Normal bir erkek bayansı bakımlı adeta bir kızdan farkı olmayan bir eşcinselden hoşlanabilirmi ?

Ben bir eşcinselim gizlemeyeceğim benim merak ettğim konu ben bir kız gibiyim yani kız gibi olmaya özeniyorum bakımlıyım hatta bir kızdan daha çok bakım yapıyorum yani ne bileyim bir kızın yapabildiği herşeyi yapabilirim güzeldimde açıkçası.. bir erkek böyle bir eşcinselden hoşlanabilirmi çok merak ediyorum burdaki sorum normal erkekler içindir ? çünkü ben gay değilim kız gibi olmak istedğimden karşımdada normal bir erkek bekliyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bır kere gızlemıyor degılsın.. gızlı sormussun soruyu.. kendınle barısık ol.. bak benımde escınsel egılımlerım var kabul edıp bastırmayı secıyorum, sadece ozel ınsanlarla konusarak paylasıyorum. hıc cıkartmamak pek ıyı bır sey degıl cunku neyse gelelım sadede, normal bır erkek hoslanmaz.. dusunur bır acaba olusur aklında ama bılınc altı dedıgımız mubarek buna savasar acar. yıllarca toplum baskısıyla buyumus, en guzel hıkayelerının ıcıne kadınlar koymus bır adam bır erkekle opustugunu dusununce tum heyecanı kacar... yoksa travestılerı dusun, fuhusa suruklenırmıydı cogu? kızdan guzellerı var...bence oncelıkle kım olduguna karar ver...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eşcinsel kendi cinsine ilgi gösteren demek değil mi zaten.o da gay olmuyor mu ? bu arada zaten gizlisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen tamamen kadın vücuduna sahip olmadıkça normal bir erkek seninle kolay kolay ilgilenmez ama sadece cinsel zevkini düşünüp, seni pürüzsüz bir vücut ve dar bir delik olarak gören bir erkek ilgilenebilir ancak bu senin hiç hoşuna gitmeyecek bir durum olabilir... Normal şartlarda seninle birlikte olmak isteyecek erkek ya gay olacaktır ya da biseksüel...

0|0
    0|0
  • Bugün neden böyle şeyler yapıyorsunuz ? Allah muhafaza elbette böyle bir tercihim yok. Senin de duacınım. Dileriz bu durumunu normale döner.

0|1
    0|0
  • adı üstünde normal erkek diyosun ya :) normal erkek heteroseksüeldir niye eşcinsele baksın :)) baksa napacak çocukmu doğuracaksın ona töbe töbe :)

0|0
    0|0
  • sanırım senin cevap malesef olumsuz

0|0
    0|0
  • hoşlanmaz :D

0|0
    0|0
  • Gizlemiycem demişsin ama gizlisin :) Vardır hoşlanan sıkıntı etme.

0|0
    0|0
    • saol burda gizlemem gerekiyordu :)

• bilmemde erkek penisine bayılıyorum ya :D

0|1
    0|0
  • Normal bir erkeği bulmanın imkanı yok.

Gay birisini bulabilirsin anca , aksini istiyorsan büyük bir dönüş yapman gerek. :D

0|0
    0|0
    • gay istemiyorum diye yazıyorum soruya zaten tekrar etmene gerek yok ben bir fikir almak istedima ama bir kızdan farkım olmaycak yakında

• Arkadaş anladım tamam normal bir erkek değilsinde beyinde mi yok sende ?

Yazdığımı bir okurmusun tekrardan ? Gay istiyorsun demedik zaten ak.

Normal bir erkek bulmanın imkanı yok çık bu hayal dünyasından dedik.

Yükleniyor...