Kapat

İlk cinsel deneyimi anal seks olan var mı?

arkadaşlar merhaba bu sorum ve anketim kızlar için. ilk cinsel deneyimi anal seks olan var mı. ya da bakire olup anal yoldan ilişkiye girmiş ve bunu yapmaya devam eden.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk deneyimim anal oldu bakire olduğum için sonrasında da nasıl olsa birgün bakireliğimi kaybedicem dedim ve kendimi daha fazla frenlemedim.şimdi ise ikisinide yapıyorum

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• hic denemedim, hali ile ilk deneyim anal degildi

0|0
    0|0
  • Bakire oldugum ve korktugum icin once analdi ama birkac ay sonra ona bakireligimi verdim simdi anal cooook az yapiyoruz yapmiyoruz denebilicek kadar az

0|1
    0|0
  • ben bu analla oral ı karıştırıorm anal ne demek oral ne demek ? :D

0|0
    0|0
  • Ben direk bekaret verdim gayet de zevkliydi

0|0
    0|0
  • benden analla başladım hala devam ediyorum

0|0
    0|0
  • benim öyleydi onu kaybetmemek için yaptım normal yoldan olmak istedim ama o ısrarla anal istedi ilk başta çok acılıydı sonrada2 kez yaptım sonra istemediğime karar verdim ama eşim anlayış göstermedi bitti

0|0
    0|1
  • 1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Anal sex deneyim'i aşikar etmek bir sapkınlıktır.Bu noktası mahremiyetler kişilerin sadece özelinde olmalıdır ki o zaman sapkınlık 2 kişinin ortak halidir.Alan razı veren razı kavramına döner.

Fakat bekareti bozdurmadan anal sex'e yönelen bir kızla anal deneyim yaşamak bana zevk vermez, çünkü karşımdaki akıllı olduğunu sanan bir zavallıdır.

1|0
    0|0
    • ama bir zaman sonra anal sekste profesyonelleşmez mi? tıpkı önsevişme de aşama kaydettiği gibi?

Yükleniyor...