Sizce ne kadar doğru?

bir kızın temiz ve el değmemiş olanını evlenince isteyen erkekler çok saf bence...bi kızın temizliği bir zarla...ama o zara da zarar gelmeden koruyarak, anal oral seks yapıp yapmadığını ağzından anlayabiliyomusun? ağzında zar yok? anüste de zar yok? sevişmeyi peki? peki şimdi bu kız sizin gözünüzde bakire olduğu için temizmidir.? çevremden biliyorum bekaretine zarar gelmeden nice ateşli seks yapanalar var peki bu erkekler için bu kızlar temiz mi? aradığımızın ne olduğunu bile bilmiyoruz...yanlış kriterlerle yanlış şey arıyor erkekler...yazık...toplumca cahiliz sonrada bir "temizliği" bir "zara" bağlıyoruz

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hatunlarin sucu yok iyi yapiyorlar. Az bile yapiyorlar bu sakirtlere. Bak burada da bakire kız alıyorum diye sevinen var :D

link

1|1
    0|0
    • işte aynen söylemeye çalıştığım bu zaten...kızlarda bunu istekleriyle arzularıyla yapıyosa neden sonra pişman oluyolar...o da ilginç

Kızlar Ne Diyor 5

• bedenin bakire olması önemli degil yeterki ruhun fahişe olmasın

diye bir söz var tabi doğru ama aynı şey senin kızının başına gelirse anlarsın .

0|4
    1|0
    • bu toplumun en büyük boşluğu kadınların da sekse ihtiyacı olduğunun kabul edilmemesi onlarında dürtülerinin hormonlarının olduğu kabul edilmemesi. erkek yapınca "doyurması lazım" ama kız yapınca ayıp... peki bu erkekler bunu hangi kızlarla yapıyor...ayrıca kendi kızımın başına gelmesi adına söylediğin şey anca tecavüzdür. kendi isteği ile erkek arkadaşına oral seks yapıp yapmadığını nasıl anlicam? senin baban anlıyor mu?

• Yapmadığım için sorun yok .

• Baştan sona haklısın, erkekler sadece kendini kandırmıyor ayrıca kandırılıyorlar da :))

0|1
    0|0
  • analardan atalardan öyle gördük çünkü :D

0|2
    0|0
  • Kızlık zarı namus teriminin bir parçasıdır gerçek budur ne olursa olsun bir kız namusunu ayaklar altına aldırmamalıdır.Ama şöyle bir gerçek vardır. Toplumdaki erkeklerin çoğu bakire bir kız haketmeyecek kadar kirli

0|3
    2|1
  • anladık senin karı delik . bütün bakirelere fahişe gözüyle bakıyorsun . bu seni rahatlatıyorsa devam et ama el değmemiş kızla evlenen çok var ... zaten saf bir kız öpüşmesinden bile belli olur deneymli bir erkek anlar sen sıkıntı yapma .

0|4
    2|6
    • Kesin bu sensindir :D link

• delik ne ya?sapık mısın

• sapık sizsiniz bence . başkasına ait kadınları bulup evleniyorsunuz zavallı yaratıklar . birde bakire kızlara bok atıyorsunuz .

Erkekler Ne Diyor 5

• Beni ülkedeki her kızın seks günlüğü ilgilendirmiyor, sadece hayat arkadaşımın kendim gibi olmasını beklerim, umarım, dilerim, o kadar... Ki herkes de kendi dengini bulur, merak etme

1|1
    0|0
  • Şu zar muhabbeti bitmedi gitti, bana göre zara gelene kadar 30 tane mesele var.. Bazı şeyleri aşmak lazım.

1|1
    1|0
    • aynen bende ona katılıyorum zaten yanlış anlaşıldım ...derdim zar değil...kızlarında seks yapabileceği kabulü kültürümüzde kabul görmüyor onlarında hakkı ve ihtiyacı olduğu ama biz erkekler genede "temiz" adı altında illa bişeyler arıyoruz..

• :)) aşılamamış cinsellikle toplum kandırmacası...:))

• :)) heheh evet malesef haklısın.

• konu zar ise , erkeklerde de yok ;)

0|2
    0|0
  • a.m.ı olanın dini olmaz derler...

0|0
    0|0
  • Sen bakir olmayan ya da olan yani sana uyanı git bul al. Kimin kimde ne aradığı seni ilgilendirmez. İnsanların cahilligi ya da alimligi de. Önüne çıkan bu zar engeline olan nefretli bakışların bizi ilgilendirmez. Kimse senin sikine göre de birşeylerini feda etmez inancını kültürünü geleneğini aile yapısını değiştirmez. Senin bu boş konuşmalarından da sana burdan iş çıkmaz bilesin. Adam olan bunun muhabbetini de yapmaz. Çok bilmiş ve inanılmaz kültürlü ağabey.

1|1
    0|1
    • kafa yapın toplumun tipik erkek kafa yapısı...bişeyin pişamnlığını yaşıyosun belli...senin beraber olduğun kızlar aklına geldi dimi okuyunca? hemen pişmanlığa bürünülür genelde...bilmişliğim yok sadece soru sordum konu açtım herkesin yaptığı gibi fikir paylaşma yeri burası. hakaret ve saldırı yeri olmasına gerek yok.. sen gene kızlığını koruyan bir bakire al tabi banane...benim derdim kim bakire kim delik arıyor sorusu değil...bakış açısı

• Ya sensin. Oldu mu mutlu oldun mu?

• ben zaten mutluydum...senin onayını almak için buraya girip bu soruyu sormadım mutlu olmak içinde senin onayına ihityacım yok...hala daha kendi doğruluğunu ispat etmeye çalışıyosun...ben doğru yanlış aramıyorum...senin fikrindir saygı duyuyorum da ben senin tersini düşününce neden saldırdın onu anlamıyorum...sensin doğru sen mutlu ol

Yükleniyor...