaşım var deliler gibi seviyorum açıkta giyiniyo ama kıza öyle çok ileri gidicek kadar el sürmedim çok güzel ama kimseyle bişey yapmamış zaten evlenmeden dokunmam ona bende bakirim zaten oda bakire yakında evlenicez ben böyle çok mutluyum bir erkek aşık olunca diğer kadınları kızları unutuyo zaten

1|1
    0|0
  • ben ilkimi sevgilime saklıyorum

1|0
    0|1
  • Gel ilkim ol desem gelecekmisin san ki ? Sonun evliliğe gider ama :)

0|0
    0|0
  • ben eşime saklıyorum kendimi

ancak senden daha çok korkuyorum eşimin başkalarıyla birlikte bişeyler yaşamasını

çünkü kadınlar daha duygusal olduğundan eskiye dair bişeyleri üzerinde daha çok tuuyorlar. nitekim diğer sorularda da görüyoruz kadınlar birisini severken aynı anda aslında kalplerinde başkalarınında olduğunu

0|0
    0|0
  • Dayanamıyoruz panpa

0|0
    0|0
  • Haklı olabilirsin ama genelleme lütfen her erkek de bu dediklerini yapmıyo...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...