Bekaret sizin için önemli mi?

Evleniceğiniz kızın bekareti önemli mi sizin için ?

0|0
0|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bakir biri degilim bakir olmadigim icin bakire birini beklemek hakkim degildir diye dusunuyorum benden once yasamis olabilir benle olunca gecmisi geride kalir ben bakmam acikcasi seviyorsam bekareti onemli degil.

2|2
    2|6

Erkekler Ne Diyor 37

• Bakarım , zar yoksa bende yokum dur .

0|3
    2|2
  • Namusu 2 bacak arasında görmekten vazgeçeli yıllar oldu arkadaşım. Benden önce herşey olmuş olabilir herşey başına gelmiş olabilir ama önemli olan benden sonrası arkadaşım.

2|1
    0|2
  • Kesinlikle önemli Önemli olan Vajinanın içinde ufak bir zar değil, o vajinaya başkasının Penisinin girmiş böyle bir temasın kurulmuş olması ben yaparken bunu düşünmek midemi bulandırır

1|4
    0|2
  • Bakarım tabi. Bakmazsam olmaz. Gitsin herkesle yatsın kalksın sonra gelsin bana desin ki ben kızım haa. Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Herkes edebini takınacak. Herkes ahlakını bilecek. K.çına herkes sahip çıkacak.

1|3
    0|1
  • Aynı şey kızlar içinde geçerli olmalı evlenceğin adam hazinesini başkasıyla paylaşsa hoşunuza gider mi ? Çüküne bakarmısınız evlenmeden önce ? Ne kadar saçma dimii ? Aynı şey bu soru içinde geçerli sevdiğim kadının geçmişini silemem ama geleceğine etki edebilirim..

1|0
    0|0
  • erkekler çok saf be ya teknoloji o kadar ilerledi ki bırakın bakir bekarı kadın doğumdan sonra bile kızlık zarını diktiriyor siz neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu açıkcası gerek yoktur çünkü eskiden senin yaptığın şeyleri şimdi karın olacak kişi içinmi bozacaksın

0|0
    0|1
  • Çok önemli değil. Fakat bakireyim deyip te öyle çıkmazsa. Kastım zar değil. Yani hiç ilişkiye girmediğini söylemesine rağmen ilişkiye girdiğini öğrenirsem o zaman çok kızarım.

Kısacası yalan olmasın da. Gerçekler kabul edilebilir.

0|0
    0|1
  • açıp bakarım tabi

0|1
    0|2
  • 0|0
    0|0
  • Söyledikleri ile kızlık zarı arasında anlamlı bir korelasyon olmalı.

Kesin bir tabum yok ama mümkün mertebe evlenecek bir genç bakir olmalı

0|0
    0|0
  • ben bakir olmadığıma göre ondan da bunu beklemek çok saçma. kaldı ki ben sevdikten, değer verdikten ve güvendikten sonra alt tarafı 2 cm lik zarla mı değerlednireceğim sevdiğim insanı.

2|0
    0|3
  • Ben namusa önem verdiğim için bakarım

0|3
    1|0
  • yok. önemli değil.

0|1
    0|2
  • Hayır değil...

0|0
    0|0
  • önemli olmaz olur mu yaw tabi önemli kadın ilk benim olcak onu sahiplenip korumam için bu şart

1|1
    0|1
  • kevlenmeden önce kızlık zarını kontrol edebileceğimiz kadar yakınlaştığımız kızla evlenmeyiz zaten

0|3
    2|1
  • önemli değil yeterki aşka sekse düşkün olsun yeterlidir

0|1
    0|0
  • duruma göre değişir ama ortada gerçek aşk varsa pekte bir önemi yoktur benim için

0|1
    0|1
  • önemli tabi de nasıl bakıcam

0|0
    0|0
  • İlk bakacağım şeylerden birisi

0|0
    0|0
  • Beyni bakire olsun bakireyim deyip kisa bir operasyonla yutturanlari hepimiz biliyoruz

0|1
    0|1
  • beynı bakıremı ona bakarım.

1|0
    0|1
  • gecmısını bırakıp gelmesını ısterım cunku benım ıcın gelecegı onemlı gecmısı degıl...

0|0
    0|2
  • Herkes kendinden sorumlu ben bakir degilim bakirede aramam

1|0
    0|2
  • Jinekolog değilim bakamam :D

0|0
    0|0
  • DAha önce evlilik yaşamış olabilir, fakat evlilik dışı ilişkisi olmşsa bana uymaz.

0|0
    0|0
  • el feneri ve büyüteçle bakıcam ben.

zart

0|0
    0|0
  • ewt bakarız detaylı expertiz yaptırcaz serviste

0|1
    0|4
  • kısa ve öz bakmak umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • kapasitesi geniş erkekler olduğu sürece kızlar 18 yaşından 25 yaşına kadar istediğine verebilir

0|2
    0|0
    • link

mesela bu kişi evlenemesse buradakilerden birini bulur :)

• herkes evleniyor bir şekilde,ama dediklerimi unutma asla kendini bundan sonra kullandırtma bu olayıda büyütme kimseye anlatma

• özele gel sohbet edelim sonra sil

• Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...